Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

No to gratulacje dla mężulka, Smutna. Szybko sobie dał rade, grzeczny chłopiec ;) A co do ś wiąt to zdecydowanie za wcześnie jak na mnie, chociaz u nas już rekolekcje. Niestety bedą to dla mojej rodziny smutne święta..... She, trzymaj się, jesteś STRONG BABECZKA czasem wszystkich życie przerasta, a z perspektywy czasu problemy stają się mniej poważne... 👄 i 🌻 dla całej reszty GDZIE JESTEŚCIE???? przepraszam, że krzyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla mężulka, Smutna. Szybko sobie dał rade, grzeczny chłopiec ;) A co do ś wiąt to zdecydowanie za wcześnie jak na mnie, chociaz u nas już rekolekcje. Niestety bedą to dla mojej rodziny smutne święta..... She, trzymaj się, jesteś STRONG BABECZKA czasem wszystkich życie przerasta, a z perspektywy czasu problemy stają się mniej poważne... 👄 i 🌻 dla całej reszty GDZIE JESTEŚCIE???? przepraszam, że krzyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, aż na Mazurach słychać Twój krzyk ;) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takamowa dzieki wielkie dumna jestem z MM. She bedzie dobrze dasz rade pamietaj ze po deszczu przychodzi słonce :D a nasza słuzbe zdrowia to sobie odpuść szkoda nerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że przywołałam was po porządku;) She>>co z tobą się dzieje?co jest nie tak,że służba zdrowia cię irytuje?zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej? :) pozdrowienia dla wszystkich 👄 i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smitna_Ona1
Kochane jak dobrze ze dzis piąteczek bo juz nie mam siły jestem tak zmęczona jak bym cały tydzien na budowie pracowała a nie za biurkiem :). Ładzi dziś u mnie śłonko śiweci ale jest mrozik i tak jakos mi lepiej na duszy, nie cierpie kiedy jest wietrznie i pocvhmurno no ale takie pogody to chyba nikt nie lubi. Buziaki dla was i zycze miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna misia
czesc dziewczyny, mam do was pytanie jestem z zwiazku i jest mi bardzo przykro, bo moj chlopak jest czesto dla mnie niemily, b. czesto. czy to juz taka normlanosc w mwalznstwie? czy raczej cos nie tak:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna misia
boje sie z aniego wyjsc, bo co clae zycie bedzie niemily?? bo co bo mam porblem, czy cos nie poszlo po jego mysli to moja wina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna misia - faceci często tak mają, że jak im coś nie wychodzi to obwiniają żone/dziewiczynę. Tym nie przejmuj się, dziwi mnie tylko, że jest wobec Ciebie niemiły. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Czasami możemy byc mniej mili wobec siebie... napisałaś, że bardzo często jest niemiły. Co to oznacza, że jest niemiły? Nie myśl, że to jest normalnośc w małżeństwie. Może nie pasujecie do siebie? może to nie jest ten facet, z którym powinnaś przezyć życie. Zastanów się zanim podejmiesz decyzję o zalegalizowaniu związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Nie było mnie tu dawno, a tyle dni już minęło.Ja też mam problem ze służbą zdrowia, a właściwie ze zdrowiem.Jeżeli nie chodzimy do lekarza jest dobrze ale kiedy chorujemy to przekonujemy się jak nas traktują, to jest okropne, przekonałam sie na własnej skórze.A najgorsze jest to, że nie możemy nic zrobić, jesteśmy bezradni, trzeba tylko czekać na samoistną poprawę zdrowia.A teraz coś optymistycznego, cieszmy się nadchodzącymi świętami a wtedy będą one jeszcze piękniejsze.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌻 (nie wiem jak sie machającą rękę robi ;) ) Wszystkim smutnym dużo radości, chorującym - dużo , dużo zdrówka. Trzeba szanować zdrowie, niestety za póżno się do tego przekonujemy... Co u Was???? Gdzie jesteście???? U mnie ok, ale straszne buuuuuu smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki🖐️ U mnie niby dobrze... a jednak czegos brakuje...też mi smutno Przyjemnego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima4
witam wszystkich,odpowiedzcie mi czy to ja jestem nienormalna czy poprostu nie pasuje do mojego meza a wiec ja potrzebuje milosci czulosci pieszczot a muj maz tylko sexu 3 razy dziennie i to z mojej inicjatywy a jak tego nie robie to chodzi zly albo sie masturbuje prosilam mowilam ze potrzebuje czulosci zeby mi okazal milosc i ze mnie pragnie ale jak grochem o sciane mam wrazenie ze we wszystkim mysli tylko o sobie a kiedys bylo inaczej ale to bylo dawno jestesmy malzenstwem 4 lata, mam dosc ciaglego latania za nim starania sie a on nic nierobi zero uczuc niewiem moze za duzo wymagam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę że problemy jak bumerangi: odchodzą na chwilę i szybko wracają... Pozdrawiam Was dziewczęta, nie dajcie się złemu losowi, faktycznie jest tak że po pochmurnych dniach przychodzą te pogodne i wtedy każdy pozytywny szczegół cieszy podwójnie:) Dziś chciałam o czymś innym. W sumie najwięcej narzekamy na MM, ale jak tam u was z przyjaciółkami? U mnie marnie. Czytałam ostatnio na jakimś forum wypowiedź faceta który twierdził że kobiety nie potrafią się przyjaźnić, że nigdy nie słyszał by jedna za drugą wskoczyła w przysłowiowy ogień. Jest w tym jakaś prawda. ogromnie zawiodłam się na mojej przyjaciólce - po raz kolejny. Póki tylko bierze jest wszysko ok, ale kiedy musi coś z siebie dać, szybko wycofuje się i wynajduje 500 problemów, którymi musi się akurat zająć. To przykre. Stwerdzam z przekonaniem: faceci mają wady ale potrafią być lojalni wobec siebie, kobietom idzie gorzej. Są chwile kiedy wątpię czy mam na kim polegać. Trochę to smutne:( Trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co z tą machającą łapą??? Jak ją zrobic, bo nie moge na to wpaść:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) czyli nawias kawdratowy czescnawias kwadratowy -wszystko bez spacji mila pani.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mima4- witaj , masz niezły orzech do zgryzienia. Myśle sobie że TM który postępuje bardzo egoistycznie przydało by się trochę mniej zainteresowania i starań z Twojej strony. Facet nie może żądać sexu po swojemu i szantażowaćcię złym humorem lub masturbowaniemsię. Musisz go nauczyć że na sex też musi zasłużyć, bo kiedy Ty masz dobry nastrój, on też na tym skorzysta. Spróbój postawić się parę razy i nie bój się okazywać złości na jego zachowanie. Jest dużym chłopcem i tak też powinien się zachowywać. Pozdrawiam cię cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny mina4 wspolczuje Mmoja rada zacznij go ignorowac nie zwracaj uwagi na jego fochy, zrob cos dla siebie spotkaj sie ze znajomymi wyskocz gdzies na kawe niech zobaczy ze nie jest pepkiem swiata .A powiedzciem i kochan jak tam u Was z nastrojem przed swiatecznym bo u mnie jakos kiepsko wogole nie czuje ze świeta za pasem jakos tak nic mnie nie cieszy ale to chyba troche przez pogode bo jest szaro buro i ponuro i ten cały szął przedswiateczny w sklepach jeszcze sie dobrze grudzien nie zaczoł a w sklepowych witryynach juz choinki mikołaje itd... teraz juz mamy prawie polowe grudnia i jeszcze wiecej tego wszystkiego, jak byłam dzieckiem jaks to było inaczej wszyscy czekali na swieta i wszystko mialo jakis swoj urok ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima4
dzieki dziewczyny za za rady ale tu juz nic nie pomoze wszystkiego prubowalam moj maz jest uparty i nawet jak sie poklucimy czy to z mojego powodu czy z jego on nigdy nie przyjdzie do mnie pierwszy moglby tak tygodniami sie nie odzywac ,zajac sie soba tak ale tak przykro jak jest nie tak w malzenstwie. a co do swiat to tez mnie nie ciesza oj zeby tak znow byc dzieckiem a tak mi sie spieszylo do doroslosci....pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linjeczka
I ja moge dołączyc do samotnosci w malzestwie, a jestesmy tylko kilka lat po ślubie... Czuje sie paskudnie, źle, samotnie... Moj mąż speli sie w pracy, nie ma w domu prawie caly czas, bardzo czesto wyjezdza... Ja juz tak nie mogę, ja tak nie chce.... tak mi ciezko! Chcialam to zmienic, chcialam przyjsc do niego do pracy, dlugo o to walczylam i jak wywalczyylam to biuro bezpieczeństwa sie nie zgadza byśmy razem pracowali.... I co? Zalatwia mi pracy w frmie ale w innej placóce, i inne stanowisko, ale to nic nie zmeni..... bedzie jeszcze trudniej... Mam problem z nami, mam problem ze sobą, juz sobie sama nie radzę. Nie chce takiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linjeczka
Poprawka - kilka miesięcy po ślubie, a dokladnie 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buber a jednak nie tylko kobietki ;) znaczy się czytasz? pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{6}Pozdrawiam wszystkich w tej przedświątecznej gorączce. Święta dają wiele wspaniałych wrazeń,energii do nowych działań, ale tylko wtedy gdy dom jest pełen miłości. Oby tego nie zabrakło przy wigilijnym stole.Milego tygodnia i poprawy nastroju w domach - tego WAM życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się tego uczę, nie wiem gdzie szukać tych znaków, niech ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×