Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexandeśx

Jak upokorzyć macochę przed tatą?

Polecane posty

Gość gośćstres
powiem ci ze nie lubie jej już za to,chyba tylko ojciec jest w stanie Ci w tym pomoc,mów mu o każdym wpuszczeniu az sam będzie miał tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wykastrowany. Karme bierzemy pewną bo koty cioci też są kastrowane i z tej samej matki co mój kot i to nic związanego z karmą. on sika krwią tylko wtedy jak się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ci tylko powiem ze wszelkie demonstracje przed tatą dadzą po tyłku głownie tobie więc dobrze przemyśl co ci się bardziej opłaca. Skoro ojciec wybrał sobie tą kobietę to znaczy że mu ona pasuje. Z dziećmi jest tak że dorastają, wyprowadzają się od rodziców i tak samo będzie z tobą. Jesli masz już 15 lat to niedługo wyfruniesz z rodzinnego gniazda układać sobie własne życie. Masz 3 lata do pełnoletności, mozesz sobie w tym czasie zrobić z ojca wroga, tylko włącz najpierw myślenie przyczynowo skutkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksander, może ją przeleć i przypilnuj, żeby się ojciec "przypadkiem" dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie rozumiesz, ja chce zrobić tak żeby tata mnie dalej kochał ale żeby jej już nie tak jak mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój ojciec powinien sięgnąć po pas bo potem będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstres
wcale nie,to dobry chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes rozpieszczonym,zazdrosnym o ojca dzieciakiem. Milosc do dxiecka jest inna niz mezczyzny do kobiety i nie ma wazne/wazniejsze. Nigdy nie sprawisz ze ojciec bedzie kochal ja mniej bo on kocha ja po prostu inaczej niz Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak, chłopcze nie wolno wychodzić późno bo to jest zwyczajnie niebezpieczne, ciesz się że nie jesteś moim dzieckiem, bo takie pomysły jak wymykanie się z domu nawet by ci do głowy przy mnie nie przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie życzę sobie po prostu żeby ta k***a spędzala ze mną czas i była w pobliżu, niech trzyma się z dala ode mnie bo zacznę pokazywać na co mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody jesteś w porządku,nie dziwię się że się złościsz,już rozumiem dlaczego ,musisz tam przetrwać ,zrób wszystko żeby dostać się na dobre studia i iśc na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes,kazdy post o tym swiadczy. Przeboja przez nie zazdrosc i egoizm a nie docieraja zadne sensowen argumenty. Liczysz sie tylko Ty i Twoje racje. Chetnie porozmawialabym z Nia na Twoj temat, zaloze sie ,ze Moglaby Nam bardzo duzo o zTobie opowiedziec,niekoniecznie dobrych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata mi kieruje przyszłosć wiec on już wie na jakie studia pójdę. wiesz jakie to beznadziejne kiedy ciągle on kontroluje moje oceny kiedy jest rok szkolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstres
nie słuchaj tych bab co Ci tu wsadzają,,nie potrafią się wczuć ,tak samo jak ta macocha bez wyobraźni,na pewno ucz się dobrze,jak przyjdzie do studiów wtedy wybierzesz,niekoniecznie co chce ojciec,jeszcze sobie przemyślisz sam w czym jesteś najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcze, czy to nie ty jakieś dwa dni temu zamknąłeś się pokoju na wiele godzin, że aż babcia musiała przyjechać z pomocą bo nie chciałeś wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie? Nie jestem żadnym twoim znajomym najwyraźniej skoro takie podejrzenia walisz. Wolę pluć pod nogi tej zdziry niż zamykac sie prze dnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w trudnym wieku, ja nie wiem jak twój ojciec z tobą wytrzymuje. Idź już lepiej spać dziecko bo nie wolno siedzieć do późna przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co masz zamiar tam robić? Kolejne ognisko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pietnascie lat,synku -nie osiemnascie,nie dwadziescia. Jestes jeszcze dzieckiem i Twoim obowiazkiem teraz jest nauka i bycie poslusznym rodzicom ,tak macosze tez! I woesz co...Masz pretensje zemojciec Cie kontroluje a sam Chcialbys sterowac jego zyciem. Widac to u Was rodzinne a:-) Jak dla mnie za dobrze Masz i z nadmiaru DOBRA Ci sie w doopie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To provo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spac GNOJU,dobranocka juz byla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, bo nie wierzę, że rośnie nam aż tak głupie i rozwydrzone pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×