Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość Mama po raz czwarty
Mamusie szczęśliwego nowego roku☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Szczęśliwego Nowego Roku :-) Przed nami 3 miesiące intensywnego rosniecia :-) do porodu jestem prawie gotowa wczoraj dostałam ręcznik dla synka :-) brak mi tylko wózka kosmetyków pampersow i jakiś nowych kompletów do szpitala i maluszek gotowy :-) z tym wózkiem zebrać się nie możemy bo mąż późno wrócił kocioł przed świętami i może już w styczniu kupimy będzie spokojniej. Drogie mamy nasz synek nie ma imienia :-( na nic nie możemy się zdecydować macie jakieś pomysły?? Jak wam zleciala noc sylwestrowa? Ja wytrzymalam do 3 :-) a potem spalismy wszyscy do 13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Szczęśliwego Nowego Roku :-) Przed nami 3 miesiące intensywnego rosniecia :-) do porodu jestem prawie gotowa wczoraj dostałam ręcznik dla synka :-) brak mi tylko wózka kosmetyków pampersow i jakiś nowych kompletów do szpitala i maluszek gotowy :-) z tym wózkiem zebrać się nie możemy bo mąż późno wrócił kocioł przed świętami i może już w styczniu kupimy będzie spokojniej. Drogie mamy nasz synek nie ma imienia :-( na nic nie możemy się zdecydować macie jakieś pomysły?? Jak wam zleciala noc sylwestrowa? Ja wytrzymalam do 3 :-) a potem spalismy wszyscy do 13 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka94
Hej :) jakos caly dzien nie moglam sie do Was dostac, strona nie chciala sie zaladowac. Jutro jednak odbieram kołyske. Znalazlam w okolicy w dobrej cenie :) U mnie dzisiaj ostatni dzien drugiego trymestru. Od wtorku zaczynamy 28 tc i 3 trymestr. Jak ten czas szybko leci. Dzisiaj ogladalam testy ciazowe i to juz 5 miesiecy jak zobaczylismy 2 kreski. Widze, ze powoli szykujecie sie do prania i prasowania. Bardzo Wam zazdroszcze ;) mnie czeka jeszcze okolo 2-3 tyg remontu, wiec te przyjemnosci rozpocznę koncem stycznia. W polowie lutego planuje spakowac szpitalną torbę i wybrac sie do fryzjera. Mam nadzieje, ze bede na silach. Mąż mówi, że stękam przez sen :D okazalo sie, że to wszystko przez mocne kopniaki córeczki. A jak Wasze dzieciaczki pod sercem? Grzeczne czy aktywne? I jak samopoczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Cześć w Nowym Roku! My po obejrzeniu fajerwerkow poszlismy spać:-) gdyby nie ciąża pewnie byśmy pojechali gdzieś na mini urlop a jednak wolę być na miejscu. Zdążymy jeszcze:-) Rozpoczelam dzis akcje pranie i mam zaplanowane 6 wsadow na ten tydzień a kolejny prasowanie tego hehe Ale sie ciesze i sprawia mi to przyjemność! Zrezygnowalam z płynu do płukania bo sama nie moge swoich ubrań plukac bo skora zle na to reaguje. Nam brakuje łóżeczka i czegos na czym moglabym karmić w pokoju dziecięcym, ale juz mam cos upatrzone;-) Mam lozysko na przedniej scianie także nie odczuwam mocnych kopniakow i spie spokojnie:-) A wlasnie torba! Od kiedy trzeba miec ja przygotowana? I co pakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMM
U mnie jutro 27 Tc (termin na 5.04). Niektóre aplikacje i kalkulatory liczą mi 28 Tc ale ja się trzymam tego jak liczy mój ginekolog. Dobrze liczy mi aplikacja What to expect, a z tych po polsku wszystkie do przodu. Dziś robię kolejny wsad prania. Córka jak ogląda te małe ubranka ciągle się dopytuje, czy na pewno była aż tak mała i nie chce uwierzyć, że te ciuszki na 62 wszystkie były na nią za duże. :-) Pokoiku dzidziusia narazie nie urządzamy. Przez pierwsze kilka miesięcy będzie u nas w sypialni. Ja też mam łożysko na przedniej części brzucha więc kopiarki czuję tylko po bokach, a szczególnie po prawej stronie. Oczywiście stwierdziłam jednak, że nie mam wszystkiego i odpisałam kolejne punkty do listy wyprawkowej. Jak się siedzi w domu i przeglada internet, to zawsze coś się znajdzie. Stwierdziłam, że przyda się nam leżaczek. Myślę o chicco hoopla. Podoba mi się stosowana kolorystyka i to jak się rozkłada. Oczywiście w pierwszym miesiącu i tak go nie użyjemy bo mały będzie tylko jeść i spać, więc zastanawiam się czy brać, czy czekać. Czy któraś z was używała chusty do noszenia? Teraz to podobno popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Witam mamusie mi też coś strona szwankowala i patrze ze się zapisał post który dodałam Dziś miałam wizyte Przez 21 tygodni przytyłam 8 kg dzidzius zdrowy i mój gin chlopaczka zobaczył ale już z 3D wiemy że synek nie mówiłam mu ze byłam żeby może się nie gniewal czy coś łożysko mam na tylnej ścianie i czuję wszystko jest tak żywy i *****iwy że chyba będzie z niego mały piłkarz byłam na ciuchach kupiłam za 2zł bluze z kapturem śliczna jak nowa firmy early days :-) mąż burczy że znowu będzie tego za dużo bo na pewno dostanę dużo :-) zawsze mruczy muszę usiąść wreszcie listę zrobić czego mi jeszcze brak ale dziś to leze jestem zmęczona :-) szybki obiad i odpoczywam wczoraj mialam straszne zaparcie myślałam że rodze poważnie ale po malu po malu udało się :-) muszę więcej pić tak mi kazał Słuchałam bicia serduszka :-) usg było bo lekarz mówi że musi mnie pilnować 25tydz i wymiary BPD -5,86 FL -4.53 a jak u was te wymiary?? Nie wiem czy duży czy mały ten synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
ostatnio się rozpisałam i wywaliło mnie ze strony. A przez jakis czas co usiadłam, to nie działała. Wczoraj "odkryłam", że mam dużo ciuszków, ale synek był lipcowy i wszystko cienkie. A w kwietniu może byc zimowo jeszcze. Jutro mam wizytę, przytyłam w ciagu tego miesiąca prawie 4kg! Oj :) No i też nadal nie mamy imienia, żadne nie podoba się obojgu. Muszę kupić w styczniu resztę rzeczy, popołudniami już nie mam siły, kilogramy i duży brzuch robią swoje. Chcę być przygotowana, bo gdybym musiała leżeć, to nikt tego za mnie nie zrobi. w pierwszej ciązy leżałam na podtrzymaniu z dziewczynami, które były w 32-34 tyg, właściwie nic nie miały gotowe i widziałam, jak się denerwowały. Też zaczynam prac w dzieciowym proszku i prasować, dokupię rzeczy do szpitala i będę spokojniejsza w razie czego. Poprzednio naszą pościel i swoje bluzki i staniki do karmienia też prałam w dzieciecym proszku, a odkąd syn skonczył 3mies, przeszlismy na persil sensitive i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Chwilę mnie tu nie było, ale u mnie wszystko dobrze, synek kopie mocno, 24 tc :) Przy okazji świątecznych wizyt u rodziny przywieźliśmy ubranka po chrześniaku, mam tego 3 reklamówy tylko w rozmiarach 56-62cm, więc wyprawka mocno się powiększyła :) Na razie nie piorę, bo nie mam gdzie tego położyć - za miesiąc, dwa, wybierzemy się po komodę do Ikei. Wtedy wypiorę, wyprasuję i ładnie poukładam. Do mieszkania w ogóle wracaliśmy jak cyganie - całe auto załadowane po dach dzieciowymi rzeczami :D Wózek, materac, masa rzeczy - no tabor :D Swoją drogą - widzę masę przecen na zimowe ciuszki dla dzieci <3 Mam pytanie do mam - jaki rozmiar może mieć +/- 8-miesięczne dziecko? Kusi mnie jeden kombinezonik, kupiłabym na przyszłą zimę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
MamaMM w szkole rodzenia mielismy 1 zajęcia poświęcone chustowaniu. Super sprawa ale..ja nie naleze do osob zrecznych i to wcale nie jest takie latwe dobrze usadowic i dociagnac chustę z malcem aby siedzial stabilnie. Po 2ie niemowlak moze w niej spędzić 15-30min dziennie wiec nie jestem pewna czy to takie super udogodnienie.. od 6mca sa juz nosiła polmiekkie i one bez problemu sie montuje na sobie. Poza tym dobra chusta moze koszt. 700zl. Takze no nie wiem... GoscAnia27- ja tez kupuje od czasu do czasu ciuszki w lumpie co mojego meza wkurza bo mówi ze nasze dziecko po kims nie bedzie nosic...dopoki mu nie pokaze co kupilam! Wybieram naprawde zadbane,nieznoszone sztuki nexta, mamas&papas czy esprit -material jest super. Wczorak kupilam super koszule biala z kamizelka za 1,40zl haha idealna do noworodkowej sesji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMM
Sabinka89 Moja w 8 miesiącu nosiła rozm. 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Dziewczyny z tego co piszecie to przybywa wam wagi a moj gin ostatnio slyszac gdy bylam w 24tyg ze przytyłam 7kg od poczatku zaczal mnie musztrowac ze za.duzo i mam nie jest słodkiego... MAŁY na tej wizycie wazyl 670g wiec w sam raz 50centyl Nam tez pozostal wyjazd do Ikei- nie wiem czy nie kupimu tam lozeczka(ma ktos opinie?) I strasznie podoba mi sie taka lezanka w dzień na 1os a rozklada sie na 2materace 80x200 z oparciem wiec idealna do karmienia u malego w pokoju JA przez ostatnie 2 dni zrobilam 6 pran.. takze tego.. pranie praniem ale wyprasowac to teraz haha. Wszystko szlo na 60stopni i ładnie sie odepralo/wybielilo. Tylko na kilki bodach z Tesco gumowana aplikacja popekala i material ewidentnie sie zbublil takze Juz tam nic nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa_z_mlekiem91
Hej dziewczyny :) przekopałam sie przez zaległości, daawno mnie nie bylo. Ostatnio korzystając z wolnego wybralismy się na zakupy i wreszcie kupiliśmy materacyk i wózek :) powoli kompletuje ubranka ale chyba kupie więcej na 62 takich na start bo moj ginekolog na wczorajszej wizycie powiedział ze Wojtuś bedzie raczej duży, zaczęlam 28 tydzień, młody w przybliżeniu waży 1300g ..mi tez sie przytyło wedlug gina troche za dużo ale kurcze kiedy jak nie teraz ; p ostatnio w szpitalu lekarz nastraszył mnie ze za dużo wód płodowych na tym etapie bo AFI 16 ale ponoć mieszcze się w normie..noce mam bezsenne , Wojtek już co prawda w pozycji głowkowej ale pewnie odwróci się jeszcze z 5 razy.. a jak u Was ? Tez czujecie takie zmęczenie ? Ja mam wrażenie ze ostatnio ruszam sie 3 razy wolniej i z niczym sie nie wyrabiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
goscmakak Tatusiowie czasami dziwacza :-) ja też staram się wyszukać coś wow :-) dobrych firm po to tam idę po jakąś perełke Drogie mamy a jakich uzywalyscie pampersow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
z tą wielkoscią dziecka w wieku 8mcy jest naprawdę różnie. Mój synek w tym wieku nosił ciuszki na 86. Trudno tak do przodu kupować, ale biorąc pod uwagę, że kombinezon powinien byc luxniejszy, łatwiej sie go zakłada i w sumie przez 5mies dziecko w nim "chodzi", to lepiej za duży, niż za mały. Dzisiaj jestem po wizycie. U położnej wyszła mi mniejsza waga i tego sie trzymam :) Ale itak 2,5kg na plusie przez miesiąc, a w sumie już 8. Ale nikt sie nie czepia. Wszystko ok, mały waży 730g (początek 25tc) i mam sporo wód. Tylko ciśnienie za wysokie i musze codziennie mierzyć i zapisywać. Ale to pewnie dlatego, że od razu po zejściu z wagi mierzone, a ja tak sie bałam tych dodatkowych kg, że na pewno skoczyło :) jutro jak nie bedzie śnieżycy, to jadę zobaczyć komódkę do ikei. Na razie wybrałam ze zdjęć i musze zobaczyc na żywo. Może kupię, tyle to sobie dam radę z przełozeniem do auta. Postanowiłam nie zwlekać, bo przecież ona musi wywietrzeć porządnie, żeby w nią maluszkowe ciuchy włożyć. A łóżeczka w ikei mi się podobaja, mam takie starszego typu. Materacyki tez mają fajne. Też kupuje w lumpie, mój 4latek nosi ubrania na 116-122 i bym zbankrutowała kupując mu nowe ciuchy, a ubrany chodzi super. A jesli chodzi i chusty, to mam koleżankę fankę. Ja niestety nie ogarnęłam tematu, syn miał wzmożone napięcie mięśniowe i nie był chustowy, każda próba włożenia go w nią kończyła się aferą. Ale teraz nie mówię nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Moj maluch w 25 tc wazyl 750g, wg lekarki sporo. Teraz leci mi 28 tc, jutro mam przyjsc pokazac ten wynik krzywej cukrowej. Dzwonilam do poloznej i ona powiedziala, ze na czczo troche przekroczone, pokazemy lekarce jutro, to pewnie mnie wysle jeszcze raz na glukoze. Wizyte mam dopiero za 2 tyg, to bedzie juz 30tc. Ciuszki leza w komodzie, na razie nie bede prac, jest czas, lozeczko w lutym. Zreszta ja sie nie martwie, jak by co moj maz ogarnie. Tez sie wloke, ciezko mi, do tego 4 pietro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Drugaciaza32 Właśnie nie wiem ile mój chlopaczek wazy dlatego myślałam że jak podacie mi BPD i FL to będę mniej więcej wiedziała jaki jest synek tak z ciekawości bo zdrowy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mamusie mam wrażenie że nie które kobiety to żerują na innych wystawilam ciuchy po córce jakas pani za trzy rzeczy plus wysyłka chciała dać 20 zł kiedy się należy 35 no szlag mnie trafia za darmo chciała kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
GośćAnia27- ja kupilam pampers premium care i czytalam ze naprawde sa niezle. Nie zamierzam chyba na takim malenstwie próbować innych firm na zmiane. Moze jak bedzie wiekszy i nie bedzid mu wiele innych rzeczy przeszkadzac to spróbujemy np.babydream. A reszta mam? Co do sprzedazy czegokolwiek w necie to ludzie wszystko chca za poldarmo. Ostatnio jak kupowalam od kumpla nianie to wystawił ja za 400zl nowa koszt 550zl ale on jej nie rozpakowal nawet a ludzie chcieli mu dac 50zl Ja dogadalam sie z nim na 300 Co do wagi synka lekarz stwierdzil ostatnio ze "mały nie jest" 24tydz 670g Ja mam outlet w miescie firmy ktora robi meble itp do ikei. W połowie lutego maja mieć materace lateksowe ok 12cm za 70zl może jak jakas mama chce to moge kupic i wyslac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Z corka używałam pampersa tylko ale nie oszukujmy się są drogie i myślę teraz czy nie zmienić na dada jak skończy pół roku? Nie chce na dziecku oszczędzać ale jak dada są dobre to czemu nie używać??? No nie wiem ale chyba spróbuję Kupiłam córce na bal sukienke za 17 zł z wysyłką OKAZJA ale były i po 40 ale na raz bezsensu przepłacać Nie chce się wzbogacić na ciuchach po córce ale kurcze są wyraźne ceny a mi to proponuję taniej o połowę no cyrk W 22 tygodniu synek miał 534g chyba mały jaka chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w Polsce to kupiłam wielką torbę Pampers Premium Care, plus dwie mniejsze jakichś pampersów innych firm, zobaczę co się wydarzy ;) Poza tym wiem, że to, że pampersy jednej firmy w jakiś rozmiarze się sprawdzały, nie oznacza, że rozmiar większe też będą dobre. No zobaczymy. Jak kąpałyście dziecko w wanience to miałyście jakieś stojaki itp, czy jak to robiłyście? PS: W Jysku przeceny 50% na kołderki dziecięce, można zamówić przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Wanienke przynosilam do pokoju na podłogę niewygodne ale nie musiałam nosić przez zimny korytarz teraz u siebie to mamy ciepło to do wanny sobie wstawie i w łazience ubiore Maluszka Byłam jysk rzeczywiście mega rabaty świetne komody niestety oczy tylko nacieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Ja przy pierwszej corce używałam tylko Pampersa. Przy drugiej do 3m pampersa, a później Dada. Przy trzeciej od początku Dada. Jak dla mnie są dobre i nie ma sensu przepłacać za Pampersa. Inne które próbowalam nie sprawdziły się. Co do kapieli to ja kąpałam w łazience na pralce sobie stawiałam wanienke. Mam szeroką pralkę. Tak mi było najwygodniej bo wysoko i w łazience mam cieplej niż w pokoju. Poza tym po cc nie mogłam nosić, a często wieczorami sama jestem z dziećmi. W razie co to zostawiłam wanienke w łazience i mąż wylewal wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Czytalam ze dade ostatnio "ulepszyli" i dzieciakom pupy odparza i uczula... A można 3 noce w pampersa a kolejne 3 w dade? Czy jak na jednych dobrze będzie dziecku to nie zmieniac? Ja mam obecnie mala łazienkę i w niej nie ma szans kapac.. A macie jakies zdanie na temat takich stojakow na wanienki? Bo ja jestem wysoka i na podłodze tez mi bedzie ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa_z_mlekiem91
Ja przy córce do pół roku używałam Pampersa, a poźniej przeszłysmy na Dade. Teraz myślę ze już od 3 miesiąca spróbujemy sie przestawić. Co do stojaków mialam przy pierwszym dziecku i nie przydał mi sie, wygodniej mi było tak jak ktoś wyżej napisał wanienke na pralce postawić ale są różne opinie.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Mojej małej po żadnym rodzaju dadys nic się nie działo. Czasem dzieci uczula aloes w różnych markach pampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
wiele osób sobie chwali te stojaki, dla mnie wyglądaja jakoś niestabilnie. Kąpałam w wanience wstawionej do dużej wanny, na wąskiej pralce miałam przewijak, tam wycierałam i ubierałam. Zwróćcie uwagę na to, jak wyciągacie maluszki z wanny, najpewniej jak jedną ręką pod paszki, a ręce i główka jakby przewieszone do przodu, druga ręka pod pupą. Wtedy nie ma ryzyka, że się wyslizgnie. I maluszek i wieksze kręcące się już. Pieluszki chyba do rozm. 3 miałam pampersy, potem dadę, ale nie podobało mi się, jak nawet nie była pełna, a robiła się z niej taka wielka buła. Wróciliśmy do pampersów. Ale to było 4lata temu i mogły się zmienić. Pewnie będe starała się trochę zaoszczedzić i nie wydawać potem na pampersy, jeśli nie będzie uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Moja mala mogla jedynie Pampersy, po kazdych innych miala odparzenia i krosty. Teraz ubkumpeli widzialam te Dady, wydawaly sie byc o niebo lepsze niz kiedys. Ale sama kumpela stwierdzila, ze Pampers lepiej zdaje egzamin, po nocy jej syn ma sucha pupe, w Dadach niestety nie. Bylam w przychodni, moja gin nie dojechala, bo na trasie przez sniezyce jakis wypadek byl. Pojde sobie przed wizyta i zrobie na wlasna reke glukoze. Aby ja obnizyc staram sie nie jesc slodkiego, kupilam twarozki na kanapki i chleb razowy, pije inke. Ale jestem strasznie glodna, co 3godziny musze cos zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
ja wczoraj zamówiłam zakupy na dzisiaj z tesco i o 17 mi zadzwonili, że nie dojadą. No jakieś jaja! Gdybym wiedziała wcześniej, to cos bym zorganizowała. A tak mąż pojechał coś kupić i też sie martwię, bo długo nie wraca, a ma od dzisiaj nowe auto służbowe i jeszcze go dobrze nie zna, a tu taka pogoda. Też postanowiłam się baaardzo pilnować z jedzeniem. Zero słodyczy, bananów, słodkich twarozków, ciast. Ciąza ciążą, ale ja sie tłusta zrobiłam i potem będzie mi ciężko to zrzucić. A już mam 8 na plusie i zaczyna mi być ciężko. Na początek na pewno kupuje zielone pampersy i liczę, że nie będzie uczulenia. A mleko kupujecie? Zamierzam karmić piersią, ale ze 2 butelki i mleko wolę mieć. Butelki TT, a mleko hippa. Przy synku taki zestaw sie świetnie sprawdził, teraz też zaryzykuję. Tym bardziej, ze jednak planuję cc po pierwszym porodzie "naturalnym" już nie zaryzykuję zdrowia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Kupie butelke i Bebiko, na wszelki wypadek. Przy corce sie przydalo. Mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie pokarmic piersia. Ja w 25 tc mialam 6 na plusie, teraz koncze 28 i nie wiem, nie mam wagi, zobacze za 2 tyg u lekarza. Z corka przywalilam 20 kg, teraz sie nie zapowiada na az tyle. Ale w sumie z corka startowalam z niskiej bardzo wagi, teraz zaczelam wazac w normie. Jestem niziutka, wiec brzuch mam juz ogromny i mi ciezko, juz zaczelam sie kiwac, jak chodze. Z corka tez mialam wielki brzuch, jak na bliznieta. Dla mnie ten razowy chleb nie jest syty, przelatuje przeze mnie i jestem glodna zwlaszcza, gdy po sniadaniu ide na zakupy.Slodyczy mi brakuje teraz, ale przed ciaza codziennie jadlam cos slodkiego, a w ciazy do 16 tyg nie moglam patrzec na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×