Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

MODENA 🌼 dziekuje IWE🌼 BUBER🌼 dzien dobry wszystkim odezwe sie pozniej milego dnia zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nic mi sie nie chce,mam zly humor,wszystko mnie denerwuje i jest jeszcze gorzej zdawalam egzamin na rezydenta angli i mnie oblali bo niewiedzialam kiedy urodzila sie krolowa ELZBIETA mam poprawke i juz mi sie niechce podchodzic do tego na 17 osob dwie zdaly a jest mi to potrzebne do wyjazdu mam wszystko w ....... normalnie chce mi sie plakac ......pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki BUBER normalnie mam dola ale emoglam sie tego spodziewac polka nie u siebie a oni wystawiaja papier wiec kto tu rzadzi 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- co u CIEBIE nic niepiszesz juz mi przeszlo troszke IWE 🌼 SHE 🌼 i dla reszty skladu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam BUBER za chwilowa nieobecnosc nigdy niesluchalam CHOPINA przyznaje tzn;sluchalam ale niepamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia___ nie wszystkie utwory są latwe w sluchaniu. Ale jest kilka które lubie . Milego Wieczoru. Iwe 👄 trzymam kciuki za Twoj powrót do zdrowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może w końcu skrobnę coś więcej,bo wiecznie mi czas ucieka....:Pcodziennie coś załatwiałam i brakowało mi czasu.Na pewno co po niektórzy widzieli mnie na gg,ale przeważnie sprawdzałam pocztę a brakło czasu na pisanie:O U mnie bez zmian,nie denerwuje się MM,a co za tym idzie mniej stresów i tycie idzie,gorzej utrzymać wagę i super figurę.:Pnie?? Ewanisia>>jak miło,że do nas dołączyłaś:)przynajmniej Buber częściej zagląda,wyciągnełaś go z norki.... Iwe>>jak zdrówko?może potrzeba ci fizykoterapii?może to poprawi ci twoje struny głosowe,MM miał wycinanego polipa ze strun,to mówił zmienionym głosem gdzies chyba 3 msce.Ale wrócił do normy. She>>cieszę się,że tobie terapia wstrząsowa dla TM pomogła,choć nie chwalmy dnia przed zachodem słońca....:P kwiatuszek>>jak ty sobie radzisz? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Agrypina to juz druga osoba zauwazyla ze Buber czesciej zaglada a i mi rowniez milo Cie poznac 🌼 zagladaj czesciej milego dnia ja juz z wami,dzis mam troszke wiecej czasu pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
hej!! Jakoś sobie radze. MM troszkę się uspokoił,ale codziennie słyszę jakieś docinki.Moje małżeństwo byłoby całkiem udane,ale... .Zawsze jest jakieś ale. Nigdy z MM nie kłócimy się,jedyną przyczyną naszych kłótni jest(jakby to powiedzieć)seks a raczej nadmierny apetyt na niego MM a u mnie umiarkowany. Na tym tle ciągle coś nie gra i ciągle słyszę docinki typu: jesteś zimna ,obojętna ,ty mnie już nie chcesz itd. A tak poza tym jest dobrze ,w miarę dobrze do następnego spięcia i tak wkółko. U mnie dziś tylko tyle odezwe sie PA PA pozdrawiam Was bardzo bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kwiatuszku nie zalamuj sie tylko dzialaj,twierdzisz ze masz udane malzenstwo to swietnie nie ignoruj tego co mowi Ci M,bo stracisz rodzine napisze Ci jak to bedzie wygladac najpierw mowi ze jestes zimna,obojetna po jakims czasie znajdzie sobie dupe (przepraszam za wyrazenie)ale to sa realia na razie tylko do sexu pozniej w koncu sie zakocha i Cie zostawi pamietaj 70% w zwiazku stanowi sex nic na to nie poradzisz,pisze Ci to bo znam swojego M i jest tak samo kobieta niepotrzebuje tyle sexu chyba ze jest nimfomanka w dobrym zwiazku powinno sie czesto i bez ograniczen rozmawiac o wszystkim,przynajmniej my tak robimy a zreszta nic Ci sie niestanie jak dwa razy wiecej mu dasz,u nas to juz przyzwyczajenie nigdy nie zdazyl sie dzien bez sexu a uprawiamy go kilka razy dziennie to jest moje zdanie kwiatuszku,zycze powodzenia jest takie przyslowie Cipka nie mydlo i sie niewymydli Bober-Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Dziś slucham elektonicznej muzyki Ewanisia czekam na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber tak wiem tylko ciagle brakuje mi czasu na wszystko ale postaram sie strescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Buber wrzucilam Ci jedo zdjecie ale to zdjecie nie jest zwiane z tematem o ktorym rozmawialismy,myslalm kiedys a wlasciwie kilka m-cy temu o kupnie tego auta--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś zaskoczony
Ale jesteście zakręceni. Iwanisia - kogo interesi Twój codzienny sex z mężem - chyba misia gogo (zboczka). A rozmowy z Buberem - to sobie urządzaj na privie - dziwaki... Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia__fajny samochodzik , czy to Ford? I Ty w nim?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credka
Dobranoc. Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy - Ależ córeczko, może jest zestresowany - Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maż w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży, nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać - Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś zakoczony
Fajnie,że na temat... . BLe... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim gdzie sie podziewacie .... u mnie dzis sloneczko ale mroznie a za oknem 8 stopni...kocham lato Buber- to jest Chewrolet Camaro nie wiem czy dobrze napisalam ale to nic a na tym zdjeciu to ja tak .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś zaskoczony
Ewanisia - to nie prywatne forum na dyskusje (bezsensowne) z Buberem. poza tym - nie na temat... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktoś____nam to nie przeszkadza ze oni sobie tu rozmawiają więc wyluzuj:P Ewanisia🌻 Buber😘 Agrypina🌻 IWE🌻 Teoryjka🌻 cicha🌻 ciepła🌻 kwiatuszek🌻 Daysy🌻 i dla reszty składu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymamy She -🌼 Ktosiu --co sie tak denerwujesz,z kazdej rozmowy mozna wyciagnac jakies wnioski.Pozdrawiam ....a co z reszta......>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×