Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
a może jedynie prawdziwi warszawiacy stali w bezruchu, dlatego ich nie zauważyłeś. myślę, że to nawet bardzo prawdopodobne... więcej tam wsi, jak miasta. dzień dobry wszystkim :) miłego dnia moje rockland radio gra właśnie Imagine.. https://www.youtube.com/watch?v=VOgFZfRVaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No tak, jeszcze sobie żarty ze mnie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzień dobry Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ty Płock nie marudź i doceń, że to faktycznie żarty tylko :D Jak chcesz to ja Ci zrobię tę ankietę w procentach i nawet kolory Ci się będą wyświetlać, ale pytania sam układasz :D p.s. Puścimy ją na kafe i a nuż widelec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Frida to sata zasuszona ..... :O Niech ktoś powie bootowi, że mu się tematy pokręciły. Widział, ktoś kiedyś większego buraka ? To trzeba mieć faktycznie mózg po lobotomii, żeby tak w kółko jedno i to samo. No nie rozumiem, no nie jestem w stanie tego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I jeszcze go to bawi. Ile razy można się śmiać z tego samego kiepskiego dowcipu ? Przepraszam, zmęczona jestem i czekam na czwartek, żeby zacząć weekend i dlatego mogę być marudna bardziej niż zwykle. Pierdoły ruskie proszone są o nie wchodzenie mi w drogę. Dziękuję :) :P https://youtu.be/y4i4_e7T7Ig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziecko :) przestań sobie łamać głowę pierdutami. szkoda czasu. lepiej pomyśleć o czymś przyjemnym.. albo jeszcze inaczej. potraktuj te wpisy na wesoło, tak jak ja to robię. obojętne o kim pisze (bo przecież nie tylko o mnie tak ładnie pisze) czytam.. i myślę sobie, " oooo.. znowu pisze. dobrze jest. żyje dziecko. stać go na zapłacenie rachunków. ciekawe czy ma co jeść i pić.. pewnie ma, bo siłę do pisania znajduje.. nic, tylko się cieszyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free :) wiem, ale mam ciężki dzień jakiś. I niby mi się chce to wszystko ogarniać, ale serio jestem zmęczona. Aby do szesnastej. :O Damian, kochanie ? :) Ja przeginam ? Zmień płytę. Stwórz coś co mnie zaskoczy, bo jak widzę ciągle te same nieprawdziwe w dodatku wpisy, to minie to poważnie fizycznie osłabia. :O No chyba, że nie potrafisz ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Coś energetycznego ? Mam sok z buraka. Świeżo wycisnęłam. Może pomoże. Kop mi potrzebny, energetyczny. I serio piszę. Tym razem. To nie przytyk do Damianka 👄 ;) https://youtu.be/i4Y6-oB5DrQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się zapracowujesz.. życie i zdrowie jest tylko jedno (w tym życiu) więc należy je szanować. pij sok i zwolnij... zwolnij dziecko :) a ty damianku, nie skacz ze szczytu, bo krzywdę sobie zrobisz.. i po co ci ten kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
W pracy się akurat niezbyt eksploatuję ostatnio. To nie praca, tylko życie. :) Nie zwolnię, bo chyba taka jestem po prostu. Ciągle skracam dystans od pomysłu do jego realizacji, a to wymaga sporych wydatków energetycznych. Odpocznę w czwartek. Jadę w Polskę pobujać się między innymi na karuzelach e Zatorze :) https://youtu.be/ALP2ZFypnHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat wiem.. po prostu :) 👄 każdy jest jakiś.. bogu dzięki za różnice między nami, bo co by było gdyby wszyscy byli tacy jak damianek :) na szczęście nie są i dlatego słyszy ode mnie, to co słyszy. ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Prawda ? Też mam często takie myśli. Dzięki Ci Panie, za to że potrafimy się tak ładnie różnić. Albo nieładnie, ale nie będę się już dzisiaj czepiać Damianka, bo jak mi stworzy limeryk, to się nie pozbieram haha :D Cześć skarbie :) Bierzesz urlop ? Pobujamy się po Polsce ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Co do dzwonienia, to mam patent na telefon. Wyciszam i udaję, że jestem na szkoleniu Ale rzadko, bo potem i tak trzeba się nad tymi wszystkimi telefonami pochylić :O To co ? Spokojnej pracy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć obłędny :) ciebie tez nie było, czego w przeciwieństwie do ciebie nie wypominam ;) damianek pisze limeryki?.. to już chyba zszedł ze szczytu.. kto by pomyślał.. no..noooo.. czyżbym jednak miała rację, że przy nas wszystkie dzieci stają się wcześniej czy później dorozwinięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Zatorze? Czyżbyś do Płocka przyjeżdżała? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć płock :) nie interesuj się, bo zaczniesz zbyt intensywnie przemyśliwać i przez nieuwagę możesz niechcący wpaść pod tramwaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie jednemu psu na imię Burek :) Jadę do Zatoru w Małopolsce. Jakieś pewnie z cztery setki od Płocka :D https://energylandia.pl/mapa-parku/ O właśnie. Na tramwaje uważaj dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Spokojna wasza uczesana dziewczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ależ ja również nie wypomniałem swojej nieobecności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. i w tym sposobie obydwoje chociaż tak różni, okazaliśmy się jednakowi 😴 życie potrafi jednak być czasami nieomal zaskakujące.. coś takiego.. jeszcze jak damianek zaskoczy szczyt limerykiem, to już naprawdę podam do ogólnej wiadomości - proszę szanownego państwa. zbliża się koniec świata. proszę przygotować spadochrony. w każdej chwili możemy zeskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ale mamo. :( Ja nie chcę skakać. Pobawiłabym się jeszcze chwile, skoro mogę ;) Temat przewietrzony i oczywiście jakieś gówno musiało wpaść, bo nie może być normalnie przez jeden dzień chociaż. Dzień dobry w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiėrdalaj czytaczko stara głupia przyjaciółko pėdofila , gòwno masz w głowie zamiast mózgu debilko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×