Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

BUBER jestem w ANGLI i powiem CI ze polatalabym tak,poczytalam poczatkowe stronki zeby lepiej CIE poznac mamy podobne podejscie do wszystkiego konkretnie do zycia i rodziny mam dwoch synow 17 i 13 lat i od 10-u lat mezatka (dodam ze szczesliwa) w mojej rodzinie to tylko ja mam takie dziwne zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- super, bo w Anglii mam rodzinę i sporo znajomyc. W jakim regionie mieszkasz jeśli moge spytać? A co Cie \"przygnalo\" do tego tematu skoro jestes szczęsliwą męzatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem i to bardzo. Ostatnio w paździeniku bylem na swietnym koncercie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam we wschodniej ANGLI a na tym topiku znzlazlam sie przez przypadek i tak juz zostalam jezeli mozesz powiedziec to jaki to byl koncert tzn,czyj? a tak wogole to ten topik dotyczy CIEBIE i TWOJEGO malzenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- to byl koncert Dream Theater. Ten topik nie dotyczy mnie zawitalem tu podobnie jak Ty . Z dobrymi doświadczeniami:), zaglądając tu pierwszy raz dawno temu . ZAciekawil mnie temat i rozne spojrzenia piszacych tu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER -ciekawa ta reszta zdjec (o tych kobietach mowa)tylko jak dla mnie brakuje tu czegos... i gdzie jestes ze nieodpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia jestem starszy od Ciebie:) po 40. A czego Ci brakuje na tamtych zdjeciach? Jeżeli chodzi o zdjecia to jest to zaledwie anmiastka tego co robie bo rocznie średnio wychodzi mi parę tysiecy zdjęc. Milo Cie poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- moj maz ma 44 a na tych zdjeciach brakuje sexapilu z wykonczeniem,zajmujesz sie rowniez fotografia,ja tak ale domowo,)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- co rozumiesz pod pojęciem\"sexapil z wykonczeniem\" zresztą caly dowcip polega na tym,zeby nie pokazywac za dużo ,ze by wiecej pozostalo dla wyobraźni. No i jak napisalem wyzej wybor jest z dużej ilosci . Ktoś inny może wybralby inne zdjecia. Co do formy - nie lubie poprawiac natury. Ale dziekuje za uwagi i czekam na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- o czym TY mowisz nie pokazywac za duzo piersi wystajace zza sukienki to nieduzo? dodaj do tych ponczoch pas i zmien niektore na niesamonosne,zrob pare takich fotek i porownaj,jakas sexi bielizna kobieta w jakims tle zjezdzilam troszke swiata i widzialam to i owo a wyobraznia dziala sama za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- o czym TY mowisz nie pokazywac za duzo piersi wystajace zza sukienki to nieduzo? dodaj do tych ponczoch pas i zmien niektore na niesamonosne,zrob pare takich fotek i porownaj,jakas sexi bielizna kobieta w jakims tle zjezdzilam troszke swiata i widzialam to i owo a wyobraznia dziala sama za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- o czym TY mowisz nie pokazywac za duzo piersi wystajace zza sukienki to nieduzo? dodaj do tych ponczoch pas i zmien niektore na niesamonosne,zrob pare takich fotek i porownaj,jakas sexi bielizna kobieta w jakims tle zjezdzilam troszke swiata i widzialam to i owo a wyobraznia dziala sama za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- o czym TY mowisz nie pokazywac za duzo piersi wystajace zza sukienki to nieduzo? dodaj do tych ponczoch pas i zmien niektore na niesamonosne,zrob pare takich fotek i porownaj,jakas sexi bielizna kobieta w jakims tle zjezdzilam troszke swiata i widzialam to i owo a wyobraznia dziala sama za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER-teraz to ja go niemoge znalezc,a moze to niebylo TWOJE,a moze TWOJE byla tam kobieta w bialej sukience z wysunieta prawa piersia tak ze sutek wychodzil jej poza nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia___ to nie bylo zdjecie mojego autorstwa, choc kiedyś podobne robilem, musialaś zajrzeć do innego czlonak Flickra. JA teraz robię bardziej subtelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Ewanisia🌻wyciągnęłaś z pieleszy Buberka;)jak miło:D Agrypina🌻 IWE🌻 Teoryjka🌻 kwiatuszek🌻 a u mnie caly czas cudownie;) jednak warto walczyć o swoje;)od razu lepiej sie czuję Zaraz zmykam bo jade z córka szukać butów dla niej-od razu mówię że lekko nie będzie:Pobie mamy jakiś wypaczony gust i wsród tego co w sklepach jest trudno będzie coś znaleść 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko SHE fajnie ze sie odezwalas 🌼🌼🌼powiem CI ze ja juz nawet niepokazuje mezowi moich butow bo czesto je kupuje (w polsce nie)tam mi szkoda pieniedzy jakos w zlotowkach inaczej to widze ,pozniej leza na polkach tylko ja mam fajnie bo siostra i mama maja ten sam numer jest komu dac;) ale powodzonka w zakupach,tylko sie pochwal zakupem i fajnie ze na nowo cieszysz sie zyciem,lubie zadowolonych ludzi,przyznam sie ze ja sie ciesze zawsze nawet jesli mi humor mi niedopisuje,bo jakos musimy egzystowac w tym zyciu pozdrowienia dla corki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupimy to sie pochwalę ale jakos nie wydaje mi sie ze sie uda dzisiaj:P http://youtube.com/watch?v=joy1GOoYqrw to jest fragment meczu na którym moja córka tańczyła z chirliderkami, głupio sie przyznać ale nie wiem konkretnie która to ona bo niewyraźny filmik jest, wiem tylko ze po lewej stronie, bo byłam na tym meczu i widziałam wtedy bardzo dokładnie,pozdrawiam i uciekam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ewanisia___ podaj mi maila to przesle ci zdjecia albo linka do zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mam nauczke na przyszlosc fotki super wgram swoje do komputera to CI wysle dopiero niedawno formatowalam kompa,domyslam sie z niektorych zdjec ze to TWOJA Z mila kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×