Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

wyszło :D Witam 🖐️ Może dzisiaj będzie lepszy, chociaż słońca nie widać. A jutro do pracy, po 54 dniach zwolnienia. Na samą myśl o tym robi mi się buuu. Może dam radę ;) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jak to dobrze slyszec.Iwe ...ze dobrze sie czujesz.... .........Dzien dobry....milego dnia zycze.....🌼 ....i nie wyszlo....trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jak miło was widzieć....ja od rana z młodym po lekarzach biegam....od wczoraj temperaturka i mocz z krwinkami:(,zrobiłam badania i się okaże...a tak leci....nic ciekawego.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Agrypina daj znac co z malym...buziaczek dla niego,,👄 a gdzie wszyscy?....Buber dlaczego niezagladasz? milczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jak mi dzisiaj ciężko, odzwyczaiłam się od pracy. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dopiero dzis odebrałam wynik moczu...liczne bakterie i erytrocyty,dostanie antybiotyk.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Nie mam czasu nawet aby na dłużej tu zajrzeć, wczoraj miałam dzień urlopu po po weekendzie na uczelni byłam padnięta a poza tym znowu jestem chora. Nawet lekarka jest zaniepokojona bo niecały miesiac temu chorowałam na to samo. Niedługo sesja i muszę wykorzystywać każda wolną chwile zeby usiąść nad notatkami. MM dalej sie spisuje;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Czas na kawę (_)>(_)>(_)> Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Zabrakło dziś Ewanisi z rana;) Byłam dziś z młodym na USG no i chyba to tylko stan zapalny i nic groźnego,weźmie antybiotyk i będzie mam nadzieje OK.MM oczywiście robi z igły widły,panikarz jak zwykle:Pszlag.... Miłego dnia:)coś głowa mnie pobolewa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....🖐️ ....juz jestem nie chcieli mnie wpuscic na kafe z rana ...i niemoglam was obudzic ...zycze wam milego dnia i zeby wszyscy wyzdrowieli szybciutko....👄.....juz bede zagladac... a gdzie reszta towarzystwa....🌼 wczoraj bylam tak przemeczona juz ze odsypiam dwa dni po kilka godzinek ,ale ja tak mam wystarczy mi pare godzin w tygodniu snu a potem kumulacja i chodze jak snieta....hihihi....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....dzien dobry.......wpadac na kawke prosze......dopiero zaparzona.....mniam,mniam.......i prosze pysznym serniczkiem sie poczestowac,.,.... ...............milego dnia wszystkim zycze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia z chęcią się napiję,bo potrzebuję kopa od rana chodzę nieprzytomna:Oza długo spałam Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim U mnie dalej miód, jest współpraca, partnerstwo i miłość;) Jestem teraz bardzo zabiegana, mimo że jestem na antybiotyku to chodzę do pracy bo nie chcę mieć zaległości. Sesja mi się zbliża wielkimi krokami tak więc siedzę nad zadaniami i rozwiązuję-każdą wolną chwile poświęcam na to. Dlatego mnie teraz tu tak mało-to po krótce tak:) IWE🌻 Agrypina🌻 Teoryjka🌻 Daysy🌻 Goldi🌻 Cicha🌻 Ciepła🌻 Margo🌻 Kwiatuszek🌻 Love1966🌻 nacik🌻 ewanisia🌻 Buber😘 i dla wszystkich poczytujących🌻 pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina stawiam kolejna ...jezeli Ci to pomoze.....mocna....🌼 She-swietnie ze u Ciebie sielanka,czasami radykalne kroki sa potrzebne zeby wszystko wskoczylo z powrotem na tory....👄oby tak dalej,ale mysle ze Twoj M zrozumial .....bo gdzie on znajdzie taka druga dobra zone...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......dzien dobry spioszki ....a moze tak filizanke kawki aby szybciej na nozki wskoczyc z cieplego lozeczka.....i dla wszystkich oczywiscie milego dnia......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻ja z łóżka wykakuje o 5,30 a kawe pijam o 6 tak więc teraz juz nie wypiję z Tobą,ale przypomnij sie o 12 to wtedy możemy wypić kawe razem Ja znowu umieram na migrenę, sprobowałam dzis nowego leku i myślałam ze nie dojadę do pracy,tak mi zaszkodził, ale teraz już jest troche lepiej, a ten lek powędruje do smieci:P Pozdrowienia dla wsiech😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A ja się chętnie napiję kawy :) już 2 dzisiaj, bo pierwszą piję o 5 rano. Kto rano wstaje.... ten jest niewyspany;) Ewanisia🌻 dobrą kawę robisz :D she 🌻 współczuję Ci dzisiaj... znam ten ból Agrypina 🌻 mam nadzieję, że zdrowie syna wraca do normy. Daysy 🌻 jednak Cię podziwiam :) kwiaatuszek 🌻 j Iljanna 🌻skoro rozmawiać się nie da i skoro on nie jest ojcem Twojego dziecka, to powinnaś pzremyśleć czy warto.... Alulka🌻 wielu facetów tak ma, że w domu są mrukami. Czasmi takim trzeba \"potrząsnąć\" mika 30 🌻 ciepła 🌻 cicha🌻 teoryjka 🌻 margo🌻 Buber👄 Niezbyt dobrze się czuję,zmęczona jestem po 4 dniach pracy. To może być oznaka tego, że starzeję się albo jestem rozpieszczona;P Wdomu nadal miodzio:D oby tak dalej. Trzymajcie się ciepło, bo zima nadchodzi Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - jesteś bardzo dobrze zorganizowaną kobietką:D she przy migrenie nie powinnaś pić kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻taką słabą chętnie wypiję,dzieki IWE🌻ja wiem ze nie powinnam bo potem mnie zgaga męczy ale słabą z mleczkiem wypiję dla rozruchu lepszego;)głowa mnie już nie boli i żołądek też nie, czyli bede zyła:D Buber😘 Agrypina🌻jak napisałaś -mój mały-o synu to sie trochę uśmiałam bo to już duży chłopak ale faktycznie dla matki zawsze będzie mały synuś,mam nadzieje ze juz lepiej;) Teoryjka🌻 Daysy🌻 i dla pozostałych😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście she, że już głowa nie boli, będziesz żyła :D Agrypina napisała mały , bo to jedynak :) Ja do swojego młodszego też mówię maleństwo, chociaż jest wyższy od ojca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nawiasem mówiąc napisałam MłODY,bo 15 lat nie jest mały ani niski;)jak to też napisała SHE,hi,hi a zdrowie jego wraca do normy,w poniedziałek juz posyłam go do szkoły.Wiecie,że on pije bez oporów WODĘ JANA,a to obrzydliwstwo:P,skończy antybiotyk robię badanie moczu i USG jeszcze raz,i zobaczymy.Dziś miałam na rano i nie miałam jak tu zajrzeć,dopiero teraz....MM pomaga,bo pewnie coś chce;)zgadnijcie co??;) Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja domyślam się co on chce;) Agrypina opowiadaj jak było :D Młodemu zdrówka życzę, na pewno badania wyjdą dobre. Miłej soboty wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe>>bywało lepiej:O:O nie jestem usatysfakcjonowana:OMiłego popołudnia:)idziemy do znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może był zmęczony, następnym razem będzie lepiej :D Miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie było zmęczenie:Oale jakoś tak wyszło:O A dziś dogorywamy:P Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam kobiety i mezczyzn milego dnia wam zycze i slodkiego wylegiwania sie w lozeczku....mam goscia wiec nie bede za czesto ....buziaki. dla paki.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja też miałam wczoraj gości, ale wszystko było z umiarem :D Ja na prochach, więc nie piłam alkoholu, mąż o 14 wyjechał w trasę więc też nie mógł za dużo ;) Ciemno już, szkoda, że weekend tak szybko mija:( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×