Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Wiecie co dziewczyny pewnie zależy to od szpitala ale mi położne po cc wymienialy wkłady i aż do ostatniego dnia tak było, podpaski też dostawalam az do końca zresztą u nas w szpitalu nie można mieć nic swojego. Byla w kazdej sali taka półka i każdy mógł brać ile chciał. Najgorsze po cc było to ze niedosc ze wszystko boli to jeszcze musiałam sikac do pojemnika z miarką i wszystko zapisywać. Trzeba było robić to na stojąco a to nielada wysiłek z bolacym brzuchem. Ja ogólnie dobrze się czułam bo szybko chodziłam i zaraz po przyjściu do domu gotowałam obiad ale niektóre Panie źle to znosily strasznie wymiotowaly i były bardzo słabe. Powiem wam że myślałam że krwawienie będzie dużo większe a to w zasadzie miesiączki czasem bywają obfite. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole się zabezpieczyć chociaż trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna to mnie podłamałaś na dobranoc :( Z jednej strony się boje tego wszystkiego, a z drugiej nie mogę się doczekać aż zobacze moje maleństwo. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez slyszalam ze cc to koszmar moja bratowa mi mowila ale sn tez mimo ze niby szybko dojdziesz do siebie ja nadal czuje w srodku szwy a to juz 9tyg po porodzie wiec tez nie jwst kolorowo . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali nie martw się dlaczego akurat ma być źle. Widzisz na moim przykładzie samo cc było bardzo nieprzyjemne to takie uczucie jakby ktoś wyszarpywal Ci coś z brzucha no i pierwsza doba byla masakryczna ale potem jest juz lepiej. Ja nie wymiotywalam nie mialam mdlosci poprostu trzeba cierpliwie lezec a jak sie nie ruszasz to jest ok. Wyszłam z szpitala na 4 dobę mialam już ściągnięte szwy i czułam się w miarę dobrze. więc nie bój się bo możesz znies to całkiem dobrze jak ja. Też się bałam ale nie taki diabeł straszny jak go malują. nie powiem ze nie boli bo boli strasznie ale da się to znies. Widzisz moja mała ma już 7 miesięcy i dopiero są kłopoty ale życzę Ci z całego serca aby twoja była grzeczniutka bo uwierz mi ja wiem co to znaczy nie zjeść nic cały dzień bo poprostu nie masz na to czasu a wieczorem jesteś tak wykończona ze marzysz aby iść spać. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna no mam nadzieje ze jakoś to zniose w miarę dobrze ;) co do momentu jak wrócę do domu, to się nie martwie bo mieszkamy z teściami (a są super) i wiem ze będą mi pomagać jak najlepiej potrafią :). Chce szybko do pracy wrócić także ich pomoc będzie mi bardzo potrzebna.:) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiek
Cześć ! Mam pytanie a mianowicie od prawie roku bralam tabletki anty, odstawiłam je w tym miesiącu. Okres dostałam 5 września trwał 5 dni, 6/7 dc kochałam się bez zabezpieczenia gdzie mój partner skończył we mnie, sytuacja powtórzyła się w 9 dc. Następnego dnia (10dc ) miałam ostry ciagnacy i rozpierajacy ból jajników . Obecnie jest 17dc a mnie znów bolą jajniki. Jaka jest szansa na ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej dziewczyny, żyjecie? Co u was słychać? Anusiek, 50 % ! :) Czekaj na termin @ i się dowiesz, żadna z nas wróżyć z fusów nie umie :) Sali, fajnie masz z tą pomocą. My mamy rodzinę daleko, więc będziemy musieli sami sobie radzić, pewnie będzie ciężko, ale z drugiej strony nie chciałabym tu teściowej :D myślę, że by się wtrącała a tego to nienawidzę. Mnie od 3 dni boli głowa :/ do tej pory chwilami i tak lekko a dziś strasznie, taki jakby ból napięciowy. Mam nadzieję, że to w końcu przejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anusiek jak tam Twoja sytuacja? Ola mnie bierze przeziębienie z dnia na dzień jest coraz gorzej:( nie biorę żadnych leków, a leżę i się grzeje i nogi parze. Ból gardła coraz gorszy, wczoraj byliśmy na wizycie u naszego lekarza i maleńka waży juz 2,5kg. Nie przewróciła się, także planowo umówieni jesteśmy na 20.10 na cc, jej już odliczam dni :D. Co u Was? Asia jak tam Twój Dominik? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, a jesz czosnek? Mnie trzymało w sumie 5 dni, trzeba przeczekać, ale po czosnku na drugi dzień czułam ulgę. W ogóle co tu tak cicho ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jakoś nie mogę się przełamać żeby zjeść sam albo na kanapce:( rano czuje się lepiej a na wieczór mnie łapie. No tutaj ostatnio strasznie cicho, zaglądam tu a cały czas te same wpisy :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja się przeziebilam to jadłam apap rano i wieczorem i krople do nosa na noc bo w dzien jakos dalo się wytrzymać ale w nocy to masakra. Zresztą jak nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciazy lekarka przepisala mi tabletki przeciwzapalne na torbiel i też małej nic nie było. Dowalilam jeszcze ibupromem bo mnie strasznie boli głowa a ze o ciazy nie wiedziałam to jadłam. Mam silne migreny i dlatego muszę stosować coś przeciwbolowego.justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dominik smieszny jest idzie spac taki unordowany o 19wstaje o 20i sie smieje do 1w nocu a my razem z nim przyszedl juz paszport a wiec w sobote lecimy do polski wszyscy juz czekaja na miska malego tesciowa troche smutna bo malego Zabieram do swoi h rodzicow a maz.bedzie raz u niej raz u mnie . Bo nie chce sie mojej mamie pijany polazywac hehe a ja nie chce spac dominikiem u tesciow bo mieszkaja z corka jej mezem i dwojka dzieci w 3pokojach go jeszcze nas tam brakuje ale bedzie codziennie jezdzil do babci drugiej wiec nie powinna byc zla.a mnie ciagle lapie krwawienie jakies i dzisiaj leci mi krew z nosa ale na 10pazdziernika mam umowiona wizyte u ginwkologa to Bada czy po porodzie wszystko ok.a co u was? Na przeziebienie ja bralam masc roGrzeqajaca nie qiem czy mozna ale dziecku nic nie jest ewentualnie olejek kamforoqy i do lozka asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej laski. Zaglądacie tu jeszcze? Co u was? Ja wczoraj byłam u fryzjera, skrocilam włosy, chyba z 20 cm poleciało, w końcu jest wygodnie. Mąż tylko nie był zadowolony, ale trudno :) dziewczyny kiedy zaczelyscie kupować jakiekolwiek rzeczy dla dziecka? Chciałabym już coś zacząć gromadzić, póki czuję się dobrze i nie odczuć potem tylu wydatków naraz a z drugiej strony mie wiem czy to nie za wcześnie, przesądy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierzę w przesady i zaczęłam powoli kupować jakieś ubranka od 3 miesiąca może. Stwierdziłam że trudno najwyżej komuś to dam. Miałam taki plan na kupowanie ze najpierw np. Kaftaniki potem spioszki potem np. Pajacyki i tak po kolei. Jest tego mnóstwo bo poza ubraniami to jeszcze kocyki, pościel, ręczniki, prześcieradła do łóżeczka na przewijak i gondoli. Kupę kasy na to wszystko poszło. Ja na sam koniec zostawiłam tylko wozek mebelki łóżeczko i wanienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
No wlasnie wyibrazam sobie ile to kasy i nie chce potem na szybko byle czego kupować, wole powoli szukać tanszych rzeczy no i te wydatki się rozłożą w czasie. Jutro chce jechać na zakupy, bo w większość spodni się niby mieszcze ale uciskają mi brzuch i jest strasznie niewygodnie, no to może się rozejrzę za ubrankami :) szczerze to nie mogę się tego doczekać. Ostatnio koleżanka mi dała grzechotke i rozowa czapeczkę i jakoś tak mi się humor poprawil jak patrzę na takie rzeczy. Ale teraz to chyba neutralne jeszcze, bo niby nie wiadomo na pewno. Moja znajoma jest w 6 msc, o ciąży dowiedziała się w 10 tygodniu i od razu zaczęła kupować... No a teraz brakuje jej tylko wozka, lozeczka i ogolnie rzeczy do pokoju i mowi że cieszy się że już ma to z glowy bo już nie ma sily na latanie po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo i ja byłam u fryzjera i o wiele lepiej się czuje :D a co do kupowania ja zaczęłam późno kupować i tego żałuję. Teraz mi już ciezko nosić wszystko, mąż pracuje na dwa etaty żeby zarobić, ja już w 36 tygodniu ciąży a nie mamy jeszcze sporo rzeczy. Poza tym kasa tak idzie szybko i wszystko takie drogie, że masakra. Także Ola radzę powoli sobie kompletuj juz rzeczy. My wcale nie mamy zabawek żadnych. Musze kupić jeszcze dywan, pościel dla małej, pampersy i takie różne p*****ly, a niestety takie rzeczy są bardzo drogie. Chce kupić jeszcze podgrzewacz do butelek, kosz na bieliznę i nie wiem kiedy to zrobimy bo kasa szybko się rozchodzi. A oczywiście jak na złość samochody się psują, wydatki w domu sie pojawiły, także ciężko jest. Ale już odliczam dni do narodzin bejbe mojego:D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, ja zaczęłam czytać w necie co jest potrzebne i się trochę przerazilam ile to kasy. Zabawki to najmniej wazne, z resztą pewnie i tak kazdy z rodziny coś kupi, znam ich, ale cala reszta... Ciekawe ile to mniej wiecej w sumie wynosi. Mąż ma ubezpieczenie gdzie po urodzeniu dziecka dostanie 1500 ale myślę że to nic, a i tak tak szybko nie dostanie. Mój też ciągle nadgodziny robi i czesto w soboty jeszcze idzie. Patrzyłam na olx ubranka ale wszystko podzielone na płeć, nie ma uniwersalnych. Ale później myślę że coś kupię od innych. Ostatnio ciągle chce mi się słodyczy, jak tylko się obudzę to już myślę żeby batona zjeść, ciekawe czy jakichś problemów nie mam z tym cukrem. Wizyta za ponad dwa tygodnie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja Tobie radzę zróbcie listę rzeczy, które musicie kupić i zaznaczcie kiedy i co kupic:). Kasy idzie pełno. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy idzie mnóstwo mu wydaliśmy spore oszczędności ale powiem wam dziewczyny ze teraz wcale nie idzie mniej. Obiadki, soczki, pampersy ubrania. Ja mojej małej kupiłam już drugi kombinezon bo urodziła się w lutym i musiała mieć a teraz następny na zimę. Jak podrosla kupiliśmy fotelik do samochodu potem zaraz krzesełko do karmienia. Teraz kupiłam drugi wozek taki lżejszy bo tego nie mam już siły targac po schodach a znowu trzeba kupic spiwor na zime. Nie ma miesiaca bez duzych wydatkow i to na prawdę dużych. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
A wozki, nosidelka, fotelik itd kupujecie nowe? Ja takie rzeczy planuje od innych odkupić, ale na tym olx nie ma nic ciekawego, a jak już jest ładny wózek i widać ze w dobrym stanie to żądają za niego tyle co nowy kosztuje :o no wydatki są i będą przez długi czas, ale chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola u nas wózek 3w1 kupili moi rodzice w prezencie dla wnusi. Będziemy mieli dla kolejnego dziecka i nie braliśmy fotelika maxi cosi bo strasznie drogie, a takie nosidełko dla niemowlaka to do 9 miesiąca życia może, potem będzie trzeba kupić lepszy i solidniejszy. Łóżeczko tez kupiliśmy z funkcją tapczanika żeby potem nie kupować łóżka dla małej. :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali tymi rzeczami to na razie się nie martwie bo to potem mąż może kupić, chodzi o ubranka i inne pierdoly bo on na tym się nie zna. Kupiłby to co by mu w sklepie wcisneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mąż tak samo wejdzie do sklepu i to co mu się spodoba od razu chce kupować. Z jednej strony fajnie bo dla córeczki wszystko, jednak czasami takie ceny ze szok. Upatrzył sobie bujaczek ale kosztował 700 zł i ja mu wybiłam z głowy i kupiliśmy tańszy i tez jest super :). Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku daqni tu sie nic nie dzialo. Ale jesyem padniera razem z mezem moj syn qczoraj poszedl spac o 23spal do 24 cudem siw udalo z mezem zbliŻyć do siebie bo oatatnio niw wychodZi i strasznoe boli ale coz ochota jesy silniejsza. A pozniej zasna o 4 a wstal o 8 wiecie co masakra jakas dobrze ze siw nie denerwowal tylko smial . Jutro lecimy do Polski i beda babcie ciocie wujki qkoncu hehe chociaz watpie ze go komus zostawie hehe sali to jiz niedlugo wiadomo kiedy ola jak sie czujesz justyna co tam dajesz rade ze swoja mala Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia ja się czuje swietnie, poza zaparciami to nic mi nie dolega. Dopiero zaczynają mnie boleć piersi. Wcześniej tylko były tkliwe. Brzuch powoli rośnie, ale ciagle się inni dziwią, że nie widac, co oni myślą że zaraz po zapłodnieniu jest wieli brzuch i tak zostaje do porodu :D ale jakiś dziwny jest, raz na dole tylko odstaje taki spiczasty a raz jest połowa całego brzucha większa, możliwe że już na tym etapie tak się różnie układa, że to wpływa na kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia na jak długo lecicie do Polski ? Moja mała w normie tzn tak jak zawsze zmierzla moja teściowa wczoraj w trosce o syneczka zapytała kiedy ja gotuję a ja jej odpowiedzialam ze jak nie idzie to nie gotuję nie była zadowolona z tej odpowiedzi. Ja dziś idę na imprezę chyba pierwsza od kiedy urodziła się mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola u mnie dosc poano byl brzuch i tez mialam wrazenie ze ciagle jest inny . Justyna na dwa tygodbie za tydzienchrzest malego. U mnie tescioqa i szwagierki nic nie mowia bo podziwiaja mnie ze do 36tc pracowalam i 3tyg po porodzie wrocilam i jeszcze mam na gloqie dom moj maz akurat ma brzucha odkad ze.mna zamieszkal hehe. Justyna dlugo po porodzie cie bolalo podczas wspolzycia? Wiem ze kazda ciaza i porod jest inny ale juz 11tyg po a mnie caly czas boli tak ze pozniej nie dam rady siku zrobic bo jest bol za tydzien ide do lekarza wiec rozwieje moje pytania asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to w zasadzie nic nie bolało odczekaliśmy może 4 tygodnie i wszystko było spoko ale może dlatego że ja miałam cc . Ale się dziś dobrze bawiłam dobrze czasem pogadać o czymś innym niż kupa, zeby itp.justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna o tak hehe u mnie z mezem odkąd on na urlopie tatusiowym tez tematy tylko jakq kupa jaki humor malego itp a takie zwykle tematy odeszly . Dzisiai ma wyjatkowy dobry humor spal do 9zjadl i zniwu chce spqc boi mnie tylko lot bo na rekach on nie usiedzi 3godz bo niw lubi asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×