Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Iljanna🌻zakończ to póki możesz, ten związek nie wróży niczego dobrego dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli się męczysz to to nie ma sensu. Ja byłam gotowa odejść od męża byle tylko zaznać miłości i ciepła, wiem ze trudno jest podjąć decyzję ale on to wykorzystuje, popatrz na Wasz związek z boku,przyjrzyj sie mu, napisz sobie na kartce wszystkie za i przeciw i nie bój się walczyć o swoje, pozdrawiam gorąco Buber😘 IWE🌻 Agrypina🌻 Pastrokia🌻 Ewanisia🌻 Daysy🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!jestem od 11 lat w \"szczęśliwym\"związku,zawartym z milosci,czego owocem jest dwójka dzieciaków.Dusze sie,jestem coraz bardziej zamknieta,nie chce mi sie często z nim gadac,nie rusza mnie i nie mam z nim ochoty na sex,odrabiam wiec tzw.panszczyznę raz w tygodniu zeby miec spokój.Niby wszystko jest ok.,rzadko sie klócimy,wśród znajomych uchodzimy za dobrą pare,on jest dobrym ojcem i lubianym kolegą...ale w domu jest mrukiem,wieczory spedza przed tv.lub kompem,nie dba o siebie(tzn.myje sie,myje)nigdy dla mnie nie pachnie,nie przynosi kwiatka,nie mowi ,ze obiad mu smakowal,ze ladnie wyglądam ,nie mówiąc juz o tym zeby gdzies zaprosil.To ja sie zawsze staram,probowalam rozmawic ,cos zasugerowac,ale nie trafia....Nudne z nim to zycie,za bardzo poukladane,ja tak nie chce i co tu zrobic przeciez sie nie rozwiode....dzieci,itd.macie jakis pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alulka🌻a rozmawiałasz nim szczerze? Tzn powiedziałas mu dokładnie co nam tu napisałaś? Moze on nie jest świadomy tego ze Tobie jest niedobrze z nim, ja swojemu napisałam taki list ze nie jeden facet poczułby sie urażony i sam sobie poszedł w długą, a ku mojemu zdziwieniu MM zrozumiał i stara sie nie popełniać juz tych samych błędów i zauważac na czym zycie w rodzinie polega. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
hej !! To ja ,długo mnie nie było .U mnie na razie jest dobrze ,z mezem się układa ,aż mi sięchwilami wierzyć nie chce ,że jest w domu tak spokojnie i rodzinnie.Ciesze się,że jest coraz lepiej.Iwe pozdrawiam Cię cieplutko wracaj do zdrowia i dbaj o siebie.Iljanno -na Twoim miejscu nie byłabym z tym typem,nie jest TM ,więc zrób mu PA PA i więcej o nim nie myśl.Zobaczysz,że życie bez niego i zastanawiania się czy dziś ze mna porozmawia czy nie ,będzie o wiele lepsze i spokojniejsze.Alulka -rozumiem Cię i radzę wez się za niego tak ja za swojego -dużo sie zmieniło i dalej zmienia ,ale na to trzeba dużo czasu i wytrwałości.Ty się będziesz ciągle starać ,dzieci,dom ,praca,sprzątanie,gotowanie do tego jeszcze trzeba ,,domowego księcia '' obsłużyć a on nawet nie spojrzy na ciebie .Nie pozwól aby tak było. pozdrawiam was wszystkie !!!! PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 na poczatek witaj Iljanno👄nie mialysmy okazji sie poznac czytalam Twoj wpis i jestem takiego samego zdania co Buber i She 🌼a zdrugiej strony mysle.. - teraz mowie do wszystkich ..ze niepowinno sie wymagac od partnera od razu akceptacji dzieci, na to potrzeba czasu,dotarcia sie i zaufania pomiedzy nimi.to jest tylko i wylacznie moje zdanie🌼Pozdrawiam 🌼 Alulka-dalej zgadzam sie z She napisz mu list i ujmij w nim wszystko jak to nam opisalas (rozmowa nic tu nieda honor mezczyzny)rowniez Cie witam i pozdrawiam 🌼 Kwiatuszku-78 Tobie to tylko pozazdroscic 🌼i oby tak dale🌼 Buber-🌼-🖐️ 🌼 Agrypina-🌼 🌼 Iwe-🌼 🌼 Daysy-🌼 i dla reszty skladu-🌼 milego wieczoru-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziś tak krótko, boli mnie głowa, nie lubię jesieni:( Iljanna, Alulka - witajcie w naszym gronie🖐️ Ewanisia🌻 dobrze, że pilnujesz naszego topiku :D Pozdrawiam i miłego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jak to dobrze,że jest Ewanisia która topiku pilnuje....:) Iliana>>każda ci to napisze,nie męcz sie ....rozstań,tylko,że podjęcie decyzji jest trudne....ale nie macie ślubu i jest łatwiej się rozstać niż rozwieść.... She>>👄 Iwe>>👄 Buber>>:) Kwiatuszek>>👄 Miłego dnia:) i dla innych czytających nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .....a tu dzis jednorazowy zjazd babeczek?.....hihihi.... gdzie wszyscy ...a moze tam was juz zasypalo..hihi... starszy sierzant E na warcie ;) meldowac sie na popoludniowa kawke 👄 🌼 Agrypina-👄 🌼 Iwe-👄 🌼 She-👄 🌼 Buber-👄 a reszta gdzie?-dla was rowniez-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jestem ale tylko na chwilke,zle się dzis czuje boli mnie glowa juz drugi dzien i nie mam na nic sily ani ochoty jestem totalnie zmeczona .Pozdrawiam !!!! Ta pogoda mnie wykonczy PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
a, obciągam z połykiem :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Mnie też ostatnio boli głowa, już trzeci dzień:( Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki;) i znow wczoraj byla jadka w domu, aj juz jestem zmeczona. Myslam ze nigdy juz nie popelnie bledu, ze juz bedzie tyko dobrzez, bo bylam w malzenstwei ze zlym facetem/Ale widze ze now tkiwe wczyms co nie mam sensu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na tego kogoś kto lubi sie podszywać po prostu nie zwracam uwagi . U mnie jest dobrze jak na razie i oby tak dalej .PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️piesni jak tam u Was -weekendu poczatek,bo u mnie juz wielkimi krokami sie zbliza.... Iwe-🌼jak pocaluje to przejdzie...hihi,zartuje moze cisnienie jest zmienne,wracaj do zdrowia i nas odwiedz...👄 🌼 Mika30-🌼dobrze ze Sobie radzisz,jestesmy z Toba 👄 🌼 Kwiatuszek78-🌼nie przejmuj sie masz racje,niedawno mialam to samo...👄 🌼 widze ze reszta sie nieodzywa,czyzbym miala najwiecej czasu z Was-buziole dla wszystkich-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie brak czasu,zakupy i te sprawy i praca na rano a tam kompa brak:O Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Czas na poranną kawę \\_/> \\_/> \\_/> Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Kurcze,te jesienne wieczory są okropne,za długie:P Ja dziś zrobiłam dzień dla siebie-egoistycznie. Mój eks mąż od paru tygodni chyba dość intensywnie odczuwa samotnośc bo dostaję od niego sms-y o bardzo cieplej treści,otrzepał sie chlopczyna ale trochę nie w porę bo nawet fakt,ze czuję się często samotna to on mnie jakoś nie pociąga do tego by tą samotność zapchać jego osobą. Trzymajcie sie cieplo bo zima idzie do nas z impetem. 🌻🌻dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Szaro, buro i ponuro, nic się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ....Iwe...mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy... 🖐️ ................Dobranoc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×