Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ 🖐️Witam , witam i o zdrówko pytam. Smutno tu ostatnio, co slychać u Was dziewczyny? Ja mam ostatnio bardzo dużo zajęć w domu i w pracy, a na dodatek mam kontrolną wizytę u lekarza, odbieram wyniki badań i martwie się, czy leki dały efekt. Wkrótce się dowiem.Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trzymam kciuki, będzie dobrze:D Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Zyje ,mam się dobrze, sesja się zaczyna, staram sie o kredyt mieszkaniowy z dopłatą z budzetu;) To tak na skróty:) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Iwe - dzięki za trzymanie kciuków, trochę pomogło. Wyniki nie są jeszcze dobre, ale troszkę się poprawiły.Za chwilę biegnę do pracy, pozdrawiam ciepło.Miłego dnia. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Iwe - dzięki za trzymanie kciuków, trochę pomogło. Wyniki nie są jeszcze dobre, ale troszkę się poprawiły.Za chwilę biegnę do pracy, pozdrawiam ciepło.Miłego dnia. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbi, mam nadzieję, że Twoje zdrówko w porząsiu, czego wszystkim oczywiście życzę pozdrowienia i powodzenia dla \"sesjujących\" u mnie jakoś pomalutku, niby nic sie takiego nie robi, a cały dzień zajęcie. No ale z dwójką małych dzieci to pewnie każdy ma co robić. Oby do wiosny....... buziaki dla wszystkich, piszcie, piszcie, piszcie..... 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mili She widzę,że u ciebie zmiany??coś na lepsze idzie? takanowa>>masz jakiś dobry przepis na ten jabłecznik? Miłego weekendu:)ja już po sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she, głupio to pewnie zabrzmi, ale gratuluje kredytu ;) mam nadzieję, ze ja tylko wróce do pracy po wychowawczym, to bank uzna w końcu ze mam jakąś zdolność kredtytową ;) pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agrypina🌻czy na lepsze to się okaże, na razie wszystko na wysokich obrotach ale warto bo o wielką stawkę idzie;) może w końcu będę na swoim i wtedy będę mogła powiedzieć ze czuję się spełniona:) takanowa🌻jeszcze nie podpisaliśmy umowy kredytowej ale jesteśmy bardzo blisko:) bejbi1🌻 IWE🌻 buber😘 pozdrawiam i zmykam do nauki bo sesja trwa a ja mam jedną poprawkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Co u Was słychać, gdzie wszyscy? 🖐️ Pozdrowionka i miłego tygodnia pełnego niespodzianek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fatalny miałam koniec tygodnia:( stres tak ogromny, że odbiło się to na moim zdrowiu. Z MM nadal dogadujemy się super:D Serdecznie pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe>> co cię dopadło zdrówka ci życzę:) She>> tylko się cieszyć,może w końcu będziesz gospodynią własnego lokum:)bardzo dobrze:) a co u reszty?ja zaczynam zajęcia-maraton zajęciowy,ale tydzień siedziałam sama i było OK:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_Ona 1
Witajcie kobietki :) Troche mnie tu nie było ale tak jakos mało czasu no i troche mi zdrówko zaszwankowało , z moim M cały czas chodzimy na terapie i jest dużo dużo lepiej, wiecej ze soba rozmawiamy i i M mnie teraz bardzo wspiera bo sie przypałetało jakies paskuctwo czekam teraz na wyniki i boje sie jak diabli jeszcze trzy długie tygodnie Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE, bejbi, Agrypina - zdówka Wam życzę duuuuuuużo i wszystkim oczywiście - bejbi, to dobrze, że coś się zaczyna dziać miedzy Wami na pewno będzie ok pozdrawiam wszystkich u mnie calkiem, calkiem, choć czasami smutek dopada..... ❤️🌻 dla wszystkich dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE, bejbi, Agrypina - zdówka Wam życzę duuuuuuużo i wszystkim oczywiście - bejbi, to dobrze, że coś się zaczyna dziać miedzy Wami na pewno będzie ok pozdrawiam wszystkich u mnie calkiem, calkiem, choć czasami smutek dopada..... ❤️🌻 dla wszystkich dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Nadal pusto na forum, szkoda że wszyscy są tak bardzo zajęci i nie mają czasu na pogawędki.Pozdrawiam wszystkich zapracowanych i tych co mają więcej czasu.Miło, że mogę czasem podzielić się swoimi problemami, chociaż wolałabym ich nie mieć, ale tu i tak czuję większe wsparcie od Was niż w realu od ludzi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuję że kredyt zaciągnięty:P i w grudniu po południu odbieram klucze do własnego M ;) Teraz to juz z mężem przez najbliższe 30 lat nie bedziemy mogli sie rozejść bo jesteśmy związani umową:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, She - nieżle to wykombinowałaś ;) :D:D Gratuluję i mam nadzieję, że na SWOIM bedzie juz tylko super, super, super ;) Wiesz bejbi1 - czasem myślę, że ludzie to widzą tylko koniec własnego nocha. Ostatnio w mieście urwało nam się mocowanie od tłumika. Ciemno, zimno, mały z tyło w samochodzie, wyobraźcie sobie, że w hurtowni motoryzacyjnej pan nie miał nawet kawałka drutu, żeby to przymocować(akurat byla ta hurtownia bardzo blisko) . Nie chciało się po prostu ruszyć d.... i zobaczyc. Okropne to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she kameleon moje gratulacjie :) powodzenia życze na nowym mieszkanku, my też jesteśmy zwiazani taka umowa ale juz od roku wiec zostało nam jeszcze 29 lat ;) cóż za perspektywa. Rzeczywiście jakaś czisz sie zrobiła na tym topiku :). Miłęgo dzionka kobietki zabieram sie za prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu00
Cześć Tak się zastanawiam, czy ktoś zna jakiś sposób jak sobie radzić z samotnością. Od jakiegoś czasu po raz pierwszy pojawił się u mnie taki problem.. i nie wiem jak do tego podjść, mam 26 lat jestem po rozstaniu z dziewczyna. Zawsze byli koledzy, kumple, wieczorne wypady na piwko po pracy a teraz wszystko jakby sie troszke zmieniło. W tygodniu praca, wracam do domku, od czasu do czasu jakis basen, ostatnio tez tenis sie udal. Ale nie sprawia mi juz to takiej przyjemnosci jak kidys... Czy ktos ma moze podobny problem ? Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu00
Hmm moi rodzice wlasnie sobie kupili... moze porzycze na kilka dni i zobacze jak jest.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu00
Hmm chyba ze ma sie ogrodek to wtedy tylko otworzyc dzwi i wypościć i pobawić się i pogłaskać.. :) i wyjść na jakiś dłuższy spacerek raz na dzień.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam🖐️ Grzesiu>>jesteś coraz starszy a kumple maja albo rodziny,albo dziewczyny i pewnie brak im czasu na kumplowskie spotkania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×