Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny do którego miesiąca pracowałyście? Bylam wczoraj z wynikami kartę ciąży założyć i polozna mnie na zwolnienie lekarskie wygania bo się źle czuję i nie wiem co robić. Z jednej str bym poszła bo o 5 wstaje i nie chce mi się ale z drugiej to przeciez się zanudzę w domu gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Witajcie dziewczyny! :) Przeczytałam chyba wszystkie strony i bardzo się cieszę razem z Wami :) Sali, kochana, gratulacje maleństwa! Ja niestety nie mam się czym pochwalić, wszystko na przekór :( Miałam w tym miesiącu iść na hsg do szpitala, już się zdecydowałam i nagle wszystko mi runęło... Mam podejrzenie polipa, ale to nic pewnego, a nawet jeśli jest to lekarz powiedział, że zaraz po okresie może zniknąć.. Oby.. chociaż w cuda nie wierzę :( Do tego jeszcze jeden pęcherzyk nie pękł i się zrobiła torbielka.. Pęcherzyk urósł do ponad 30 mm.. Oczywiście brałam duphaston i marzę o tym, żeby ten "pęcherzyk" sobie pękł wraz z okresem. Okres powinnam dostać lada dzień. Dziwne jest dla mnie to, że gdy pęcherzyki rosły i miały te 20 mm i ciut więcej to zaraz je czułam, a teraz taki gigant we mnie siedzi i nie czuję nic.. Od tej ostatniej wizyty u gina jestem załamana.. Nie marzę teraz o dziecku, marzę o tym, żeby wszystko dobrze wyszło po okresie. Bez polipów oraz bez tego "pęcherzyka"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Aaaaa! gagunia, również gratulacje!!! 🌼 Co Ci pomogło, że w końcu się udało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia ja pracowałam do 7 miesiąca, jednak u mnie lekarz mówił żeby pracować, jeżeli Twój radzi Tobie iść na zwolnienie to bym poszła. Powiem tak mi te 2 miesiące w domu mało dały, mogłam trochę wcześniej zacząć sobie odpoczywać, bo teraz nie idzie wypocząć. OLENIKA nawet nie wiem jak się ucieszyłam jak zobaczyłam, że napisałaś :) dziękujemy za mile słowa :) a Ty się nie martw będzie dobrze, nastaw się ze musi być dobrze I koniec. NIE ma innej opcji.!!!! Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy zniszczylam meza spodnie dresowe nowe dodalam wanisha za duzo i odbarail mi spodnie czarne jego a pralam je z moimi ktore mialy plamy . macie jakies pomysly jak je uratowac asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ciesze sie ze jestes brakowalo nam cie tu . Bedzie wszystko dobrze . Ja pracowalam do 9miesiaca dokladnie 3tyg przed porodem zakonczylam swa kariere a jestem pokojowka i dosc ciezka praca asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, fajnie, że o nas pamiętasz 🌻 I my pamiętamy i czekamy, żebyś do nas dołączyła i wierzę w to, że tak będzie prędzej czy później :* co do tego polipa i torbielki ... Tak jak mówiłam ci lekarz, to często "leci" razem z okresem, więc nie martw się na zapas. A tą "torbiela" to już w ogóle nie wiem po co się martwisz, nie pękł po prostu pęcherzyk i też na pewno pójdzie z okresem. U mnie kiedyś lekarz zauważył torbiel 4 cm... Zmartwilam się tym oczywiście. Na następnej wizycie po @ już nic nie było. Takimi rzeczami nie ma co się zbytnio martwić bo to często się wchłania. Jeśli teraz nic z tego nie wyjdzie to idź koniecznie na to hsg, bo z tego co widać od początku to nie miałas problemów z cyklem takich żeby miały utrudniać, a jajowody warto sprawdzić, czesto jak je się tak porządnie "przeczysci" to ciąża jest zaraz po tym. Będzie dobrze, tylko nie martw się tak, nie analizuj, nie myśl za dużo bo na pewno nic poważnego z tego polipa nie będzie. Trzymaj się kochana i myśl już tylko pozytywnie, a my czekamy na dobre wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Olenika:) odpuscilam po prostu. Rzucilam wszystkie wspomagacze przestalam się spinać tzn. straciłam nadzieje ze się uda i się udalo. / gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia masz dwie opcje. Farbka do ubrań i zafarbować albo kupic nowe;)/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
hej Dziewczynki :) długo się nie odzywałam ale nie chciałam Wam marudzić:) Sali gratuluję córeczki i dużo zdrówka dla Was . Asia Justyna buziaczki dla Maluszków:) Olenika trzymam kciuki za Ciebie. Gagunia gratulację:) ja też zrobiłam podobnie tak jak Ty poprostu przestałam mieć nadzieję stwierdziłam że pewnie się nie uda:) ni i Dziewczyny 4 TYDZIEŃ!!!! we wtorek w swoje urodziny zrobiłam test i wyszedł cień cienia kreski w srode już słaba ale bardziej widoczna krecha:) jestem mega szczęśliwa, byłam wczoraj u lekarza nic jeszcze nie widać ale i szyjka i macica wskazują na ciąże dostałam duphaston bo też wcześniej jedno poronienie było a i mam bóle podbrzusza ale wszystko ok , dziś byłam beta 123:) więc dobrze akurat mniej wiecej na 4 tydzien mam zrobić jeszcze w poniedziałek czy rośnie a 15 wizyta:) Pozdrawiam Was gorąco Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
a i Olu Tobie też zdrówka:) zobacz jak ten czas leci już Ci połowa zleciała:) jeszcze troszke i będziesz tulić maleństwo jak Sali:) Gagunia a Ty termin na kiedy bo mi niby na 10.07 wychodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Anula, gratulacje! 🌻 ale miałas fajny prezent na urodziny :) trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i ciąża była książkowa. Fajnie, że jest nas tu coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula gratuluje jak ten czas leci niedawno ja sie chwalilan moja slaba kreska znikajaca a teraz moje szczęście przed pojsciem spac sie smieje bo wie ze bede mu spiewala kolysanki. I oczywiscie szczescia ci zycze oby cie mdlosci nie dopadly moj synek tez z lipca mial na 20 byc termin jest z 15 lipca buziaki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula gratulacje:)!! Ja na 16 czerwiec wiec miesiąc różnicy:) mnie terz brzuch czasem pobolewa ale lekarz mówi ze to normalne bo macica się powiększa i musi być cos czuć. Może nie boli ale tak ciagnie/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
Dziękuję Dziewczynki :) uff równy rok starań nerwów i rozczarowań ale mam nadzieje ze teraz będzie dobrze:) Olu tak prezent urodzinowy cudowny ja od początku chcialam robic test w urodziny ale balam sie jak nie wyjdzie to beda najgorsze i w piatek niby 10 dni po owu zrobilam bete i nic i bylam pewna ze koniec olewam juz to bo widocznie nigdy sie nie uda ale w pniedzialek jakos dziwne te bole byly nie typowo okresowe a i tez przy myciu sprawdzalam szyjke bo zawsze se bodalam i jakos taka dziwna inna ujscie wygięte i mysle se cos nie tak co tam zrobie se rano test patrze a tam niby cos niby nic i myslalam ze znow przywidzenia ale jednak a na drugi dzien juz wyrazniejsza :) szczerze radość byla ale chyba do konca jeszcze w to nie wierze:) Olu a jak ogolnie samopoczucie jestes juz spokojniejsza?:) Asiu niestety mdlosci dopadły tyle ze puki co wymiotów brak ale jak apetytu nigdy mi nie brakowało tak teraz mogłabym cały dzień nie jeść nic:( ogólny brak apetytu :( pamiętam jak czytałam jak Tobie się udało ja wtedy dopiero początki starań to Dominiś z lipca a u mnie mój Piotrek z 7 lipca, będzie miał 7 lat ale fajnie jakby mi się udało trafić żeby w jego urodzinki urodzić a teściową mam z 14 :) hehe Gagunia to troszkę wcześniej:) a Ty ile się starałaś? a masz już dzieciaczka (przepraszam wydaje mi sie ze nie ale moze skleroza) a jak sie czujesz? widzialas juz serduszko?:) mnie te bóle troche niepokoją bo wczesniej nigdy nie mialam tez lekarz mówił mi ze mogą byc bo wszystko sie rozrasta a i kożda ciąża inna , ja też bardziej może takie ciągnięcia choć ja to czuje no nie wiem czy zrozumiecie takie jakby bardziej twardnienia ech matka ze mnie a panikuje moze dlatego ze tak długo sie staralismy i teraz chyba bym niue przezyla jakby sie cos wydarzyło :( buziaki dla Was i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Anula życzę Ci aby wszystko było dobrze, Sali jak tam twoja córeczka wychodzicie juz na podworko ? Asiu jak tam Dominik ? Olu zdroweczka i cierpliwości. Moja mała strasznie dziś zmierzla i w nocy nie spała za dobrze może jakieś chorobsko ja bierze albo jeszcze dolne dwójki już sama nie wiem. Jakoś te zęby wyszły jej nie po kolei. Najpierw dolnie jedynki potem górne dwójki potem górne jedynki i zostały dolnie dwójki na ten rok to byłoby wszystko mam nadzieję. Pozdrowienia dla wszystkich Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula tak ja miałam te, wstręt do jedzenia i wymioty straszne prawie całą ciążę ;) mój domis jest z lipca 5dni po mojego brata urodzinach i 5dni przed brata córki urodzinami szybko czas leci ! Justyna mój słodziak właśnie śpi odlic,amy już dni do wyjazdu do polski bo u rodziców w mieszkaniu ciepło i ogólnie fajnie a tu w Szkocji ciepło niby na dworze bo 7stopni dzisiaj byliśmy na plaży ale w domu kostnica. A jak twoja malutka? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula masz tak jak ja zero apetytu jem na sile i ciągle niedobbrze. Ale dzisiaj mnie puściło i caly dzień mam akcje rosol. Juz chyba z 10 raazy jadłam i ciągle mi się chce. I wreszcie glod czuje a cieszę się jak dziecko ze jeść mogę:D tak mam 11to letniego synka / gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps staraliśmy się 3 lata/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ! usmiech.gif postanowiłam się do Was przyłączyć i spytać co o tym myślicie ???? Tem.po owulacji do dzisiejszego dnia 16dc- 36.8 17dc-37.8 18dc-37.6 19dc-37.7 20dc-37.7 21dc-37.6 22dc-37.7 23dc-37.8 24dc-37.7 24dc-37.7 Za 4 dni powinnam dostać @ ale może coś z tego będzie ?? :D Jak myślicie ??? (Claudia32)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
dziękuję Justyna :) zdrówka dla Córeczki:) zębami to może różnie być a ogólnie jak przechodzi? u moich chłopaków na szczęście poszło gładko:) ciekawe jak teraz będzie;) Gagunia oj to długo ja rok a Ty to dopiero musiałaś przejść nerwów z miesiąca na miesiąc :( ale teraz to mega szczęście trzymaj się cieplutko , z jedzenia to trawie tylko parówki berlinki hehe a jak ze spaniem u Ciebie? bo Dziewczyny ja tak i jak apetytu brak tak i snu też niby jestem zmęczona ale spać nie moge:( u mnie dalej te pobolewania jutro ide na bete zobaczymy jak rośnie oby dobrze było bo wizyta dopiero 15, mam nadzieje ze będzie już coś widać będzie 6tyg + 1 gość Claudia co do temperatury to ja akurat się nie znam nigdy nie mierzyłam ale życze 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Anula 8:55 Dziękuję ! :D (Claudia 32) i Życzę wszystkiego dobrego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
Claudia dziękuję:) a ogólnie jakoś czujesz się inaczej?:) poczekaj i zrób test w dzień @ wcześniej też możesz ale nie polecam ja zrobiłam bete 4 dni przed i nic nie wyszło i znów rozczarowanie ale za to potem niepodzianka :) a długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
Claudia dziękuję:) a jakieś objawy nietypowe?:) zrób test najlepiej w dzień @ możesz i szybciej ale nie polecam ja zrobiłam 4 dni wceśniej bete niby 10 dni po owu i nic i wielkie rozczarowanie ale potem na szczęście radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula
jej nie widziałam że się dodało nic mi nie pokazało napisałam jeszcze raz a tu patrze jest sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę spać caly czas. Tylko w nocy wstaje kilka razy do wc/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiula gratuluję :D Claudunia ja mierzyłam temperaturę i tez miałam podwyższona przed spodziewana @. Myślałam że jestem przeziebiona, że coś mnie bierze a okazało się się udało i w ciąży byłam ;) dzisiaj moja córka ma 2 tygodnie, szybko leci czas. Justyna byłam przedwczoraj z mala na spacerku, wyszlysmy pierwszy raz i płakała, ogólnie ostatnio cały dzień płacze nie wiem co się dzieje:( brzuszek nie boli jej raczej, non stop siedzi na cycku i jeszcze z butelki jej daje. Nerwusek z niej się robi:( a było tak pięknie. Wczoraj ledwo udało mi się posprzątać. Ola, Gagunia jak się czujecie ? Asia a Twoj Doninik grzeczny? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula miało być :D GRATKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj Claudia :) dziewczyny ja napisze do Was wieczorem bo teraz jestem u rodziny :P Dziekuję Wam ! Jesteście Super ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali moja mała w szpitalu ani razu nie zaplakala położne mówiły że super grzeczne dziecko za to jak wrocilysmy w sobotę do domu to od tego czasu wiecxnie płakała. Poprawiło się po trzech miesiącach teraz jest znosnie ale nadal nic nie potrafię zrobić. Wczoraj po południu chciałam prasować bo był mąż ale co z tego jak się do mnie wiecznie wyrywala no i trzeba było odłożyć to na wieczór. Ogolnie ciezko z nią mam ale przynajmnie w nocy śpi i już w ogóle nie piję. Daje je butle o 20.00 a potem rano ok 7.30. ząbkowanie znosi dobrze ale zawsze jak ma wyjść ząb to ma biegunke i tak trochę się boję aby się nie odwodnila bo ogólnie mało pije. Co do temp. W ciazy ja nie miałam w ogóle podniesionej taka jak zawsze więc to też zależy od organizmu. Spanie w ciazy to był koszmar ile książek poczytałam czasem nie spałam pół nocy a rano trzebabylo do pracy wstać. Do tej pory źle śpię. Obudzę się w nocy i koniec spania. Pozdrowienia w ten deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×