Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość bejbi1
Witajcie wspaniałe dziewczyny! Zawsze uważałam, że jak nie ma nas kto dowartościować to powinnyśmy robić to same.Każda z nas ma wiele zalet, z których powinna być dumna i umieć je zauważyć.Aby polubić drugą osobę trzeba najpierw pokochać siebie, ze swoimi wadami. Smutna- nie przedłużajcie cichych dni, one tylko pogłębiają kryzys, musicie przerwać ciszę, to nie prowadzi do niczego dobrego.Jeżeli nie będziecie rozmawiać to pewnego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że nie macie o czym już ze sobą rozmawiać. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mysle ze nie chodzi o ciche dni...tylko o zaglaskiwaniw M na śmierć,aby przejąl jakieś obowiązki domowe,i zacząl sie interesowac co w domku piszczy... Smutna...👄 Bejbi1..👄 Milego dnia dziewczyny...🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a mnie głowa boli już trzeci dzień :O Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌻 i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie wszystko kręci się powoli do przodu.Uczę sie optymizmu do życia i tego będę sie trzymać.Proponuję Wam też pozytywne myślenie, bez względu na wszysko.Nie dajcie się kłopotom i zmartwieniom. Pozdrawiam Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena🌻jeszcze raz dziękuje za zyczenia:) IWE🌻a od czego Cię ta głowa boli? Ja od pewnego czasu nie mogę narzekać na MM, stara się, pomaga, nawet teraz juz inaczej się kłócimy;) i nie wracamy do tego co było przedtem.Jest mi łatwiej,czuje się kochana i adorowana;) Bardzo mile mnie zaskoczył w moje urodziny, były kwiaty, perfumy i pyszny obiadek czekał na mnie jak przyszłam z pracy, potem wyciągnęłam go do kina na horror:P -te urodziny będę długo pamiętać:) A jeszcze rok temu mijaliśmy się obojętnie i myślałam że to koniec.... Jeśli pokochamy siebie to inni nas też będą kochać;) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 18-ste urodziny długo sie pamięta ;) nie możesz domysleć się od czego głowa mnie boli ;) \"przytulanek\" mam za mało:( al emoże jutro? :) jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE - ja też musze do jutra poczekać hihi :D ale co sie odwlecze , to nie uciecze DZiewczyny, szkoda życia na ciche dni......potem mozna tylko żałować.... i niech Was nie dopada jesienna nostalgia, jeszcze nas lato zaskoczy....zimą he he ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje, ze lato jeszcze będzie :D albo chociaż piekna złota jesień:D Co się uciecze to sie nie odwlecze - ale sie tego już nie nadrobi:( bo tak to było by o jeden raz więcej :D Jutro jadę na przysięgę kuzyna, a potem będzie wódeczka:) Miłego weekendu życzę wszystkim i oby deszcz nie padał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, ze deszczowa pogoda wpływa na mnie negatywnie;) miało byc - co się odwlecze to nie uciecze :) myśleć dziś nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D 🖐️ tornistra nie pakuje, bo mój kawaler już ma 15 lat, ale sprawdzac powinnam, bo jak sie okazało już wczoraj miał zadaną prace domową z jęz. polskiego. Nie sprawdziłam, nie odrobił:( jak wybył z domu po obiedzie to wrócił po 20 i oczywiście nie zajrzał nawet do plecaka. Agrypina - nie postarałaś się:) łatwo znalazłam nasz topik :D Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D ja juz zpzkowalam plecak i juz w normie...mojemu synkowi juz sie udalo zdobyc pierwszego minusa na lekcji za gadulstwo...hihi...i obiecal ze to ostatni...cos mu nie wierze ale niech mu bedzie:D Shw...👄 Takanowa...👄 Iwe...👄 Agrypina...👄 Ewanisia...👄 Milego dnia zycze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena - jeszcze wszystko jest przed nami :) to dopiero początek roku szkolnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja też szukałam ale widzę że IWE🌻 mnie ubiegła;) A ja byłam dzisiaj na gastroskopii:P nigdy wiecej nie pozwolę sobie takiego badania zrobić, ale żołądek zdrowy, to raczej trzeba szukać w jelitach problemu:) Agrypina🌻przestraszyłaś się, że kontakty się urwą?;) Rzena🌻ja też jeszcze pomagam pakować się swojemu młodszemu, ale to tylko na początku, potem sam będzie musiał się wykazać-tylko mu gips z ręki zdejmą.Jeśli chodzi o córke to wkurza się jak jej zaglądam do torby bo co chwila wyciągam jej nową zapalniczke ,raz nawet fajki wyciągnęłam:P młodość:P Ewanisia🌻 Takanowa🌻 Buber😘 Smutna_Ona1🌻 bejbi1🌻 Teoryjka🌻 Pozdrawiam i zmykam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No jasne,że się przestraszyłam,że nie ma grona moich koleżanek;) Wrzuciłam hasło w wyszukiwarkę i nic mi nie pokazało niestety,sama się urlopowałam i dlatego nie zaglądałam tu,w końcu myślę,że coś skrobnę....a tu nic....ale miło,że jesteście:) Teraz znowu mnie nie będzie,bo mam zajęcia już;]od piątku..... Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula...
Wiatm wszystkich, czuy moge sie do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim bądź razie witam wszystkich bardzo serdecznie , czuje sie ostatnio bardzo samotna w swoim związku mam nadzieje że na tym wątku troche sie podniose z tej sytuacji bo juz powoli trace siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agula 🌻 witaj w naszym gronie :D she🌻 - współczuję, wiem co to gastroskopia :( nie chce Cię martwić, ale badanie z drugiej strony - kolonoskopia jest jeszcze gorsze. A na jelita wykonuje sie właśnie takie ewentualnie rektroskopie ( nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę) bolesne i upokarzające :O ja tak bynajmniej się czułam. Agrypina 🌻 odnalazłaś się ;) jak miło Takanowa 🌻 Ewanisia🌻 Rzena 🌻 Smutna_ona1 🌻 bejbi1 🌻 dla tych, które pominęłam 🌻 z pamięcią coś nie tak u mnie ostatnoi ;) Przyjemnego dzionka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe🌻lekarz mi powiedział ze kolonoskopii nie trzeba w moim przypadku:P tylko zmienić dietę i mniej się denerwować bo to mogą być bóle na tle nerwowym, ale jak tu się nie denerwować w tych czasach i w takich warunkach:D Milego dnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ciągle czasu brakuje....:P myślałam,że można się wyleczyć samotność,ale to nie możliwe,albo nauczymy się z tym radzić i żyć albo jest jeszcze gorzej.Czy małżeństwo musi być takie straszne i życie w stanie małżeńskim jest do przewidzenia nudne? She>>świetne zdjęcia,szkoda,że nie miałam jak się z Tobą spotkać.... Iwe>>:)dobrze,że mnie naprowadziłaś;) rzena>>:) takanowa>>:) Ewanisia>>:) agula>>pisz na pewno zawsze któraś z nas cię wesprze:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie co dziewczy, jest mi źle . W piatek pokłuciłam się z moim mężem wkurzyłam się na maxa bo on wogóle mnie nie szanuje nie traktuje jak kobiete tylko jak kumpla, kumpel no ok może byc ale niech bedzie też i żona...kobieta..., w sobote mielismy iśc na impreze ale ja powiedziałam że nie idę bo nie mam zamiaru udawac że jest wszystko ok skoro nie jest i wiecie co ...pierwszy raz od 9 lat poszedł sam na impreze ...porostu tak się zeźliłam na niego że szok i teraz nadal się nie odzywam do niego tylko \"słuzbowo\", a on jak niby nigdy nic się nie stało, więc powiedziałam, że skoro uważa że wszystko jest ok to dobrze ... ale ja z nim nie będę gadać, bo mam już dosyc udawania że nie ma problemu i że jest wszystko ok. I czekam na ta rozmowę i nic..... cisza , ciekawe jak długo,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agula! Podobało mu sie chociaż na tej imprezie ;) pewnie nie, jak poszedł bez Ciebie. Zapytaj go, czy gdyby - teoretycznie - szykowała się jakaś impreza, a on nie mógł czy nie chciałby iśc, to nie będzie miał nic przeciwko, żebyś poszła sama? Zrób sie na cudo, niech wie, jakie stracił towarzystwo ;) Uff, odetchnęłam z ulgą, myslałam dziewczyny, że Was juz tu ni ma;) Mąż mnie dziś zdradza z żubrem ;) a ja sie miałąm do prawka uczyć, ale się nie moge powstrzymać, żeby do Was nie zajrzeć. taaa, on mnie z żubrem zdradza, a ja mu sałatke na jutro do pracy zrobilam:p a kiedys jak sobie na ryby przygotowal jakieś tam zanęty , to mu wszystko wywaliłam do klopa, bo chyba zazdrosna o te ryby bylam hi hi..ale głupia byłam, taka dygresja mała ;) Ja musze w tornister zaglądać, bo moja córcia do pierwszej klasy poszła. a kolonoskopia dziewczyny, to nie jest upokarzające - URATUJE ŻYCIE, jeśli jest DOBRZE WYKONANA, tylko wtedy, niestety..... A po badaniu, to tylko na lufe podwójną do baru, to fakt. ale nigdy nie można myslec, że badanie jest upokarzające... Dobrej nocki Wszystkim Szanownym 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przyjemne nie jest, ale nie boli, i można zazyczyć znieczulenie. Agrypina, podoba mi się bardo Twoja stopka. Chyba Ci ja skroję, pozwolisz ;) albo chociaz pożycze na troche.... a potem sie okazuje, że To było na wyciągnięcie ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ takanowa - ja niestety tak się czułam:O znieczulenie tez mi nie pomogło, bolało mnie, niestety:( Powiem jedno, że ciche dni nie są dobre, atmosfera w domu jest wtedy za ciężka, do niczego nie prowadzą. MM stara się nadal:D ja, przyznaję, trochę mniej ;) Miłego dnia kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! wczoraj próbowałam zainicjowac rozmowę i stwierdzam że nie wiem kim jest mój mąż poprostu takie żeczy mi powiedział że bardzo mi się przykro zrobiło i teraz nie wiem czy naprawde tak mysli czy poprosti chce mi zrobić na złośc , jestem załamana. W przyszły wekend chcę jechac do wa-wy do koleżanki mam nadzieję że sprawy zawodowe mi w tym nie przeszkodzą. Miłego dnia życzę wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula - może wcale tak nie myśli, może chciał Cię tylko zdołować, może chciał, żebyś to Ty czuła się winna. Niektórzy faceci tak mają. Najważniejsze, nie poddawaj, jesteś super kobietką:D Teraz daj mu trochę czasu, zobaczysz wszystko wróci do normy :) 3maj się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki IWE, mni ejuż ręce opadły zobaczymy jak to bedzie... może się dzis wyjaśni, przynajmniej mam taka nadzieję bo nie jestem zwolennikiem ciężkich atmosfer domowych wolę wszystko wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×