Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

iwe.. Jak czytam co piszesz to mam wrażenie ze opisujesz moją sytuację. Mój MM tez pomaga mi przez chłopców. Dziś chwilowo przemówił ludzkim głosem. Chyba nawet jesteśmy w podobnym wieku , z tym że ja chwilowo w dołku czuje się na 50. Pa. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe.. Dziękuje za wskazówki. Właśnie zrobiłam sobie kawke i troche luziku aby poplotkować z wami może humor mi się trochę poprawi. Robota nie zajac i nie uciekne, mysle ze nic się nie stanie jak dom nz te swieta nie będzie błyszczał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe.. Dziękuje za wskazówki. Właśnie zrobiłam sobie kawke i troche luziku aby poplotkować z wami może humor mi się trochę poprawi. Robota nie zajac i nie uciekne, mysle ze nic się nie stanie jak dom nz te swieta nie będzie błyszczał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welonik --- brawo!!! to już dobry początek:D I tak zrobimy wszystko co potrzeba :D Ostatnio zauważyłam, że MM zamiast mi pomóc wydaje polecenia synom :) taki mądrala i uważa, że mi pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witam wszystkich chwilowo sie tylko przywitam ale obiecuje pozniej nadrobic zaleglosci....musze zrobic szybko salatke bo niedlugo mam gosci ..... NIE ZASPALAM ale w domu wszyscy spali wiec nie chcialam klikac z rana ......odezwe sie niedlugo......🌼 Buber-👄....najfajniejsze jest to ze sie odezwales...na razie tylko Ciebie wymienie ....a swoja droga swietne zyczonka ..... dla wszystkich 👄.....do pozniej......bede na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jestem juz jestem zrobilam salatke i sledzie w smietanie....juz sie przegryzaja......mam teraz chwilke..... Zona....👄....nadrabiaj zaleglosci i wpadaj na biezaco ......🌼 Buber-👄.....WESOLYCH SWIAT i wszystkiego czego Sobie zyczysz ...wlasciwie to ja jeszcze nie skladam nikomu zyczen zrobie to o innym czasie ale tak wypada....🌼 Iwe-👄...witaj kochana....zarobiona kobieto.....tzn;zarobiona czy zapracowana hihihi.....i chcialam jeszcze dodac ze podpisuje sie pod humorem i przezyciami zyciowymi nic dodac nic ujac....🌼 Welonik-👄....po takich wskazowkach pozostaje tylko zaprosic Cie na drineczka lub winko.....🌼 Agrypinko kochana....👄.....gdzie sie podziewasz...?....nie ciociu....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia - drineczka też chciała bym :D oj jak dawno nie piłam alkoholu, ale w święta chyba już spróbuje, bo zapomniałam jak smakuje ;) Welonik - mąż przemówił ludzkim głosem :) przecież wigilia niebawem... wtedy nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem :D Słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe,....jak to slodkich snow......to juz spac uciekasz....?.....nie martw sie nadrobisz niema co zalowac....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu mylisz się moja droga, tego nigdy się nie nadrobi. ;) a tak, to ten jeden raz więcej:D zwłaszcza, że często jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ MM zrobił zawijane makowce,czasem jest z niego pożytek;) Ale dziś padam,jeszcze kuchnia mnie czeka.....może potem....albo jutro:)wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona Emmi jest na życiu uczuciowym i ma topik"codzienność w życiu,smutki i radośći"chyba nie pomyliłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nic nie kumam o co chodzi z Emi....ale to nic kiedys cos tam widzialam (ten topik) przelotem.....a jak tam u was wieczorkiem...ja juz ostatni drineczek cos juz nie chce mi sie pic zaraz do lozeczka a pozniej moze jakis filmik...no no dlaczego nie...kiedy M prosi nieodmawiam....prosze jak Ci mezczyzni sie zmieniaja jedni pieka ciasta inni sprzataja fajnie nie....rownouprawnienie obopolne....hihihi....milego wieczoru....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wyjaśniam - Emmi zalożyła ten topik :D Kawę podano, z mleczkiem i cukrem jak kto woli. Ja piję czarną bez cukru. Nawet w kościele już byłam :D Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jak tam przygotowania do świąt?U mnie powoli,po kawce,którą IWE postawiła....po śniadanku,wigilia u mamy a w pierwszy dzień świąt do teściów:P Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry.............ja tylko na kawke i spadam do pracy pozniej sie odezwe........milego dnia........🌼 Iwe-👄 Agrypina-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć IWE🌻odzywam się;) Ja jeszcze nie mam posprzątane, kupione ale nie popieczone ani nie pogotowane, prezenty nie popakowane, jutro do pracy do 16-no może nas wczesniej puszczą Ale nie przejmuję się tym bo wczoraj MM kupił mi w prezencie cos czarnego, seksownego;),teraz wziął sie za sprzątanie, ja ide stroić choinke z synkiem, co sie nie zdąrzy zrobic to nie, i co z tego? Tylko mogliby jeszcze przed świętami podac wyniki zaliczen na uczelni bo to czekanie jest męczące:P Do jutra, złożę Wam zyczenia jutro,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 🌻 masz racje i tak trzymaj :D Na pewno zwolnią Was jutro wcześniej, przecież to wigilia. W mojej firmie kobiety podobno pracują tylko do 10, piszę podobno bo ja od lat biorę urlop na ten dzień :D faceci niech pracują ;) A ja mam kiepski nastrój... wiecie tak myślę, że bez względu na to jak jest, że może być super to my i tak za czymś tęsknimy... teraz wiem za czym dusza gna... jest taki świat bez cierpień i bólu... tylko tam człowiek może być naprawdę szczęśliwy... tylko tam nie ważne jest nic...i to chyba tam dusza tak tęskni, tak gna... Ech... zmęczona chyba jestem Życzenia też jutro Wam złożę :D Jutro jest piękny dzień, właściwie wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Kawę stawiam:)ja mam dzis wolne,ale idę do mamy na wigilie,bo tato dzis pracuje na 24godz,a jutro w drogę do teściów.....sama trochę też zrobiłam i z pustymi rękami nie jadę:) Mam nadzieję,że moje życzenia dotarły na @,ale jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) i będę dopiero po Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agrypina ja już tęsknię za Tobą;) dzięki za życzenia:D Wigilię mam u siebie, pierwszy dzień świąt również. Będzie moja mama, moja jedna siostra z mężem i 2 dzieci. W tym roku mniej , bo siostra wyjeżdża do teściów. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech uśmiech na Waszych twarzach jak najczęściej gości. WESOŁYCH ŚWIĄT👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ------------------------------------------------------------------------------------- Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną, a pokój jak gwiazdka niech świeci. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku życzy... Ewa z rodzinka....🌼 dla kazdej i kazdego z osobna zycze wam spelnienia wszystkich marzen oby wasze smutki sie skonczyly i ten rok przyniusl wam same radosci...👄......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki 🖐️ Jak mijają święta? U mnie bardzo sympatycznie, dzisiaj ja idę w gości :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro do pracy, niestety:( Najgorzej rano wstać, bo to noc jeszcze. Mam nadzieję, że jakoś przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Żyję:D chociaż trudno zebrać mysli a do 15 jeszcze tyle godzin :( Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...halo witam ja tez zyje i juz po pracy ..ale jeszcze jutro i poniedzialek.... Iwe-👄...jak tam u Ciebie co slychac ...u mnie ok cos mi przybylo po swietach pasek o jeden musze poluzowac...hihi...ale juz niedlugo zacznie sie normalna praca to zlece.....Pozdrawiam i do uslyszenia....🌼 dla reszty skladu-👄 Agrypinko-👄...gdzie sie podziewasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach.... jakie plany na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.......po swietach.....🌼 Zona-👄...u nas ok na sylwestra bez planow jak co roku i zawsze wypadaja swietnie a u Ciebie..? kobietki..pracujecie..?...ja juz wolne wlasnie jestem po pracy...az do poniedzialku.....hihi.....a teraz jakis szybki obiadek......milego dzionka...... a gdzie reszta naszych pan i panow...?..Pozdrawiam-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też już po pracy i też wolne aż do poniedziałku ;) Sylwestra robimy u mnie w domu, przyjdą siostry z mężami. Będą tańce, hulanki i ..... będzie wesoło jak zwykle. Nie wybieramy sie nigdzie, bo sierściuch przeżywa tragedie o 24, trzeba z nim być. A dziś wieczorkiem robimy z siostrami babski wieczór. Idziemy do knajpy na piwo :D Zobaczymy jakie jutro będą komentarze :D Miłego wieczoru wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×