Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Tak jest, miłości przede wszystkim. Reszta to dodatki. Na ironię, u mnie w rodzinie nieciekawie się dzieje - sytuacja napięta, a tu się ostro kłocą moi najbliższi, niestety. Najgorzej, że wszystko takie zawzięte charaktery mają, że szok. No i po żdanej stronie nie można się opowiedzieć, bo to ojciec i siostra....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takanowa 🖐️ tak już tylko czytam , wystarczająco dużo już tu napisalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ha ha już chyba będzie ok Smutne jest to że przed Świętami problemy nie odchodzą same, nie zmniejszają się. Wręcz przeciwnie: choroby , kłótnie.... Ale u mnie mały promyczek - Teściowa po raz pierwszy (po 8 latach małżeństwa) oficjalnie zaprosiła mnie na wigilię. To po prostu szok, rok temu nie odzywała się do nas wcale i złościło ją że żyjemy, a tu taka odmiana :) W małżeństwie jak zwykle : tydzień hiszpańskiej corridy na przemian z anielskim spokojem, tak to już chyba musi być. Pozdrawiam serdecznie🌻:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber to muszę sobie doczytać... podoba mi się ta corrida i przez cały tydzień w dodatku ;) ja mam dość corridy ze szmatą w ręku, ale już powiedzialam \"koniec!\" niestety, swięta zapowiadają sie bardzo smutno, ale trzeba dalej toczyć tą swoją kulkepod górę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlly
Witajcie Wszyscy Juz piąteczek- najmilszy dzień tygodnia. Z tymi szmatami w ręku to chyba kazda teraz wojuje. Brakuje czasu na buszowanie po internecie. Na topiku jakoś cicho... Ja na przykład przez pół roku obiecywałam sobie że tegoroczne Święta spędzimy trochę inaczej: bez megazakupów, które zostaną po prostu pożrate i wywołają bóle brzuchów i kaca finansowego, bez presji szorowania kątów i stresu czy sie wyrobię ze wszystkim. Plany były super i ....... spłoneły na panewce:(. Będą goście, bigos, mięcho, obżarstwo i kolejne uczucie zmęczenia po Świętach, jeszcze planuję pomalować ściane w przedpokoju bo jakaś taka brudna. A jak u Was? Ostro szalejecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlly
Z jakiegoś powodu nie pojawiło sie polecenie wpisania hasła, no wyszłam pomarańczowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Pozdrawiam gorąco w tych świątecznych zmaganiach. Dzięki za instrukcje, mam nadzieję,że teraz sobie poradzę.milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Milego dnia i przyjemnych chwil spędzonych podczas przygotowań do Świąt.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia i przyjemnych chwil spędzonych podczas przygotowań do Świąt.Pozdrawiam.....:)czas mnie gonie i za rzadko tu zaglądam:) Jak u was przygotowania?u mnie powoli,pierogi zrobione:)bo przy tym najwięcej roboty mozolnej:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko kobietki. Hmm jak przygotowania jeszcze daleko w polu jestem .... sledzie nie kupione :p, tylko karp sie juz przemraża, pierogi hmmm zrobiłam farsz, a kapustya z grochem hmmmmmm, kapustai groch w sklepie jeszcze nie mam pojecia jak z tym wszystkim zdążę MM obiecał że mi pomoże wiec jak sie razem wezmiemy to może damy rade ale wiecie tak jakoś mi po drodze te święta w tym roku brakuje mi tej magii śiątecznej, sniegu nie ma za oknem szaro, pada deszcz ehhh. W pracy siedze i tak mysle co do zrobienia mam a najgorsze to to ze we wigilie pracuje do 15 wiec moj MM bedzie wykańczał kolacyjke :D. Miłego dnia kochan i zycze wam siły i wytrwałosci w przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi. Radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju. Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2009 Roku życzę wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po świętach najsmutniejszych świętach w moim życiu..... ❤️🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takanowa....nie jesteś sama moje też były najsmutniejsze. Zaczynam myśleć o rozstaniu niestety. Wolę być samotna z wyboru a nie w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powód jest inny, moja Siostra odeszła w pierwszy dzien swiąt..... nic nie będzie już takies samo a Tobie bardzo współczuję, ale może jeszcze spróbuj powalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie po świętach.Tyle przygotowań, a one tak szybko mijają.Jutro Sylwester.Ja mam taką nadzieję, że będzie to dla mnie miła zabawa sylwestrowa, czego i WAM życzę.Oby ten Nowy Rok był lepszy dla nas, oby przyniósł nowy promyk szczęścia, miłości i radości.Tego wszystkiego życzę miłym dziewczynom z forum, które borykają się z problemami dnia codziennego.Pozdrawiam ciepło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ takanowa🌻 napisałaś - moja siostra odeszła - co masz na myśli? bardzo smutno to zabrzmiało. Przytulam Cię Życzę wszystkim samego dobrego w Nowym Roku :D oby ten nadchodzący rok był miłym wspomnieniem w naszym życiu :) 👄🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takanowa 👄tak mi przykro :(bardzo Ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Takanowa - bardzo mi przykro.Tragedie towarzyszą nam ciągle, życie jest trudne.Ja bylam przed Sylwestrem na pogrzebie męża kolezanki.Nie wiem jak jej pomóc, moja mama boryka się ze śmiertelną chorobą, jest mi cięzko ale wiem że muszę żyć dalej.Mimo wszystko powodzenia w Nowym Roku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziewczyny... Mimo wszystko powodzenia w Nowym Roku pamietam bejbi, pisałaś kiedyś o tym. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak to jest stracić tę drugą połowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina ! Zapraszam na zieloną herbatke i jabłecznik, ktory sie właśnie robi 👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×