Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ Witam:D Kto rano wstaje ..... ten jest niewyspany:P Miłego dnia kobietki🌻 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej kobitki :) Oj, udały mi się święta :D Goście dopisali, nawet tacy niezapowiedziani :), było super :) . Mikołaj był , nawet dla mnie miał prezent, co mnie bardzo zdziwiło, ale przecież cały rok byłam grzeczna :D w końcu , to docenił :). W piątek przed świętami, byłam jeszcze w pracy, miałam tu wpasc ,zyczenia złożyć , ale nawaliłam :(.... trochę tamten dzień mi się skomplikował, syn złamał rękę w szkole , telefon, lekarze itd .... no i już nie zajżałam :(. W domu , to nie ma szans żebym dostała się do Was . Chyba powinnam zobić grafik korzystania z komp.:P . MM spisał się świetnie przez święta, było naprawdę fajnie :). Jednak wczoraj już mnie totalnie zdołował, ech,... :( . Jedno niepotrzebne zdanie, a tak boli :(. Jestem w pracy i tak naprawdę to i sylwestra powinnam tu spędzić :( .... inwentaryzacja....... koszmar... :(. Wczoraj i dziś nie mogłam zwlec się z łóżka ........ och, jak ja lubie spac.... hihihi ... znikam wziąśc się za prackę , bo narazie , to tylko klawiaturę odkopałam z papierzysk ....:O 👄 buziaki dla Wszystkich , trzymajcie się ..... jesteśmy silne, poradzimy sobie ;) . Art👄 , jak tam Twoj \"smok\" ...???? ... moze choć przez święta smoczyca złagodniała??:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Dziś nie naskrobię za dużo,bo już nie zdążę.....pogadałam z ciepłą przez telefon i już mmnie czas goni.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milusinscy:):):) golabeczki juz sie gotuja wiec na chwilke zajrzalam ale jeszcze troche roboty mnie czeka wiec na krotko, w nowy rok luki ma 15 urodzinki ale zaprosilam gosci na sobote bo mam zamiar pierwszego leczyc kacora:):):) a ze w swieta to ja sie goscilam to chce ugoscic wszystkich najlepiej jak potrafie:) w sylwestra bawie sie w knajpie jutro lece po kreacje do krawcowej bo jak zwykle wszystko u mnie na sam koniec zostawione:):):) a gdzie wy sie bawicie w sylwka??? ciesze sie ze niektorym osobom udaly sie swieta ja tez nie narzekam:) ale smutno mi ze niektorzy byli smutni:(:(:( przytulam sciskam i caluje papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo🌻ja jak co roku w domu przed telewizorem przywitam Nowy Rok bo MM jest domator i nie lubi tego typu imprez:Pale ja i tak nie mialabym w co się ubrać tak więc nie jest mi z tego powodu smutno-bedę piła wiedzac ze mam blisko do łóżka:D i toalety:P Ktos pytał o święta jak sobie poradziłam:)otóż przeprowadziłam z mamą poważną rozmowę i doszłyśmy do wniosku ze robimy wspólnie i całe szczęście bo nie wyobrazalam sobie jak moglibyśmy siedziec w oddzielnych pokojach,przyjechała jeszcze mojej mamy siostra i mile spędzilismy Wigilię. Święta świeta i po swiętach,jeszcze jutro do pracy i znowu wolne:Pa mo synuś był dzisiaj o 7.30 już na fotelu dentystycznym,ma zatrutego ząbka,teraz siedza sami w domu i czekająaż przyjde z pracy-takie zycie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pomacham razem z Iwe,bo na prawde mam mało czasu🖐️ Pozdrawiam:) A na sylwka idziemy do znajomych,do domciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) machajacym i calej reszcie:) dzis mam strasznie paskudny humor wiec tez raczej sie nie rozpisze :( bylam pewna ze sa rzeczy ktore mnie juz nie ruszaja i nie robia na mnie wrazenia ale rzeczywistosc okazuje sie pokretna i przebiegla...tak wiec od wczoraj wieczorem chodze wkurwiona na maksa...ach te moje glupie gipiesy...niby to dar ale okazuje sie ze dla mnie utrapienie...i znow ten durny burak zatrul mi dobry humor...ale mam tylko nadzieje ze nie na dlugo...uciekam bo napewno przynudzam:( caluski buziaczki i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo-daj spokoj nie przynudzasz, kazda z nas ma taki dzień, taki humor i podobne problemy z MM(z cała pewnoscia nie takie same ,ale podobne)...Wazne,zeby tłumaczyc sobie,ze za chwilke,za godzinke,za dzień bedzie juz lepiej i jakos sie przezyje.Mi rowniez czasem wydaje sie ,ze jestem silna i juz zadne słowa nie beda w stanie mnie bolec lub wyprowadzic mnie z rownowagi.No własnie wydaje sie i czasem ..bo sama jestem, w niektorych momentach zaskoczona.. A co u mnie? U nas?Swieta bardzo udane(z malutkimi podknieciami podczas przygotowan, ale to normalne-pospiech-masa pracy itp).Od jakiegos czasu staramy sie spędzac Wigilie razem to znaczy tylko my i dzieci-i to sie bardzo dobrze sprawdza-jest bardzo miło, patrzymy jak dzieci odpakowuja prezenty od Mikołaja, jak sie cieszą(lub nie hihi)..itp.Dopiero w nastepnych dniach swiatecznych przyjmyjemy gosci lub idziemy sie goscic.MM ma taki charakter pracy,ze w kazdym roku wypada mu Wielkanoc,Wigilia lub Sylwester w pracy, wiec kazde spedzone razem swieta sa faktycznie dla nas wyjatkiem.Jestesmy juz dosc długo po slubie a wspolnie spedzilismy dopiero dwie Wigilie,wiec rozumiecie, ze jeszcze one nam sie nie znudziły.Sylwester rowniez w domku,ale nie martwie sie tym..MM kupił cały arsenał petard i wszystko oczywiscie mi wyjasnia, a ja i tak nie pamietam -co robi ta z kijkiem, a co ta z ...itp. Od kilku dni mamy dylemat musimy podjac bardzo wazna dla nas decyzje, a co za tym idzie rowniez lawine malutkich.Maz ma mozliwosc wyjechac do pracy do Anglii.Dlugo na to czekalismy, a teraz spadło to na nas jak grom z jasnego nieba.Do pracy?Chwilowo ma zagwarantowane tylko lokum i az lokum,no i ma tam kolege, ktory obiecal pomoc.Jestesmy zaskoczeni bo juz wiele osób obiecywało(wielu blizszych kolegow) ,ze załatwi mu prace, a tu takie zaskoczenie bo akurat po tej osobie sie nie spodziewalismy. No i wszystkie mysli...oczywiscie sprawa finansowa dotyczaca przygotowania wyjazdy,kupno rzeczy, ktore moga sie przydac itp.Ja zastanawiam sie co przygotowac na pierwszy tydzień do jedzenia by nie musiał sie martwic, bo i tak jest juz bardzo zestresowany itp...Mam tylko dwa tygodnie, wiec musze szybko wziąc sie w garsc i musze znalezc sile by nie pokazywac,ze sie troche martwie a jednoczesnie by zapewnic i MM,ze bedzie wszystko ok. No i masz babo placek.EEEEEEEEEEE nawet nie chce mi sie dzis zartowac-kurka chyba chora jestem. GORĄCO POZDRAWIAM Papa uffffffff no to sobie troche ulzyłam i zowu wyszedł esej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..E 29 w stopce masz słowa mojej ulubionej piosenk..dalej coś tam leci...\"solą zycia jest milość\"-i to jest święta racja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ dziweczęta🌻 i chłopaki👄 Co tak pusto dzisiaj tutaj? Dziewczyny szykuja pewnie kreacje na jutrzejszy wieczór:) A ja spędze ten wieczór w domu z MM i 2 siostrami i szwagrami. Już wiem, że będzie wesło :) Margo🌻 - czasami wiem co czujesz. Szkoda tylko Twojego zdrowia, nie denerwuj się. Przytulam Cię E 29 🌻 będzie Ci strasznie smutno, jak TM wyjedzie za granicę do pracy. Godzisz się na takie rozstanie, przecież będzie widywali się bardzo rzadko:( Daysy🌻 fajnie Cię tutaj widzieć:) she🌻 chyba jakoś przeżyłaś zakończenie roku:) Agrypina🌻 zapominasz o mailach do mnie? nie mam się z czego teraz pośmiać:( Mam nadzieje, że znów kiedyś prześlesz mi coś wesołego:) Ciepła🌻- w pracy ostatnio mam tak samo:( ja też powinnam dziś być w pracy, ale wyluzowałam, wyrobie się:) Oj dziewczyny, MM od ostatnigo wybryku jaet taki pokorny aż mnie to męczy. Zachowuje się, jakybyśmy wczoraj wzięli sślub. Ciągle by mnie przytulał, pomaga w obowiązkach domowych. Męczy mnie to, bo w zasadzie myśle, jak to długo jeszcze potrwa. Kobiecie jednak trudno dogodzić:P Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Życzę wam wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok i samych pomyślności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ SZMAPAńSKIEJ ZABAWY!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZE WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA W NOWYM ROKU,UŚMIECHU I DOSTATKU ORAZ TEGO BY SAMOTNOŚC ZGINEŁA RAZ NA ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam ze jeszcze tu wrócę? No to jestem:) 🌻🌻🌻 Słonka moje ukochane niech te dni razem nam dane szczęścia pełne i uroku, będą w całym Nowym Roku! 😍😍😍 A nad Baltykiem sztorm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było gorzej by było trochę fajniej żeby bez postanowień żeby ot tak normalnie by było trochę ciszej by było trochę wolniej by było trochę mądrzej żeby troszkę spokojniej i żeby dnia każdego móc spojrzeć w swe oblicze by dobrze przeżyć swe życie tego Wam na cały Nowy Rok życzę... http://www.samre.info/kartki/1n/nr1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej, hej śpiochy!!! Ja juz nie śpie od 9 rano. :) Balety miałam super:D Co prawda u mnie w domu, ale nawet tańce były:) Tylko szmpana wypiłam za dużo, i dlatego tak wcześnie miałam pobudke:) Miłego dnia słoneczka kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka moje:D piję ktoreśz kolei piwko jablkowe:)i mimo ze cieszęsieże mamy nowy rok to myśl ze jutro muszę iść do pracy psuje mi całą radość:) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pije drinka, a jutro też do pracy:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dzień dobry🌻 Zaczął sienowy rok ale ja w pracy mam jeszcze stary-sprawozdania,zamykanie roku itp:P pozdrawiam i miłego dzionka życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ she🌻 ale dzis jesteś sprytna:D Ja też mam w pracy jeszcze stary rok:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na Nowy Rok🖐️ Ja miałam dzień do poleżenia,całkowicie,moje samopoczucie nie było najlepsze....:P:P:Pniestety.... a dziś jeszcze też nie jest super.... Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej dziewczęta, koniec juz świąt:) Nie ma Was tutaj, to znaczy, ze wszystkie jesteście szczęśliwe:D To suuuppeeerr!!! Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻ja od początku roku miałam kongo w pracy ale juz się uporałam,teraz musze zabrać się za zamknięcie roku dlatego nie bedę sie na razie udzielała,ale jestem w pobliżu Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 - kongo pracy mam już od prawie 2 miesięcy i jeszcze potrwa pewnie ze trzy tygodnie. Ale nie daje się:) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×