Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość gośćmakak
Co do wagi mam 11 kg na plusie. Lekarz mnie gonił.juz dawno ze tyje polozna powiedziala ze jest w normie i do 16 kg. E tam niech nie marudza to tak jak te ich pomiary na.usg. U mnie larum bo duze dziecko a jak sobie liczyłam to gdyby nawet przybral.ksiazkowo 200g na tydz.do konca ciazy to urodzi sie 3800g. My z mezem.wysocy nie szcypiorki to inaczej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolucha
Druga Ciąża- trzymajcie się tam cieplutko i powodzenia :) Ja czuję takie kopniaki po pęcherzu, że normalnie zgina mnie w pół- czasem nawet na ulicy. Mam też wrażenie, że brzuch mam niżej, co przy ułożeniu pośladkowym podobno nie powinno mieć miejsca, bo brzuch obniża się jak główka wejdzie w kanał. To już nie wiem. Czuję ostatnio częściej skurcze- niebolesne, albo mało bolesne. Szyjka też u mnie już trochę skrócona- tak moja gin mówi. A wam robią usg szyjki? Czy ręcznie bada? Bo moja ręcznie i trochę to nieprzyjemne.. A maluch mój ma wieczną czkawkę- dziwne uczucie. Mam nadzieję że po porodzie mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mi się obniżył brzuch wiem to bo robiłam zdjęcie nie dawno i teraz mam już niżej, mam się bać? Ja zaczęłam od 50 kg zawsze byłam chuda teraz mam 62 kg i nigdzie tego nie widać urodze i będę fit i seksi :-) tak nieskromnie mówiąc mąż mnie właśnie taką kocha :-) Leze dziewczyny, brzuch mnie boli muszę odpoczywać i odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Lucy234- jak tak czytam, to chyba jedziecie z drugaciaza32 na tym samym wózku. Ona przez takie rozwarcie do szpitala trafiła, żeby jeszcze chociaż z tydzień maluszek posiedział w brzuchu. Skoro Twój lekarz Cię nie skierowal na oddział, to albo idź do innego, albo zrób sobie szpital w domu i leż. Drugaciaza32- trzymaj się tam dzielnie! :-) Trzymam kciuki, żebyście jeszcze trochę wytrwali i żeby wszystko było dobrze :-* :-) Goscna12go- ja mam czasami takie uczucie jakby mi malutki rączką w kanale rodnym grzebał, rzeczywiście nieprzyjemne. Co do chrztu, to Wasza sprawa przecież. I nie dziwię się, że starsze pokolenie się oburza. Dla nich to niepojęte, dla nas zupełnie normalna sprawa i przemyślana decyzja. Goscmakak- ja moją chrześniaczkę widzę raz do roku (przeprowadzili się za granicę). Ale zawsze staram się spędzić z nią trochę czasu, gdy są w Polsce. I prezent dostaję jedynie przy tej okazji, gdy się widzimy. Teraz jak już jest coraz starsza (ma 7 lat), to zamierzam ją zabierać na takie babskie wypady do kina , na lody czy na zakupy, żeby wybrała sobie coś do ubrania np. Chciałabym zrobić taką tradycję z tych naszych wypadów. Mam nadzieję, że się uda. Goscjolucha- mi bada szyjkę usg. W ogóle to bardzo delikatny lekarz i nigdy nic mnie podczas badań nie bolało, nawet jeśli badał ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
już po wizycie. Mały 1800, więc drobniak raczej, ale trzyma się pow. 10 centyla. Szyjka się nie skróciła. W moczu nic nie wyszło, będę powtarzać badanie, a na razie żurawit. Jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
już po wizycie. Mały 1800, więc drobniak raczej, ale trzyma się pow. 10 centyla. Szyjka się nie skróciła. W moczu nic nie wyszło, będę powtarzać badanie, a na razie żurawit. Jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
już po wizycie. Mały 1800, więc drobniak raczej, ale trzyma się pow. 10 centyla. Szyjka się nie skróciła. W moczu nic nie wyszło, będę powtarzać badanie, a na razie żurawit. Jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Dokupisz body na 62 przez internet w 5-10-15 po 10 zł sztuka, matka chrzestna też coś kupiła pisała że trochę zaszalalas :-) tak że garderoba się zwiększa po malu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Napisałam jak jakaś sierota miało być dokupilam a nie dokupisz i zaszalala a nie zaszalalas :-) mała nie uwaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny Jestem w 34 tyg ciazy Termin 11 kwietnia W drodze córka Tydzien temu juz odszedl mi czop sluzowy Nie sadzilam ze tak szybko to nastąpi A wczoraj okazalo sie ze szyjka 2 cm i rozwarcie na 2 cm Mam wytrzymać 2 tyg lezac i lykajac leki. Zobaczymy czy wytrzymam. Ale bardzo boje się zr poród nastapi nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Coś dziewczyny was te czopy dopadly Witaj gość :-) jesteś chyba następna w kolejce Ja mam w piątek wizytę ciekawe co u mnie będzie nic mi nie leci jeszcze na szczęście ale mamy jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na 12go
I ja w piatek mam wizyte:)ciekawa jestem co tam w brzuszku piszczy:)ostatnio pozamykane na cztery spusty...Licze po cichu,ze moze uda mi sie sn rodzic,w piatek mam dostac skierowanie na cc i do szpitala termin ustalic,ale trzymam kciuki,ze zaryzykujemy z sn, mimo ze moj lekarz przeciwny. Ja z lekow biore Femibion i magnez 3 razy dziennie.oodpoczywajciw dziewczyny :*:* poki mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Gość na 12ego U mnie też wszystko zamknięte ale anemia mnie dopadła ale od tego się nie rodzi na szczęście :-) z leków jeszcze nic nie biorę ale przypuszczam że po piątkowej wizycie wrócę z workiem leków :-) corke urodziłam sn ale teraz jakoś dziwne mam uczucie i wrażenie że czeka mnie cc nie wiem skąd się to wzięło w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Witam, wczoraj od 22regularne skurcze, odeszly mi wody, przetrzymali mnie na tych skurczach do 3.30 ( z krzyza, o wiele gorsze niz krzyzowe przy corce z oxy, teraz samoistne byly az sie polozne dziwily, ze takie mocne). O 4.00 urodzil sie synek przez cc. 36tydzien, a wazy 3900g i ma 58cm. Co do cc to pytali, jak chce rodzic, ogolnie z usg waga 3600. Drugie ciecie gorsze, dluzej wszystko trwalo i leki dzialaja tak sobie, bo to przeciez szew na szwie teraz. Az sie boje, co bedzie, gdy kaza wstac popoludniu. Bedziemy tu chyba nawet do wtorku, bo dziecko ma cechy wczesniacze. Do tego jest duze i jest problem z glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Witam, wczoraj od 22regularne skurcze, odeszly mi wody, przetrzymali mnie na tych skurczach do 3.30 ( z krzyza, o wiele gorsze niz krzyzowe przy corce z oxy, teraz samoistne byly az sie polozne dziwily, ze takie mocne). O 4.00 urodzil sie synek przez cc. 36tydzien, a wazy 3900g i ma 58cm. Co do cc to pytali, jak chce rodzic, ogolnie z usg waga 3600. Drugie ciecie gorsze, dluzej wszystko trwalo i leki dzialaja tak sobie, bo to przeciez szew na szwie teraz. Az sie boje, co bedzie, gdy kaza wstac popoludniu. Bedziemy tu chyba nawet do wtorku, bo dziecko ma cechy wczesniacze. Do tego jest duze i jest problem z glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Witam, wczoraj od 22regularne skurcze, odeszly mi wody, przetrzymali mnie na tych skurczach do 3.30 ( z krzyza, o wiele gorsze niz krzyzowe przy corce z oxy, teraz samoistne byly az sie polozne dziwily, ze takie mocne). O 4.00 urodzil sie synek przez cc. 36tydzien, a wazy 3900g i ma 58cm. Co do cc to pytali, jak chce rodzic, ogolnie z usg waga 3600. Drugie ciecie gorsze, dluzej wszystko trwalo i leki dzialaja tak sobie, bo to przeciez szew na szwie teraz. Az sie boje, co bedzie, gdy kaza wstac popoludniu. Bedziemy tu chyba nawet do wtorku, bo dziecko ma cechy wczesniacze. Do tego jest duze i jest problem z glukoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra z tymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
No to sie zgralysmy☺ Ja tez mam wizyte w piatek. Caly czas Was czytam, ale co chce cos napisac to cos mi przeszkadza. U mnie 35 tydzien. Jestem juz zmeczona i fizycznie i psychicznie. Tak jak pisałyscie ja też mam siebie dość i tych zmiennych nastrojòw. Czuje sie juz jak sloń. Ważyłam sie wczoraj i mam 17kg na plusie. Chyba dobije do wagi z pierwszej ciazy 19 kg. Nawet tego nie widac. Delikatnie przytylam i głòwnie brzuch i biust. Nie wiem jak wy, ale jestem caly czas zmeczona i spiaca. Brzuch mam chyba nadal wysoko. Choc w żadnej ciąży nie zaobserwowałam obniżenia brzucha. Mały zrobił się bardzo *****iwy, szczegòlnie w nocy. Oby tylko mu tak nie zostało. Pisałyście o ubrankach. Ja nam ich sporo. Jeszcze przyjechali do nas znajomi na weekend i przywieźli kilka woròw ubranek. Do tego znajoma poprała je to mam z głowy. Nic mi już nie brakuje. Wczoraj prasowałam pościel dla maluszka, koszule i szlafroczek do szpitala dla mnie. Moge torbe już pakować. Co do ubranek welurowych to jak dla mnid to tylko na spacer. Wszystkie dzieci miałam zimowe i kazde było ubrane w domu tylko w bawełniane ubranka, jedną warstwe. Najbardziej lubie pajacyki. Dziewczyny trzymajcie się i jeszcze nie rozpakowujcie☺ Mi chyba nic takiego się nid dzieje. Ostatnio miałam kilka skòrczy jak na okres w dole brzucha, napinanie brzucha to mam od dawna codziennie. Mam nadzieje, ze dotrwam do ustalonego terminu. Licze na to, ze dostane jutro skierowanie na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nic nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba czekać cierpliwie aż pojawia się posty ale jak są tematy o glupotach to wszystko się pokazuje bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Druga ciąża 32 Gratulacje ale duży synek ci się urodził super zdrowia życzę i szybkiego powrotu do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam do was pytanie :) czy któraś z was robiła kiedyś zakupy w sklepie Vanilla Frog www.vanillafrog.pl ? Ostatnio przechodziłam obok ich sklepu stacjonarnego we Wrocławiu i właśnie ekspedientka powiedziała mi, że mają też sklep internetowy. Czy macie jakieś doświadczenia związane z nimi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Zajrzałam ceny nie na moją kieszeń :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga ciąża 32 - GRATULUJĘ! No to już masz to za sobą, super że dobrze się skończyło :) Duży synek :) Fajnie, szczęścia i zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Drugaciaza32- gratuluję!!! :-) :-) :-) Dużo zdrówka i sił Wam życzę :-) Maluszek rzeczywiście spory, na pewno świetnie da sobie już radę poza brzuszkiem :-) Trzymaj się tam dzielnie! Mamaporazczwarty- ostatnio się zastanawiałam co tak się zaszyłaś :-P Musisz dać radę jeszcze trochę. W końcu mamy być kwietniowymi mamuśkami ;-) Już nam się drugaciaza32 wyłamała. :-) Niby rodzic jeszcze nie chce, niech maluszek dojrzewa w brzuchu, ale i tak zazdroszczę, że drugaciaza32 ma już synka po tej stronie brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Wreszcie pojawily sie posty. Druga ciaza gratulacje! Ale duzy bobas! No ja tez mam wizyte jutro I zobaczymy. Miewam bolesne skurcze podbrzusza takie jak Na okres dosc czesto. Wydaje mi sie ze brzuch mam ciut nizej. Mam wiecej wydzieliny pochwowej ale nie sluz jeszcze. Czesciej chodze do ubokacji I czuje dzidzie niziutko. Czasami takie dziwne parcie w dol, ciagniecie. Czkawki czuje czesto I Na dole wiec glowka tam raczej sie znajduje. Ruchy czuje mocne, bolesne szczegolnie w nocy I tez sie boje , ze tak moze dziecku zostac. 35 tydz. I dziwne czasem czuje ruchy doslownie na wysokosci wzgorza lonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Drugaciaza32 Woow☺ ale super. Ja tez juz marze o tym zeby te wszystkie objawy minely. Choc lepiej niech sie maly nie spieszy bo jeszcze pare rzeczy zostalo do zrobienia. W sumie to jedne dolegliwosci miną, ale znowu kolejne po cc pojawia sie. U mnie kazde cc bylo coraz lepsze i po kazdym dochodzilam do siebie szybciej. Oby teraz tez tak bylo bo inaczej byloby kiepsko. Zagladaj do nas jeszcze☺☺☺☺ buziaki dla Maluszka i gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Chyba większość z nas jutro ma wizytę ja mam na 9 dam znać co u mnie i Maluszka Czuje główkę w dole bardzo pcha się w dół nogi i ręce rozpycha na boki czasem tak mocno że zaciskam zęby, dzisiejszej nocy spał grzecznie albo byłam tak zmęczona że nie czułam jak się kręci, wyspalam się jak nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Szok dziewczyny :-) jakieś 2 tygodnie temu mierzylam brzuch 100cm a dziś 107 cm :-) do końca zostało 6 tygodni 3 dni będę się chyba przewracac do przodu jak tak rosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Druga ciaza gratulacje!! Moze dobrze ze doszlo do cc Magda35 czy ta.wzmożona wydzielina cos oznacza? Ja od tygodnia poltora musze ze 3 wkładki zmienic w ciągu dnia... My dzis poczynilismy ostatni zakup- materacyk. Mam nadzieje ze.to nie bedzie sygnal dla synka do wyjścia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×