Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Cześć niewiasty :) wrociłem wczoraj z wojaży . I mialem piekną pogodę przez 4 dni:). A widzie że troche wpisow przybyło i te posty JAko TAkiej smutne......czyli bez zmian...Hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//:D:D:D Dobre!!:):):) ,,Emmi____to ty trzymasz i stworzyłaś ten topik,co z innymi? ,, :):):) Gdyby to tylko ode mnie zależało? o la laaa...:):):) ale fajnie by było:0 tak wesoło, gwarnie:) albo dopiero by wszysy pouciekali:D:D:D pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonka zablokowała się znów coś się dzieje ze stronkami?? cicha//:)👄 witanko:):):) Może więcej komplementów pod adresem komputera:):) to będzie lepiej pracował:D? Bardzo sie cieszę, że zajrzałaś:):) kosi//:):):) Na reszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D Tak się cieszę:):) Było mi smutno, że tak nagle nas opuściłaś bez słowa pozegnania.... a teraz mi smutno, że nie pochwaliłaś się od razu z takiej radosnej wiadomości... chyba że mi to umknęło na części 1:) I weź tu dogódź Emmi:D:D:D i tak źle i tak niedobrze:P ale jestem marudna:D Co by nie było bardzo ❤️ cieszę się, że zajrzałaś:):):) i że nadal o nas pamiętasz:):):) Nie smutaj się na męża, bo to może Ty zrobiłaś się bardziej drażliwa jak na stan przystało?:):) Opowiedz nam cos więcej:):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie:) Wczoraj tyle niespodzianek:) dzisiaj kolejny dzień zaczyna się od przemiłej niespodzianki:):) za dobrze mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Emmi, nie podzielilam sie z Wami wiadomoscia, ale spadlo to na mnie jak grom z jasnego nieba, nie dokonca bylam przygotowana na to psychicznie, ale mam jeszcze duzo czasu wiec jestem spokojna i licze ze samo sie wszystko we mnie \"obudzi\" a jak dostane pierwszego kopniaka to poczuje na pewno ;-) Poza tym sama nie wiem co czuje gdy jest dobrze to sie ciesze i mam sielankowe wizje rodzinne, a gdy gorzej to sie zalamuje co to bedzie za dom itp, itd... Jednym slowem ciazowa hustawka, sama nie potrafie przewidziec co bedzie za kilka godzin. Musze poczytac zalegle posty, a troche sie tego uzbieralo. Poki co gorace pozdrowienia dla margo!!! Mam nadzieje ze czuje sie coraz lepiej i szybko do nas wroci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosi//:):) Huśtawą nie przejmuj się to normalka:):) Nieziemsko dałam w kość MM w ciąży a i tak był ze mną:) A Twoje wątpliwości śwaidczą o dojrzałości i posiadaniu zdrowego rozsądku:) W końcu to wszystko zmienia, prawda?👄 dla Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :). Dzięki Emmi za to że dba aby nasz topik nie \"zaginął\" :). Nie jestem z Wroćławia, ale za to z Dolnego Sląska.Może faktycznie kiedyś dojdzie do spotkania Dolnoślązaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istny horror, jak dzisiaj nie wybuchnę to bedzie cud a taki przyjemny dzień sie zapowiadał... betka//:):)👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosi:) gratulacje!!!!!pochwal sie na kiedy masz termin..to wszyscy grupowo bedziemy za ciebie trzymali kciuki:) danusia:) ja swoje pazury najczesciej robie sama w raz w tygodniu-.bo tak jak ja..to nie zrobi zadna fachowa obsluga zakladu kosmetycznego...;) a wiec... na zmiekczenie skorek sa dwa sposoby...mozesz lapki namoczyc w wodzie z duza iloscia mydla..albo posmarowac je specjalnym specyfikiem do zmiekczania skorek..aby je usunac:niektore osoby skorki poprostu wycinaja..inne drewnianym patyczkiem oduwaja od plytki paznokciowej. wiadomo,ze krotsze paznokcie sa praktyczne przy obsludze trzech malych aniolkow i jednego upadlego aniola hhiihh wiec przytnij paznokcie tak jak uwazasz..proponuje zakupic odzywke do paznokci i to bedzie pierwszy podklad..bo niektore lakiery zabarwiaja plytke na zolto... kolorow lakierow do paznocki teraz do wyboru do koloru wiec zaszalej.. lakier powinno sie polozyc dwukrotnie..jak juz wszystko ladnie wyschnie..ja na koniec klade jeszcze raz odzywke do paznokci zeby uniknac odpryskow i przez tydzien....wszystko mi sie trzyma.... :) emmi:) jezeli szukasz tanich noclegow we wroclawiu..to ja slyszalam, ze w miare atrakcyjne ceny maja akademiki...tylko wszystko zalezy od pory roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 no nie pomyślałam żeby słodko przemówić do kompa ;) raczej przeciwnie do niego przemawiam :) hmm... muszę spróbować ;) Cieszę się że Margo już wraca do domciu. Jakby nie było, to jednak co w domu to w domu. A, Emmi, nie wybuchaj !!! Kurde, jesteś tu potrzebna w całości ;) Kosi 🌻 gratulacje. Wprawdzie się nie znamy, ja pamiętam że tutaj byłaś ale to wszystko co wiem. Ale jak tylko mi będzie wszystko działało to wrócę do pierwszej części i wspomogę swoją dziurawą pamięć :) Wszak w telewizji teraz mecze na okrągło a MM wielki kibic, to ja będę mieć duuuuużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:):) buziaczki👄 Te mecze w tym roku wyjątkowo mi się podobają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewuszki za gratulacje, do terminu jeszcze ho,ho,ho... :-) dzidzius bedzie ziomowy. A co do mostrzostw europy w pilce to ja juz jestem chora a dopiero sie zaczely, te trzy tygodnie na pewno nie obejda sie bez awantury ;-) Emmi a dlaczego Tobie sie to tak podoba??? Milego popoludnia wszystkim, bo zmykam za chwilke do domku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj rano stwierdzilam ze nie chce mi sie dzisiaj isc do pracy..tak poprostu....mam ochote na porzadki w szafie...zawioze tylko meza do pracy i zaraz wracam..mam nadzieje, ze do tego czasu ktos sie tutaj pokaze..hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosi//:) Dzięki tym mistrzostwom mam komputerek dla siebie:):) bo mężuś przed telewizorkiem:) cicha//:) No widzisz:) Jak Ty do komputerka tak bez miłości to ... a jak go pogłaszczesz po monitorku:) i powiesz tak cieplutko to będzie jak nowozakupiony:D:D zona//:) Witanko wagarowiczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 👄 - :) a już myślałam, że w trakcie meczów jakieś wspólne przytulańce ;) KOSI 👄 👄 👄 !!!!!!!!!!!!!!!!! najszczersze gratulacje :) :) :) naprawdę się cieszę, bo wiem, że się zastanawiałaś, ajak pisała Ci Emmi - z takiego zastanawiania niewiele wychodzi.. Dbaj o siebie (wiem - slogan) ale to najbardziej teraz dla Ciebie aktualna prawda :). Łykasz folik i witaminki? jeśli tylko sięda - leż jak najwięcej, wypoczywaj i relaksuj się - potem dziecko Co to wynagrodzi spokojnym charakterem :) może zafunduj sobie płyty z odpowiednią muzyką. polecam www.solitudes.pl Trzymaj się dzielnie i wesoło. a humory w ciąży (moich ciążach) nier były tak straszne, jak je malują. u mnie zaczęło siępo porodach... dziś mnie czeka poważna rozmowa zapowiedziana przez MM... najwyższa pora :(... tylko na jaką dawkę szczerości będzie nas stać?... trzymajcie kciuki... to dla nas dobra szansa na zbliżenie emocjonalne i wszystko najpiękniejsze i najważniejsze, co sięz tym wiąże... tylko, czy sie uda?... przezroczysta 👄 :) miło było Cię poczytać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona________> słonko moje dziękuje :):):) napewno skorzystam z rady :), musze jutro pozaglądać za odżywką do paznokci :) bo faktycznie troche mi się łamały jak tak co chwile je wycierałam zmywaczem. Buzolki wielkie dla Ciebie👄 :) kosi_______> cóż mam Ci powiedzieć kurczaczku..... trzymaj sie dzielnie, jesli to Twoje pierwsze dziecko to napewno murowana rewolucja w życiu...... ale oby na lepsze :)..... i dbaj o siebie , rozpieszczaj się teraz jak możesz i każ się rozpieszczać....... mówię Ci :):):)..... bo potem TM może się zapomnieć nie daj Boże i o tym zapomnieć :) buziaki dla wszystkich 👄 Emmi______> Ty jednak jesteś kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) hihihih....pogoda zwariowala a ja zrobilam sie leniwa...to juz chyba starosc hihihihihi..porzadek w szafie zaprowadzony....jestem w trakcie prania...a wszystkim polecam najnowszy film z N. Kidman \"Stepford wives\"... fabula filmu troche przypomina \"Seksmisje\"...jest sie z czego posmiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej - trochę mnie nie było , a tu proszę taaaakie wiadomości :-D MARGO - JUŻ W DOMKU 👄🌻👄🌻 no i na pewno już tęskni za młodym personelem :-D KOSI - a gu gu a gu guu GRATULACJE DLA CIEBIE I MM i zanuć sobie te zwroteczki ...... to moje pierwsze godziny jestem najmłodsze z całej rodziny jestem jak małe ziarenko czuję że żyję urosnę wam prędko Ja jestem Ja czuję Ja żyję moje serce bije to moje pierwsze tygodnie u mamy pod sercem jest mi wygodnie i czekam z radości już skaczę kiedy was w końcu wszystkich zobaczę :-D:-D:-D Emmi - Czy Mały Miś będzie miał zabieg w narkozie , już dzisiaj trzymam za Was 🌻👄 Mokka - chyba jesteś juz po rozmowie z MM i mam nadzieję ,że skutecznej :-D Synek wyjechał na biwak ( chyba tak się to jeszcze nazywa ? } z klasą na 4 dni . A ja spędzam czas w towarzystwie mojego psa - o zgrozo - MM zaszył się w pracowni :-( Przezroczysta - witaj po przerwie, jak wyszły kolorki ? Nie przepracuj się tak bardzo - zostaw siły na przeprowadzkę . Karolina , Samotna jak nigdy , kajaxxx , Love1966 , Goda, Gothika,Cicha,Elżunia i ..................... 🌻H👄E Oooooo ile mi emotikonków wyszło , ale co tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i szanowny Pan buber, ktory zaglada tu coraz mniej U nas szary jesienny ranek, zimno brrrr...mami juz pol prezydenta, z czego jakos nie mam osobistego powodu do radosci:) bo ten ,za ktorego oddalam swoj glos akurat nie popadl na druga ture:) Margo____mam nadzieje, ze juz w domku i dochodzaca do siebie 🌼 MOkka____ pisz co u Ciebie, mam nadzieje, ze ta rozmowa pomogla wam zblizyc sie i zrozumiec siebie , o ile byla naprawde szczera.. JakoTaka___coraz bardziej mnie zadziwiasz, i wiesz, ze jestes bardzo odwazna kobieta ktora zdecydowala sie miec az 3 dzieci , miejc jedno takie dorosle dziecko:))Ale juz przkroczylas samy trudny okres, roczek to juz jakis wiek i coraz dalej od pampersow:))) Kosi__ chociaz nie znam jeszcze Ciebie, ale pozdrowienia:))to taka nowina, ze hoho...ja na szczescie nie miewalam humorkow w ciazy, ale moze dlatego , ze MM obnosil sie wtedy jak ze zgnilym jajkiem...hehe...przewidywal kazde moje zyczenie, no i zawsze jakos pracowalam do ostatniego i to pomagajac na wsi...hehe syna urodzilam faktycznie w trakcie zbioru troskawek na kompoty , cale szczescie, ze zdazylam przynajmniej dojechac do porodowki, zawsze mowilam ,ze lepiej zgodzilabym sie urodzic , niz isc do dentysty:)) Wszystkim caluski i usmiechy na ten pochmurny dzien, trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GODA :) zdanka9 :) ----- no niestety - krótka i szczera. jest jak gdzieś tam się domyślałam/podejrzewałam. trudno było zasnąć. :( :( :( więcej nie piszę. na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Emmi____>bez urazy,nie chciałam cie urazić,chodzi mi o to,że ty najwięcej się wpisujesz i związku z tym trzymasz ten topik:( nie chiałam ci zrobić przykrości,sorki. 🌻 dla wszystkich których nie znam,🖐️ dla wszystkich 👄 dla Margo i szybkiego powrotu do zdrowia Emmi___a jaki zabieg czeka twego misia?migdałki?bo ja z moim młodym już to przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi , potwierdzam zdanie Agrypiny.To samo miałam na mysli :).Cieszymy się że topik istnieje.I odzywają się w nim takie wspaniałe i mądre kobiety :).Mi osobiście w cięzkich chwilach byłyscie ogromnym wsparciem. Mokka mam nadzieję ze rozmowa z TM pomoże wam , a nie zaszkodzi waszej wzajemnej relacji.Niestety ja też jestem po nieprzyjemnej rozmowie z MM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :-) cicha, jako taka, goda dziekuje za gratulacje 👄 zdanka Tobie za piosenke 🌻 🌻 🌻 naprawde slodka, musze poprosic MM zeby ulozyl melodie, bo on lubi spiewac, tak przy goleniu bardziej bez wielkiego talentu ;-) to bedzie mogl pocwiczyc :-) Mokka// folik jem, spie ogrooomnie duzo, gorzej z tymi nerwami - jestem jak bomba zegarowa i sama sie podkrecam bo wiem ze mi nie wolno wiec denerwuje sie ze sie denerwuje - kabarecik :-D Zagladne na stronke, moze faktycznie w chwilach nerwowych po prostu sluchawki na uszy i dawka relaksu lepiej by zrobila niz wyzywanie sie na MM... Napisz jak Wam poszla rozmowa, mam nadzieje ze podziala oczyszczajajco na Wasz zwiazek, no i jeszcze ta bliskosc i cala reszta tez poszla swietnie ;-) Buziak dla Ciebie 👄 Milego dnia Wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//:) [ogromniasto wielkie oczy] !!! Za co mnie przepraszasz???? Pewnie za mało dałam buziek, że się śmieję:):):):):) 👄 dla Ciebie:):) Źle mnie odebrałaś... :):):) Zupełnie nie wiem dlaczego?:( W piatek jak go przyjmą oczywiście bedzie miał pod narkozą wyciągany płyn z obu uszek i wkładany drenaż. dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi:0 🌻 margo//👄👄👄 te magiczne:):):) aby szybciutko sie goiło:):) 🌻 MOKKA//:):) hym... buziaczki wielkie dla Ciebie 👄 :):):) 🌻 Goda//:):) Witanko:) 👄 🌻 zdanka9//:):) No własnie:) ostatnio rzadko zaglądasz? :):) w narkozie i zawsze mnie to niepokoi... ale kciuki trzymaj w piątek:):) dzięki:) 👄 dla Ciebie:) Jesteś kochana:):) 🌻 zona//:):) U mnie pogoda też licha. Wczoraj jakieś wiatrzysko się przypętało i mało głowy nie urwało.:):) 👄 🌻 jako taka//:):) Tylko dlaczego ze słowem ,,jednak,,? :D:D:D To jeszcze niepewne?:D:D:D 👄 buziaczki dla Ciebie i Twoich aniołków :):) 🌻 MOKKA//:) Podczas meczu to MM nie ma:) nie istnieje:):) nigdy nie urodził się :):):) ,,W razie pożaru przenieść wraz z telewizorem w bezpieczne miejsce,, :D:D:D buźlka 👄 :):) 🌻 KABA//:):) Odezwij się:):):) 👄 kosi//👄 Duuuuuuuuuuuuuużo wypoczywaj:):) i jak leżysz nogi kłać wyżej:):) 🌻 cicha//:):) I jak zastosowałaś radę na kompie? 👄 🌻 betka// i gothika//:):) myslałam, że opowiedzie o czymś fajnym?:):):) Gdzie się ukrywacie?👄 dla jednej :) i 👄 dla drugiej :) Nie chować się i tak znajdę Was na gg:D:D:D i będę znów przynuuuuuuudzać.:) 🌻 Karolina//:):) Hop hoooooooooooooooooooooop:):) 👄 🌻 przezroczysta//:):)👄 na dzień dobry może to zachęci do wpisania:D:D marsa👄przyjaciel👄Harry...//:) pozdrawiam🌻Ivon👄samotna jak nigdy// puk puk...👄buber🌻Love1966//👄kajaxxx👄Inezz👄Elunia👄Bosa_👄Marcelina👄kot👄 i kogo pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche sie nie odzywałam, ale jak zwykle zaganiana i w domu nawet nie mam kiedy zaglądnąć do komputera bo po całych dniach bieganiny normalnie wieczorem padam. Kosi gratulacje 🌻 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 Moja kruszynka wczoraj skonczyła 16 miesięcy i jest coraz cudowniejsza. A zycie rzeczywiście obraca sie o całe 360 stopni. To wspaniale, że Margo juz jest w domku, pewnie jak tylko poczuje się na siłach to zagladnie tutaj. Emmi, kiedys jeszcze na tym topiku pojawiała się Tori, ale to było na samych początku. Martwię sie o nią, bo znałam ja z innego topiku i pisałyśmy do siebie i nagle przepadła bez wieści. nawet maile nie dochodzą na jej skrzynkę. Mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku. Wspaniała osóbka. Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio raz trochę lepiej to znowu za chwile gorzej i jakos tak dziwnie. Pogoda beznadziejna, nawet nie wiadomo jak planować jakieś wakacje. Wierzę, że one też nas troche do siebie zbliżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:):):) Inezz//:):) Fajnie, że jesteś:):) Pamiętam tori:) nie wiem dlaczego nie została na topiku? betka//:) :):):) margo//❤️❤️❤️ Zdrowiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego znów stronka zacina się?????:( Tak mało stron na topiku a ona nawala? Może forum też chce by go troszkę po milusiać?:):) Spróbujemy... jaki jesteś śliczny, duży, kolorowy...:D:D i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziałało???????? niesamowite :):):):) cicha//:):)Też tak musisz spróbować ze swoim kompem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×