Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

ewanisia...> staram sie :) czasami wychodzi czasami nie ... jak to w zyciu ..raz gorka raz dolek i pac :)) ....wazne ze jak juz wpadne do tego dolka, to nie nalezy w nim kopac :)) ... a tak na powaznie ... nie lubie tzw cichych dni... mijania sie zupelnie bez slowa itd wbrew pozorom u 2 pokojowym mieszkaniu nie jest to takie trudne .... ale teraz wlasnie tak jest ... i tak jest "wygodnie" dla MM dla mnie juz chyba tez .... zaczełam skupiac sie na sobie... kurs jezykowy, silownia, dobra ksiazka, muzyka , praca i znajomi ... tak by nie myslec juz o tym .... milego dnia :)) buziaczki dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prov...masz racje ..ja tez nielubie spiec ..zadko jest u nas klotnia ..a jak juz jest to az glupio ...nieumiemy sie godzic bo niedopuszczamy do klotni....staramy sie zyc w zgodzie i w usmiechu...Pozdrawiam i zycze udanego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ale sie tu dzisiaj dzieje:) ewanisia - mam nadzieje ze dam rade...:) prov- Przykro mi ze tak Ci źle ale ze nie masz jezcze dzieci to nic zlego ,ja mialam po3-ech latach slubu a znalismy sie 8 lat i mailam poawie 29 lat.Klutnie nie sa dobrym doradca w zwiazku bo wiadomo ze zawze psuja dobra relacje,staraj sie jae unikac i nie dawaj powodu do niej ,ja tak robie bo klutnia nie ma sensu ,zawsze bedzie zle. U mnie tez nie ma miodu bo M nie lubi (chyba)sexu ,unika jak ognia a mimo to zalezy mi na nim i staram sie jak moge by bylo dobrze, nie wszystko mi sie udaje...ale mam nadzieje...TOBIE tez sie uda jak sie postarasz sprubuj,ustap troszke i obserwuj M jak zareaguje na TWOJA zmiane. Wiem ze nie odrazu zmieni sie cokolwiek ,lecz na wszelkie zmiany potrzeba CZASU ---------Pozdrawiam i Powodzenia------- --Milego dzia---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena🌻może to głupie co napiszę ale co to za facet który unika sexu?Albo ma jakąs na boku albo ma problemy...zdrowotne;) Przepraszam ale to moje zdanie;)mama nadzieje ze nie obraziłaś sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfe--- nie obrarzam sie z tego powodu. to moj problem od iedwna ale probuje to zmienic i mam pare pomyslow podpowiedziane przez jedna z pan na topiku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenaHalo
Halo!!! Czy tu tylko rankiem,kiedy ja jeszcze śpie ktoś tu pracuje???????? Co za bezrobocie ... panienki !!!!!!!!! mam do siebie pisać??? A gdzie reszta?bo bebe płakac!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyrzej to ja rzena tylko żle wpisałam. To wasza wina!!! To z rozpaczy ,ze WAS NIE MA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff :) juz jestem po wizycie :) .... bylo dobrze... dala duzo do myslenia ... i troche pomogla ale tez \"kompletnie rozwalila psychicznie \" ... bo po raz kolejny walkowalam to co mni eboli , i z czym sie nie zgadzam .... ale czuje ze sa mi potrzebne ... rzena _> i my sie juz nawet nie kłocimy ... my juz nawet nie rozmawiamy ,,,, tak jest wygodniej ,,, i dla mnie i dla MM .... to byl ciezki dzien .... zmykam ... milego wieczorku :) duzo pozytywnych wibracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda prov ze sie poddajecie ,bo chyba tak sie dzieje :(skoro tak wygodnie to po co nie rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena_. wygodniej bo poraz kolejny nie ma sensu walkowac tych samych spraw skoro do niczego nie dochodzimy .... i ja juz walczylam o ten zwiazek ... probowalam rozmawiac , naprawiac, zmieniac sie ... po jakims czasie to i tak wracalo do \"normy \" .... zaczynamy mijac sie bez slowa.... spedzajac razem czas oboje przyłapujemy sie na tym, ze nie mamy o czym rozmawiac i po jakims czasie zapada cisza...albo skupiamy sie na tak blahych sparawach, ze szkoda naprawde poswiecac im uwage ... i poniekad nadal mi zalezy mi na MM , nadal mam ochote przytulic sie do niego ... ale juz nie umiem zniesc odtracania .... wyobraz sobie taka syt.potrzebujesz codziennej czulosci , calusa w policzek , czulego spojrzenia , pytania \" co u Ciebie Kochanie ?\" i nie dostajesz tego .... zaczynasz chodzi za SM w domu krok w krok ... prosic przytul mni echoc na moment , probujesz sie przytulic i co slyszysz ? nie przeszkadzaj,, jestem zajety, czy zawsze musisz to robic wtedy gdy ja nie mam na to ochoty ? .... po czyms takim z ust wlasnego meza peka czlowiekowi serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Prov ...bardzo ciekawa wypowiedz ...🌼 Iwe 🌼 Agrypina 🌼 She 🌼 Rzena 🌼 Buber 🌼 .............stawiam kawke i zycze milego dnia ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️,bo mężczyźni tu nie zaglądają,pewnie wszyscy są szczęśliwi:P pro>>co prawda jestem trochę starsza,ale rozumiem cię.....jak każda kobieta potrzebujemy ciepła i zrozumienia i przytulenia.Czasem tak jest,że jak ma się dzieci to całą miłość przelewa się na dziecko,a tu jesteście sami powinniście korzystać z życia do woli,bo dzieci to obowiązek....nie jestem do końca szczęśliwa,ale już mi tak nie zależy....co zrobić,tak jakby mnie opuszczały wszystkie uczucia....:Onie wiem co myśleć.... Miłego dnia:)dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!:) chcialabym cos milego powiedziec ,ale gdy czytam o prov.... kockana- naprawde mi smutno i (serce mi peka z zalu).Bez dzieci wiele zwiazkow sie rozpada,a moze p.psycholog powiedziaala cos co da Ci nadziej...jesli go kochasz i chcesz jeszcze z M byc,bo nie wiem czy na dziecko da sie zlapac... moze by sie zmienil i Cie docenil,moze tego mu brakuje,trudno powiedziec,ale to tylko moje zdanie i nie gniewaj sie na mnie jesli cos zle napisalam .Poprostu bardzo mnie to ruszylo i chcielabym aby u CIEBIE bylo dobrze. wiem ,moze pomyslisz ze u mnie tez nie jest najlepiej a TOBIE radze,ale u mnie jest prublem tylko z sexem,aa reszta w normie.No moze nie ma miodu ale sie staramy ,bo zaobserwowalam drobne zmiany (z czego nie ukrywam SIE CIESZE).Gdybym tylko mogla dalabym WSZTSTKIM gwiadke z nieba ,ale nie potrafie:( Mimo to mam nadzieje ze stanie sie cos pozytywnego i bedziesz cieszyla sie z M . --------------Milego dnia----------babeczki kochane!!!-------:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
Witam Panie! Czy się mogę dołączyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj taka... Wszyscy sa mile widziani...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza ??? a gdzie reszta pań:).?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam meza,jestesmy 4 lata po slubie i prawie ze soba nie rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam meza,jestesmy 4 lata po slubie i prawie ze soba nie rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
Czytam i czytam z ogromnym zaciekawieniem juz od jakiegos czasu. W każdym związku chyba jest podobnie, nie może być cały czas cukierkowo, niestety. Prov, szkoda ze tak sie u ciebie dzieje, ale spróbuj powalczyć. Próbowalaś namówić partnera, żeby poszedł z tobą? Eh, pewnie to trudne albo niewykonalne...Faceci myślą, że są zawsze bez winy. U mnie jest na odwrót - to ja sie częściej gniewam albo sie nie odzywam. To mój A zawsze wyciąga rękę do zgody... No ale nad sobą pracuję hi hi. No i mamy 2 dzieci, które od razu wywęszą, że coś jest nie tak. I to też mobilizuje... pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena...reszta pan teraz odpoczywa.....🌼 Pozdrawiam nowe forumowiczki i posylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia111111
Mam męża i nie mam bo przebywa w areszcie, a ja strasznie tęsknie za trym co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ewanisia zycze powrotu do zdrowia,i widze ze sie przenioslas? tam sie wiecej dzieje i czesciej zagladaia:)...pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena..nie to nie tak ...ja jestem na tamtym topiku wiecej ..tu z doskoku...przez przypadek tu wpadlam kiedys i juz zostalam ....dlaczego tak sadzisz? Pozdrawiam wszystkich.... Mia...a on jeszcze czeka do sprawy czy co? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia111111
Sprawy już się odbywały, świadkowie się nie stawiali, którzy i tak nic nie wnieśli do sprawy, tylko strata czau, miesięcy za kratkami, niedługo prokurator będzie krzyczał wyroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia111111
Dziękuję, trzymam się !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewnisia... zle sformulowalam ale nie mam nic zlego na mysli tam jest wiecej pan i tematy zupelnie inne nie gniewia sie czasem na mnie ,poprostu tam zagladam i zauwazylam wieksze zżycie topiku to fajne i nic nie mam do tego :(wybacz jesli CIE urazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena...ja podchodze raczej wesolo do zycia ..wiec raczej mnie urazilas..🌼 ..juz sie na dzis pozegnam i zycze milej nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×