Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexandeśx

Jak upokorzyć macochę przed tatą?

Polecane posty

Gość gość
Sprałabym ci dupe za takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialbys Gdybys wychowywal sie z mama,Miak pelna rodzine a nie tylko ojca. Matka to milosc,cieplo,troska,ktos kto Cie kocha bezwarunkowo,to kobieta ,ktora Cie wychowuje,ktora martwi sie i nie spi jesli Cie nie ma w domu poxna noca.Nie wystarczy dac zycia aby byc matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 robisz cos takiego i dziwisz sie,ze Jestes traktowany jak dziecko? Jajka dobrze robia na wlosy,olej tez. Zafundowales jej odzywke :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Matka to milosc,cieplo,troska,ktos kto Cie kocha bezwarunkowo,to kobieta ,ktora Cie wychowuje,ktora martwi sie i nie spi jesli Cie nie ma w domu poxna noca." Najwyraźniej wystarczy mi sam tata bo też mi dał miłość ciepło i troske, wychował mnie i w cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje że ten temat założyła macocha aby się wybielić i pokazać jakiego ma niedobrego pasierba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę dziwny zbieg okoliczności,ty i ona piszecie na tym samym forum o tym samym problemie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej chlopcze,taki Jestes elokwentny,kazdemu szybko ripostujesz a ci do czego nie umiesz sobie poradzic z "glupia "macocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona jest suką, a jak tylk coś jej powiem to ojciec się drze więc tu się na mnie ojciec nie wytrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty masz doskonałe wyjście ojciec już 11lat wychowuje cię sam pora by drugie 11 dupę podcierała ci mamusia. Tak ci w domu źle to do mamusi tam nie będzie suki macochy,tylko kochana mamusia.Zobacz jak pięknie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:06 chodziło chyba o to http://f.kafeteria.pl/temat/f1/nie-wiem-czy-postapilam-dobrze-p_6582238/5#post-63780003 Ale ona chyba nie umie dobrze czytać bo to są dwie różne rzeczy, z resztą jak dziesięć kobiet pisze nagle o np. grzybicy pochwy to nikt nie mówi że to ta sama osoba ahaha Wiem co czujesz młody, dasz radę, wrzuć jakieś szpilki macosze do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto k***a brzydki ogarnij to że nie mam kontaktu z matką i nie wiem czy ona nawet k***a żyje, tak? Więc s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego linku to akurat śmieszne bo sam byłem zdziwiony bo ta sprawa jest podobna, ale różni się mimo wszystko bardzo XDDDD Chyba nawet skomentowałem to ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie o ten temat mi chodziło,tylko że tu jest zamiana Dominika na kotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem o tym, tak jak już napisałem z resztą Ale zachowaj spokój mój tato mnie nie bije i nie pochodzę z takiej patologii jaka tam jest XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,Filipa na kotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mój k***a ojciec nie jest psychiczny żeby mnie bić, ty chyba jesteś z jakiejś patologii k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo niegrzecznym chłopcem z tego co widzę. Twój rodzic powinien wprowadzić trochę dyscypliny w twoje życie. Lanie nikomu nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a jaki ja k***a biedny k***a jestem,nie wiem gdzie k***a mamusia,nie wiem co mam k***a zrobić bo nie mogę iść z koleziankami k***a na ogniśko, pzez cały lok k***a tatuś mi oceny splawdza.Kurwa idę sobie polyceć tlochę.No k***a musem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musę sobie jesce tlochę k***a pojęceć bo mi się k***a na slanie zeblało ale mi ta k***a macocha kibel zamknęła musę siem tej k***y pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojebany jesteś. Myślisz że jesteś zabawny albo złośliwy w tym momencie? W tym momencie jesteś kurwa żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurwa jesce mi gówno w dupie uwiela cio ja mam zlobić??Wiatlówka w nocy nie chce w te kurwę tlafić....Kurwa no nie chce a moja mamusia w Japonii i cio ja mam zlobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha,super temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze w kosmosie jest i ta k***a chce mnie lówniez w kosmos k***a wysłać.Nie dam się k***a nie dam się k****,o przecież k***a ja tu jezdem najwazniejsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zero sensownych odpowiedzi które odpowiedziałyby na pytanie bo każdy się czepia że jestem taaaki niedobryy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×