Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość zasrac kafeterię to mało
wysram się też na twojej klatce albo na klacie zawsze o tym marzyłqm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania bez odpowiedzi
czy każdy bajskopisarz to gnida ? czy każda gnida, która umie pisać to bajkopisarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin trollu
p*****l się gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik 2017
Ok, porozmawiaj :) Jeśli chcesz oczywiście bo przecież nic na siłę do niczego nie jesteś względem mnie zobowiązana to nie Twoja wina, ze tak popłynęłam :D Zrobisz, jak zechcesz Dobranoc PS. I nie mysl przypadkiem, ze te wulgarne wpisy to ja. Nie bawi mnie takie tanie chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolić sie syfiarze
nie ma większego syfu niż kfeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość wariatka, no jak jej zrobilas scenę, to chyba domyśliła się, że zalezy Ci na niej? W końcu jak nie odpisuje ktos, na kim nam nie zalezy to zwyczajnie zapominamy o tym i jakiegoś żalu nie czujemy. Ale zależeć może w różny sposób, nie tylko jak się kocha, można kogoś po prostu lubić i chcieć utrzymywać z nim kontakt...Nie przejmuj się, ze cos się domyśliła, bo to wcale nie takie proste. Poza tym to dojrzała kobieta (chociaż wszystko zalezy od charakteru). Może ją zaintrygowałaś? Ja tej mojej byłej powiedziałam kilka razy, ze bardzo ja lubię, i powiedziałam jej tez w jakiejś tam rozmowie, ze mi zależy na niej...W sumie olała to :D Wiec nie przejmuj sie czego może ona się domyślać :) Jak cos to niech myśli, myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapeluszniku, nie wiem czy jesteś prawdziwa czy kafeteryjnym projektem tu jest tyle syfu, że trudno się rozeznać. znikam z tego bagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Nowy gość a ona powiedziała ze Cię lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_dobranoc
czy każdy bajskopisarz to gnida ? czy każda gnida, która umie pisać to bajkopisarz ? to pytanie pozostanie bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość Wariatka , tak, kilka razy. Sama z siebie i w odp - ze tez mnie lubi. No, miło było. Nie chce mi sie wracać do tego jak było, i jak sie działo, bo nie chce się ponownie w to wkręcać. Widziałaś te swoją po tej awanturze? Czy tylko wiadomości i ten Facebook? Masz szanse sie gdzies z nia spotkać, jakas impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik 2017
Nie, nie jestem zadnym projektem Ten, kto ma to wiedziec, wie to doskonale Resztę zweryfikuje real, bo życie toczy się w realu a klawiatura przyjmuje wszystko i można sobie w necie wszystko napisać w dluzsze dyskusje sie nie wdaję, bo widzę, że straszny syf się zrobił Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Nowy Gość nie ma szansy żebyśmy sie spotkały, nawet przypadkiem. Z naszymi wspólnymi znajomymi ma kontakt raczej słaby . Przed cała afera umawiałyśmy sie wstępnie na spotkanie tylko ze to juz pewnie nieaktualne. Ja na pewno nie bede pytać o to bo gdyby odmówiła to bym miała dopiero dola. Teraz pora na jej ruch, wysłałam życzenia , odpowiedziała i tyle. Mnie prędzej ręka uschnie niz znowu z siebie idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirdzielenie
na kafeterii, każdy bajkopisarz to gnida więc huj z kafeterią pitupitu pitu pitu pitu oitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe
k***a rozczarowałam sie myżlałam, że bajkopisarstwo to taki piękny dar a to same gnidy tu siedzą wulgarne gnoje bezmyślni pschopaci gadające śmeci ludzkie mechaniczne trolle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitupitu pitu pitu pitu oitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Nie no teraz to musisz odczekać. Trudno, zaciśnij zęby i wytrzymaj. Teraz to każda z Twoich propozycji mogłaby jedynie ją zaniepokoić. Żeby bać się Ciebie nie zaczęła, ze stalkerka jakaś. Musze isc spać, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upu upu cupu
pitupitu pitu pitu pitu oitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łubudoubu niec h nam życje preze s nqszeo klubu i perdoleni, bajkopisarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sumienie bajskopisarza czy bajkopisarz ma sumienie czy gówniany troll ma sumienie nie ma, można go tłuc łopata po głowie w tym miejscu nic mu się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś putanie
rehabilitacja trolla poprzez tłuczenie go młotkiem po głowie czy to da rezultatr w rezultacie, czy będzie można przejść do dalszego etapu terapii, która polega na skręceniu mu karku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłuc trolla łopata po głowie trolla tłuc po głowie to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość trollolino
troll trollowi oka nie wytrolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprojektuj trolla konkurs z nagrodami widelec w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima huha
ej ty tam, żyjesz trolloino ? czy już się uhahałeś trollująco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie się działo
widelec z powyłamywanymi zębami wszystkie wsadzę w oko trolla urraaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Nowy Gość no cos Ty nie napiszę do niej pierwsza już nigdy. Wiem, nigdy nie mów nigdy ale postanowiłam. Byłam twarda kilka miesięcy, wiem ze potrafię. Co innego gdy sama napisze a ja mimo wszystko, zyje Złudna nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×