Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masaya

Mamy na Kwiecień 2017!

Polecane posty

Gość druga ciaza32
Dostalysmy stary chleb i twarozek oraz rozgotowany ryz z mlekiem, brrr. No maly co 3 godziny jest karmiony mm, dostaje po 30 ml, musza go karmic, bo od tego tez cukier zalezy. Wiec jemu nie starczaja te moje kropelki, pocycka sobie i potem placze. Nie wierze, ze juz go mam☺ Powodzenia, dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Gość Ania 27- kup amarantus ekspandowanyi dodaj go np do pulpetow bo w wapniem czyli jogurtem gorzej sie wchlania. Ma.duzo zelaza. Druga ciaza32- mamaporazczwarty ma racje malemu w 1 dobach zycia wystarczaja kropelki a dopiero po tygodniu ma wieksze zapotrzebowanie. Przez to ze go personel karmi mm to maly nie ssie efektywnie bo nie.jest glodny i nie pobudza piersi do produkcji mleka. Piguly tak robia zeby mieć swiety spokoj. Nie slyszec placzu i nie przychodzic do matek z nimi pracować nad laktacja. Moze spróbuj pracować laktatorem?? Wypij felmatiker to naprawde działa. Ja zamierzam wydrukować taka kartke ze moje dziecko bedzie tylko kp i zabraniam podawania mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Druga ciaza oczywiscie w Twoim przypadku dochodza te zaburzenia z cukrem u małego, ale chociaz co drugie karmienie niech Ci go pprzyniosą a Ty.co 2h pobudzaj piersi. Na pewno zaskocza... U mnie ok czopa nie widzialam. Staram sie nie zarabiać a co bedzie dalej zobaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Kazał mi lezec dużo bo mam słabe ciśnienie ogólnie i na dworze niskie i wczoraj u niego w gabinecie byłam bardzo słaba tzn. Spiaca i taka ogólnie do duu/py Mi coś tam leci dziewczyny będę lezec i karmić aż mały pobudzi laktacje z corka to nie wiedziałam że tak trzeba ona spała tylko nie plakala to jej nie dawałam teraz będzie inaczej, chciałam kupić jedno mleko bebiko w biedronce tak na wszelki wypadek ale nie było ani jednego kartona koleżanka mówiła że mają wycofać ale nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
Ten mój mały akrobata głową do góry, a że co, jak co, ale głowa spora, to bardzo mi niewygodnie. Nie jestem w stanie sie schylić, jakbym miała wielki kamień w miejscu, gdzie kiedyś był żołądek. Dziwne uczucie. Za to nie biegam ciągle na siku, tylko jak mnie nogami kopnie na dole, to nieprzyjemnie. Starszy synek nie był tak ułożony od 29tc był wstawiony. Dzisiaj mieliśmy malować, a mój mąż przekłada na jutro. Nosz kurde! Mogłabym sama po farby pojechać, ale jak na złość zostawiłam wczoraj swój samochód po drugiej stronie miasta, bo nie byłam w formie, żeby w tych korkach prowadzić po szpitalu. A on ma nowe auto służbowe od tygodnia i boję się brać. Jeszcze pomalowanie pokoju, wtedy już chce łóżeczko i małe przemeblowanie przy tym i będę spokojniejsza. Wczoraj na izbie przyjęć ginekologicznej była dziewczyna z 35tc, której odeszły wody. I nie była gotowa, ciągle mówiła mężowi, co ma zrobić w domu. Że łóżeczko kupić i ustawić, że laktator, pościel do łóżeczka, przewijak. Była biedna bardziej zdenerwowana swoim nieprzygotowaniem, niż zbliżającym się wcześniejszym porodem. Ja tak nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GoscAnia27lat Jakie masz cisnienie?? Ja mam tak cala ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
GoscAnia27lat Chodzi Ci pewnie o Bebiko z biedronki. Tez slyszalam, ze nie na, ale np w Carrefourze kupisz bez problemu. Nawet byla promocja na 800g,ale nie zwrocilam uwagi czy to pierwsze mleko tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Najpierw nam truja czemu tak wszystko prędko robimy bo to czas bo za wcześnie a potem jak alarm to nam nikt nie pomaga w tej bieganinie trzeba robić po swojemu a nie oglądać się na innych. trochę ciuchów dostałam od przyszłej matki chrzestnej wczoraj upralam więc dziś prasowanie, na siedząco bo plecy mnie bolą i krocze :-) siostra mi z tekstem o matko toć lez nic nie rób jeszcze urodzisz to jej w końcu powiedziałam że jak nie będę czekać aż ktoś z łaski swojej zechce mi pomóc miałam jednego gościa to tylko siedział przed telewizorem (to właśnie była ona) kurde jakby była madra to by pomogła jak była a ja wszystko robiłam sama nawet talerz pod nos podstawilam a ona mi tu nic nie rób zdążyłam sprzątać z rana kurze podłogi przecież nie będę żyć w tym syfie i teraz sobie po obiedzie leze odpoczywam i wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Poprzednia kartę ciąży sprawdziłam do porodu miałam 64,800 kg w 39 tygodniu to teraz przywale z 70 kg :-) 34 tydzień a mam 63 kg tyje jak szalona :-) Synek tak fajnie mi się ruszał jak prasowalam czułam nóżki chudziutkie, przyjemne uczucie choć dość bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Na wstępie przepraszam za spam i bardzo gorąco proszę o pomoc przyszłe mamy! :) Jestem studentką V roku psychologii i aktualnie prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one uwarunkowań satysfakcji małżeńskiej w okresie trzeciego trymestru ciąży. W związku z tym poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Badany okres dotyczy trzeciego trymestru ciąży. Badanie zajmuje około 15 minut, jest w pełni anonimowe i dobrowolne, a uzyskane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych. Osoby chętne proszę o wypełnienie ankiety! Jeżeli macie takich znajomych, to proszę podeślijcie im moją ankietę, będę ogromnie wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas :) A wszystkim mamom życzę szczęśliwego rozwiązania! :) https://docs.google.com/forms/d/1Bim5DmaFDdP7b3Cjm08Gjt1bBTu2VKtmqCIlvy2V0rs/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu brak postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Mama last minute ☺ a ja co, lozeczko dzis przyjechalo, gdyby nie problemy malego, to wyszlibysmy na styk. Moj maz tez nie ogarnia, na pocz bylam na niego zla, a teraz to juz sie smieje z niego i obracam w zart. Co do kp, to maly dopiero lapie jak ssac. Ja go przystawiam najpierw by ssal piers i pobudzal produkcje mleka a potem dostaje 40 ml mm, powoli idziemy do przodu. On musi dostawac regularnie jesc, a ja pokarmu nie mam. Cukier ma juz w normie. Ale teraz powiedzieli, ze antybiotyk ma. Ogolnie tu co polozna, to co innego gada, co innego radzi, laktatorow zqbraniaja az wczoraj mialam takie nerwy, ze sie poplakalam. Mam nadzieje, ze wyjdziemy niebawem, niby najwczesniej jutro. Czytam Was i czekam, ktora nastepna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od wczoraj nie dodaje postów? Może założymy ten temat po raz drugi i jak będzie miał mniej stron, to sobie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy z mężem u znajomych na imprezie, ja piłam ofc tylko sok, chłopaki to wiadomo ;) A dzisiaj czuję się taka zmęczona i śnięta, jakbym co najmniej tak samo jak oni balowała :D No halo, gdzie tu sprawiedliwość :D Chciałam koleżance pokazać jak mały kopie - ofc cały wieczór spał i tylko się czasem troszkę powiercił - a tylko przekroczyłam próg naszego mieszkania i szał, wariactwo. Czyli typowo - nawet przed narodzinami moje bejbe w gościach jest najgrzeczniejsze ;) Ogólnie czasami jest taki dzień spania u niego i delikatnych ruchów, a czasami od rana wariuje. Wizytę mam 8 marca, z usg, ale kurcze, mam 99% pewności że dziecko jeszcze głową do góry :/ Czy jak się przyjeżdża rodzić to robią jakieś usg, sprawdzą czy dobrze się ułożył? Mam b dużo jakiejś wydzieliny z pochwy, takiego wodnistego śluzu, aż czasami muszę wkładek użyć :/ Aż się zastanawiałam czy to nie jakieś przecieki wód płodowych, no ale nie. Widziałam że ktoś miał tu tak samo - Magdaw35, gośćMakak - tak że trochę mnie pociesza, że nie jestem jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Drugaciaza 32 a.dlaczego laktatorow nie kaza? Szpital powinien miec a i Ty możesz zabrac swoj. Wlasnie musisz jakos pobudzac piersi skoro maly ma problemy... Sabinka89 wydaje mi sie ze robia usg przy przyjeciu. Ale na ulozenie malca to w PL tak bardzo zwracaja uwage w innych krajach rodzi sie nawet posladkowo Zapytaj gina o to usg U mnie ok lykam magnez czuje małego nisko i ciesze sie ze zaraz zaczne 34 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w jakiej dawce bierzecie magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Zawsze czyli w ciąży czy nie to mam zwykle 100/50. 95/65 i tak jest dla mnie ok tylko jak już na dworze spada to ja wtedy taka snieta i do du/py Znowu mnie pocieszaja że z takimi cyckami to nie na karmie a mi leci coś z tych maluszków i będę walczyć o każdą kropelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmakak
Ja biore AsmagB 3x2 tabl a musisz gosc spr jaka ma dawke Tymi malymi piersiami nie ma sie co przejmować to nie ma wcale zwiazku z.iloscia mleka moze miec tylko z pozycja do karmienia Mi np nic nie leci a to już prawie 34tydz i to tez nie ma związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka94
Hej dziewczyny. Dawno nie pisalam u nas małe problemy. Mam skurcze od 2 tyg ale szyjka dluga, twarda i zamknieta. Jutro dostalam już przykaz stawienia się na położniczym w szpitalu i bede miec co tydzien regularne ktg. Mialam miec wizyty co 3 tyg a teraz musze znow 13.03 jechac do lekarza i czekac na wyrok :/ powiedzial, ze mam sie pokazac i zadecydujemy czy wracam jeszcze do domu czy kieruje mnie na szpital. 27 lutego w poniedziałek mała wazyla 2400g. Ja mam 17 kg na plusie, mimo tego że ostatnio żyje prawie na samej wodzie, bo nie dosc, ze apetytu brak to zgaga przewraca mi migdaly na druga strone. Boje sie, ze jutro po ktg nas zatrzymają. Wczoraj 6 skurczy mocnych, dzisiaj 3 mocne i 1 słaby. Trzymajcie się dziewczyny cieplutko, dam znac jutro, jak cos sie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga ciąża - z całego serca gratuluje Tobie i mężowi maleństwa. Mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz i wszystko u Was w porzadku. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężarówka94 a przypomnij który masz tydzien? Te skurcze masz bardzo bolesne? Lez, odpoczywaj ile się da, oby wszystko było dobrze, bądź dobrej myśli ze was nie zatrzymają. Mi lekarz mówi ze skurcze które nie bolą tzn takie stawianie się brzucha nie wychodzą na ktg, mam brać magnez 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na 12go
Cześć dziewczyny:)tutaj mamy idealny przykład, że każda ciąża inna, śmiejemy się z koleżanką, że regułą ciąży jest, że nie ma reguł :) ja też mam taką wydzielinę o jakiej piszecie, to podobno noma, a w moim przypadku wód mam bardzo dużo, więc to raczej nie powód do zmartwień, ale jednak nie musi to być reguła ;)Druga ciąża, strasznie się cieszę, że jesteście już razem, jeszcze raz gratuluję :* szkoda, że nie masz oparcia w położnych, ja z synkiem też miałam ten problem, dopiero teraz przy drugiej ciąży widzę, na ile ja się głupia zgdzałam, postaw im się trochę, co to znaczy zakaz laktatorów?!dobrze wiemy, że pomagają rozkręcić. brawo za rozsądek i przystawianie częste, to na pewno pomoże. Ja w piątek miałam wizytę, szyjka n 4cm, pozamykane na cztery spusty;)dopiero za 3 tygodnie następna wizyta i wtedy wypisze mi skierowanie na cc, chyba, że stres, którego mi nie brakuje spowoduje, że wcześniej się rozpakuje...w życiu bym nie pomyślała, że tak się moje życie ułoży, ale coraz bardziej oswajam się z myślą, że może lepiej będzie dla mnie i dzieciaków, gdy będziemy sami...chyba nie mamy już o co walczyc:(przede mną jeszcze miesiąc bycia w ciąży i chcę się z tego cieszyć, bardzo lubię ten stan:)dużo sprzątania jeszcze przede mną, sypialnia i garberoba, prasowanie...ale dam radę :) ostatnie kilka tygodnie było bardzo pracowite, nie pamiętam kiedy ostatnio miałam okazję odpocząć w ciągu dnia, a na nogach od 6 często, a co dopiero przede mną?chyba jakieś żale i frustracje się we mnie zbierają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie we wtorek zacznie sie 36 tydzień, +15kg czuję sie jak słóń... w 34 tygodniu trafilam do szpitala bo zaczełam krwawic po wizycie u ginekologa... :/ musiałam zostac w szpitalu 3 dni... dostałam 2 dawki sterydu na przyspieszenie rozwoju płuc u dziecka.teraz cały czas magnez 3 x dziennie po 2 tbl i luteina. W szpitalu okazało sie, że mam 2 cm rozwarcie... Dziś byłam 7 razy w toalecie (biegunka) .... chce zeby sie juz to skonczylo... nogi mnie bardzo bolą, wstaje rano a czuje jakbym nie wiem ile km nabiła....za tydzień ide na kontrolną wizyte do lekarza. Wiecie kiedy nalezy odstawic magnez... bo do konca ciąży to sie go nie bierze. Dziś mój brzuch cały dzien twardy sie robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Moja znajoma ma pokaźny biust i karmi na siedząco pokazała mi nawet jak, naprawdę bym chciała karmić mam nadzieję że nikt nie przyjdzie do nas przez pierwsze parę dni żeby się mogła wprawić ale kupie to mleko zobaczę w Carrefour bo nie chciałabym dziecka glodzic, a co dawać do picia dziecku? Przegotowana woda wystarczy czy ta herbatkę z kopru kupić? Wczoraj musiałam wsiąść za kierownicę blisko jechałam więc myślałam że dam radę ale po powrocie strasznie bolal mnie brzuch już sobie nie zafunduje takiej wycieczki, ściskam go strasznie bo muszę być blisko nie tyle kierownicy co pedałów i potem boli nie chce się przeforsowac bo jeszcze czas a i bez męża nie rodze i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Moja znajoma ma pokaźny biust i karmi na siedząco pokazała mi nawet jak, naprawdę bym chciała karmić mam nadzieję że nikt nie przyjdzie do nas przez pierwsze parę dni żeby się mogła wprawić ale kupie to mleko zobaczę w Carrefour bo nie chciałabym dziecka glodzic, a co dawać do picia dziecku? Przegotowana woda wystarczy czy ta herbatkę z kopru kupić? Wczoraj musiałam wsiąść za kierownicę blisko jechałam więc myślałam że dam radę ale po powrocie strasznie bolal mnie brzuch już sobie nie zafunduje takiej wycieczki, ściskam go strasznie bo muszę być blisko nie tyle kierownicy co pedałów i potem boli nie chce się przeforsowac bo jeszcze czas a i bez męża nie rodze i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_last_minute
Widzę, ze coraz więcej się dzieje. Ja dzisiaj zdycham, wczoraj malowaliśmy w końcu pokój. Jest ślicznie, czysto i w ogóle, ale pokój ogromny i mimo, że to mąż oczywiście szalał z dużym wałkiem, to ja się naschylałam, nachodziłam, bo malowałam na dole i w zakamarkach. No i dzisiaj po prostu jestem zmeczona, w nocy nie mogłam spać, bo mnie nogi bolały. Malowanie przy pomagającym 4latku i cierpiący mąż, który musi coś zrobić w domu, no lekko nie było. Dziecko jak się ułożyło głową do góry, tak nie chce się obrócić. Plus taki, ze do toalety nie biegam co chwila, minus-jak sie schylam, to takie kopy dostaję, ze ostatnio aż krzyknęłam. i chyba mi powoli czop odchodzi. Wczoraj rano i przedwczoraj taki budyń, nie dużo, ale to na pewno nie był śluz. Lekarz prywatnie w piątek, to zobaczymy. Też trudno mi prowadzić samochód, dzisiaj już muszę pojechać po swój porzucony w pt po drugiej stronie miasta. Bardzo nie chce mi sie prowadzić. No nic, czasu więcej nie będzie, siły też nie. Nie ma co odkładac spraw, tylko działać, póki czas i jakies siły mamy, bo będzie tylko trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Goscmakak Mi w pierwszej ciazy i drugiej tez nic nie leciało z piersi. Do tego cc tydzień przed terminem, a mleko było od razu po cc. Także nie martw sie na zapas. Maluch zawsze jest w stanie wyssać wiecej niż my odciągnąć czy wycisnąć ręcznie☺ Ciezarowka94 Trzymaj sie, oby to tylko macica przygotowywala sie do porodu. W najgorszym przypadku najbardziej groźne tygodnie już za nami. Widze, ze waga u Ciebie tak jak u mnie☺ tez duzo nie jem wcale. Gosc Ja w pierwszej ciazy jak przyjmowalam sie do szpitala na cc to zrobili mi ktg i wyszly mi skurcze jakies choc ja nic poz********* dziecka nie czulam. Gosc na 12go Masz racje z tym stawianiem sie personelowi szpitalnemu. Oni czasem zapominają się, ze są tam dla nas, a nie na odwròt. Pamiętajcie dziewczyny, że pacjent też ma swoje prawa. Macie prawo odmòwić ròżnych zabiegòw i nie słuchać pielegniarek, ze np nie mozna laktatora. Tylko z nimi to trzeba wszystko na piśmie najlepiej bo inaczej robią co chcą, szczegòlnie jak pacjent nie zna swoich praw. Jakby ktoras była dla mnie wredna zaraz postraszyłabym ją skargą na nią. Na szczęście w moim szpitalu są położne z powołania, empatyczne. Tak samo Panie z oddziału noworodkowego, zawsze chetnie pomogą choćby przy karmieniu. Nie myśl teraz o złych rzeczach. Jeszcze przyjdzie na to czas. Teraz jesteś najważniejsza Ty i maluszek. Nie znam twojej sytuacji, ale ja też miałam nie ciekawą sytuacje z mężem w 3 ciąży. Dużo zmieniło się po porodzie. Teraz jest zupełnie inaczej, a mąż jest zupełnie innym człowiekiem niż jak go poznałam. Na co wogòle nie wpadłabym,ze taki może być jak go poznałam. Czasami musi się coś stać, trzeba sięgnąć dna żeby ludzie przypomnieli o swoich uczuciach do siebie i odbudowali związek. Nie skreślaj wszystkiego do końca bo życie potrafi zaskoczyć. Zajmij się sobą i dziećmi żeby Wam było dobrze, a reszta sama sie ulozy☺ Trzymam za to mocno kciuki. Esence13 Biegunka? Czyżby organizm zaczynał już się oczyszczać przed porodem? Ja tez źle sie czuje, a jestem sama w domu z dziecmi. Mam juz tego dosc fizycznie. Nigdy tak zle sie nie czulam i do tego rozchwianie takie, ze szkoda mowic. Nie wiem kiedy odstawia sie magnez, ale logicznie myslac to w bezpiecznym tygodniu ciazy. W koncu skurcze sa potrzebne do porodu☺ Moze zadzwon do lekarza bo jak doszla jeszcze biegunka to porod moze byc juz bardzo blisko i niech ci doradzi co z magnezem. GoscAnia27lat Przy karmieniu piersia nie wolno dopajać. Ostatnio gdzies czytalam, ze ten koper cos ma w sobie i wcale nie jest dobry dla malucha. Z tą wprawa to nie takie proste. Trzeba przetrzymac najgorsze i nie poddawac sie bo poczatki sa nie przyjemne i bolesne nawet dla mnie gdzie mam duza wprawe w karmieniu. Nie obedzie sie bez obgryzionych sutkow i bòlu. Nastawienie jest najwazniejsze bo dolegliwosci wczesniej czy pozniej sie skonczą. Pytanie tylko czy ty wytrzymasz. Miłego dnia Dziewczyny☺ U mnie dzsiaj pogoda beznadziejna, a tak juz fajnie było, a dzisiaj deszczowo. Przy słoneczku to aż człowiekowi lepiej się robi, mniej tych huśtawek. Oby do rozwiązania było jak najwięcej słonecznych dni zeby jakoś przetrwać☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Co do Bebiko, To też w biedronce mąż słyszał, że u nich już nie będzie. Ciekawe dlaczego? Sabinka89- Moj m już od jakiegoś czasu nie pije %. Mówi, że w razie czego zawsze jest w gotowości zawieźć mnie do szpitala.. :-) Szczerze, to i mi pasuje, bo nie chciałabym po karetkę dzwonić tylko dlatego, że Moj m pod wpływem: -P GoscAnia27lat- weź nie słuchaj tych głupot co Ci gadają o piersiach i karmieniu. Masz swoj rozum i juz sie chyba w temacie orientujesz . Głupie gadki olej. Ciezarowka94- obyś doczekała terminu na spokojnie w domku. Trzymaj się tam! :-) Goscna12go- przykro, że u Was się nie układa. Staraj się myśleć teraz o sobie i maluszku . Co by nie było, dasz radę! Essence13- biegunka i skurcze, to mi się z porodem kojarzą. Oby Cię jeszcze nie brało. Odpoczywaj ile się da :-) GoscAnia27lat- jak karmiłam piersią, to niczym nie przepajałam. Przy mm to woda tylko. U mnie ostatnio lepiej. Jakiś przypływ energii :-) Za to mąż przeziębiony i teraz jak z dwójką dzieci mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×