Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Gagunia gratuluje dbajcie o siebie a ja dzisiejszej nocy podobno mocno plakalam fakt snilo mi sie ze maz bawil sie z siostry dZiemi a ja powiedzialam do niego ze moze by sie dominikiem zajal a nie tamtymi bo to jego syn a on do mnie ze mnie nie chce i syna tez nie chcial tylko ja nalegalam i wybieglam z domu od tesciow z dZieckiem tylko to pamietam a maz mowil ze mocno.plakalam i tulilam do siebie dominika ze chcial moje ręce zabrac zeby maly mial wygodniej to.nie dal rady jestem jakąś nie powazna takie sny mam a jeszcze poNiej ciagle o nich mysle asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
10.21 ja w 6 tygodniu miałam pusty pęcherzyk, a potem się okazało, że po prostu owulacja byla późno, za tydzień już bilo serduszko, to wszystko zależy od tego jakiej wielkości jest pęcherzyk. Także to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu usg byl dokladnie 5 tydz i drugi dzień to jest jak najbardziej prawidłowe ze nie slychac serca. Za tydz kazał przyjść i posłuchać bicia. Wiec gościu nie siej zamętu i nie próbuj straszyć niepotrzebnie bo ci się nie uda/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia, nie przejmuj się tym, od jakiegoś czasu pisze tu osoba, która za wszelką cenę chce zestresowac kobiety w ciąży, żeby sobie ulżyć. Już raz na Sali napadla. Olać to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ani troche sie nie przejelam:) jak ktos się kretynem urodził to kretynem umrze:D/ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podła sfrustrowana zazdrośnica, widać ze zle innym życzy bo jej się nie udaje, szkoda tylko że nie zdaje sobie sprawy że to wszystko obroci się przeciwko niej, zawsze tak jest. Dziewczyny, olewajcie takich "ludzi", bo szkoda w ogóle tracić czas na dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po coś już leciała do lekarza z pustym jajem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuj cie to obchodzi. Zajmij się swoim parszywym życiem nie cudzym./ gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.22 pusty to ty masz łeb trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, powodzenia 🌻 daj znać jak już córeczka będzie na świecie :) mój brat ma dzisiaj urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali myślę o Tobie pewnie córeczka już z tobą. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki mamy piękna, zdrowa córeczkę. Waga 3450, 10 pkt i 54 cm szczęścia:D wody mi odeszły o 00:00, miałam skurcze z kręgosłupa cała noc i wczoraj o 10:30 przez cc przyszła na świat nasza kruszynka :D pozdrawiamy i ja czuję się już dobrze, zmęczona jednak szczesliwa:D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, gratulacje :* nareszcie po wszystkim, jak ten czas leci :) wczoraj cały dzień o tobie myślałam, normalnie przezywalam jakby to o mnie chodzilo :D i dziś rano tylko patrzylam czy napisalas :D odpoczywaj teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola dziękuję Tobie bardzo :D no jestem mega szczęśliwa, dzisiaj juz wstałam, mąż pomógł mi się wykapac, już chodzę, dają leki przeciwbólowe także można funkcjonować :D jej nie mogę uwierzyć że już po wszystkim :D Ola u Ciebie tez szybko zleci :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali moje gratulacje !!!!!!!! Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali gratulacje!!! Dużo zdrówka dla maleństwa:) dziewczyny pomocy. Ledwo żyje od wczoraj. Macie jakies sprawdzone sposoby na mdłości?, gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, chciałabym żeby u mnie szybko zleciało, ciąża to nie jest dla mnie czas radości tylko ciągłych obaw mimo, że nic złego się nie dzieje. A nie wiem czy będziemy mieć jeszcze dzieci i zwyczajnie trace ten fajny czas :/ gagunia, ja mdłości nie miałam prawie wcale, tutaj to chyba tylko Asia miała straszne, no i jako jedyna ma chłopca :) czyżby coś w tym było, że faceci nas mecza jeszcze zanim się urodza? :D hehe. Słyszałam tylko, że pomaga herbata z imbirem, nie robienie zbyt dużych przerw w posilkach, musisz po prostu przetrwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie do konca z tymi facetami tak jest. Mam syna i o ile dobrze pamiętam to zwymiotowalam dwa razy i koniec. A tu od dwóch dni ciągle mi niedobrze:( gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no tak zażartowałam :D wiadomo, ze różnie bywa i to nie od plci zależy. Do tego lekarza co ja chodzę chodzi tez kobieta która ma chyba 2 tyg mlodsza ciążę ode mnie. Teraz jest w drugiej i mowila ze ledwo zyje, a w pierwszej z synem nie miala żadnych objawow. Może to przez to ze kolejna ciąża, może im później tym jest gorzej, nie wiem. Teraz jak pójdziesz na wizyte to zapytaj też lekarza jak można złagodzić te mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poranne to podobno kromka chleba przed wstaniem z lozka. A mnie mdli ciągle. To chyba pozostaje jakos to przeżyć:) gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagunia, ale to jest znak że ciąża się dobrze rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abnie mogla by się dobrze rozwijać bez takich nieprzyjemnych rzeczy;)... Gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali zdrowia! Później do was napisze więcej asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny :) my z córeczka juz od poniedziałku w domku, także jestem szczęśliwa :) malusia jest trochę marudna ale dlatego że ma kołki, nie wiem dlaczego :( serce mi boli jak się prezy cala i ja boli:(. A tak poza tym pięknie się rozgląda i jest grzeczna. Mi szew trochę ciągnie ale już jest bardzo dobrze:) nawet planujemy na weekend zrobić pepkowke:D. Znaczy się pewnie mąż wszystko przyszykuje i teściowa pomoze:D Czemu tutaj tak cichutko, co u Was słychać? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, ale ci zazdroszczę :) u mnie ok dzień za dniem leci, w piątek idę na połówkowe. Czuje już wyraźne kopniaki, teraz wiem że czułam już dwa tygodnie temu, ale były tak słabiutkie, że myślałam że to gazy. I szczerze mówiąc jestem trochę spokojniejsza. Gagunia jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide dzisiaj na usg posłuchać serduszka. I przezywam meczarnie calodniowe:D gagunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc tak nie miałam internetu a więc nie pisałam sali gratuluj***ardzo niech się zdrowo chowa. Justyna jak tam twoja corcia? Ola co u ciebie i maluszka? Gagunia ją miałam mocne mdłości do 4miesiaca a później od 8 miesciaca i do końca nie możesz dopuścić aby być głodna a poza tym mi nic nie pomagało więc każdy jest inny gratuluje i oby dwupak wam szybko zlecialo a co u mnie maluszek mój kończy już 15tyg jest coraz większy i śmieszny bardzo ciągle się śmieje a jak mnie tuli to wogole jestem w niebie a tak poza tym muszę się pochwalić przesypia całe noce u siebie. Łóżeczku! Sam . Jestem szczęśliwa że nas opuścił z łóżka hehe ale trochę tesknie za jego małymi rączkami które mnie tulw w nocy ale jest już duży niech sam śpi. Buziaki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszesz Asiu bo ja też lubię spać z mała choć nam się to zdarza tylko rano jak np obudzi się a 6.00 a mi nie chce się jeszcze wstać więc wtedy wezmę ja na godzinkę. W sumie to ona nigdy w nocy jeszcze ze mną nie spała. Moja mała wstaje już w łóżeczku przez co musieliśmy obniżyć łóżeczko. Sali fajnie że już jesteście. Na kolki to za wcześnie. Kolki zaczynają się ok 3 tygodnia.pewnie boli ja brzuch moja też tak miała. U nas nie było kolek na szczęście.Olu uwierz ze nie będziesz spokojniejsza bo teraz będziesz się zastanawiać dlaczego się nie rusza hihi. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali a czym karmisz? U mnie mial alergie na mleko temu kolki mial od 1tyg życia i to byly kolki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Temu" ? To zamiast "dlatego" ? To jakaś gwara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×