Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
Wysłałyście swoim wymarzonym życzenia ? Ja odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Zlozylysmy sobie w pracy wystarczy. Ehh zawsze z takich okazji marzę sobie , że ona wypije nieco za duzo i napisze do mnie to co chciałabym usłyszeć ;) ale tak się nie stanie. Bywało tak z facetami... To dziewczyny wesołych. Z uśmiechem i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ja jej napisałam No i odpisała ale co z tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
A ja nic, bo zdałam sobie sprawę z tego, ze ona mnie nie lubi, unika i nie chce ze mną rozmawiać. Bylo takie male spotkanie w pracy, i nawet do mnie nie podeszła, i co gorsza wręcz unikala wejścia na mnie. Niezależnie z jakiej przyczyny to wynika, juz nie ma co zastanawiać sie i łudzić się nadzieją, - na koniec roku - koniec marzeń, o tym, czego nie ma. Żegnam Was dziewczyny, smutno mi ze tak to wygląda. Ta od A, życzę Ci wesołych świąt i dobrego Nowego Roku, niech przyniesie Ci zacieśnienie znajomości i chociaż sympatyczne koleżeństwo z ta Twoją. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Dziękuję Ci Nowy Gość. Tak mi przykro, że tak wyszło z tą twoja. Aż mi się smutno zrobiło. Ale Ty się nie smuc. Przypomnij sobie te wszystkie nasze zabawne podchody :) fajne, że mamy w sobie coś takiego. Takie odrobine szaleństwa. I my nie uciekamy tylko odważnie podazalysmy za nasza fascynacja. Nie zakolegujemy się nie mam na to sił :P Ona też jakby za mną nie przepadala. To się czuje. Ale teraz wszystko postrzegan trochę inaczej, bardziej. To było dla mnie miłe i ciekawe doświadczenie. Nowy gość samych wspaniałości w Nowym Roku. Czas na nowe wyzwania, spełnianie marzeń i przyjemności! Trzymaj się moja podporo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka ty też się trzymaj i tyle nie myśl i tak się nie martw. Nie zawsze dostajemy to czego chcemy. Wazne by buc wporzadku. Jak się nic nie da zrobić, jak nie jestes z nia blisko i ona trzyma się z daleka. To tez odpuść. Zrób cos dla siebie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
To znaczy ze odchodzicie stad na zawsze ?:( Wysłała mi zaproszenie na fb, dobrze ze nie ma profilowego bo bym sie gapiła non stop. Rowniez życzę wam tylko najlepszego i żebyście znalazły kobietę, która odwzajemni uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Ja tam się nigdzie stąd nie wybiera. Będę tu zaglądać ale ja to już się poddalam i powinnam to zrobić już dawno, juz rok temu! To chyba dobrze , że wyslala Ci zaproszenie? Zaakceptuj i podziękuj za zaproszenie:) przy okazji zapytaj jak je święta mijają. Szukaj z nią kontaktu, dużo z nią rozmawiaj tylko nie bądź namolna. Bo tego nikt nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Ta od A super jesteś, naprawdę :) Uśmiechnęłam się czytając Twój wpis :) Dużo czasu zabiegów, podchodów - raz lepiej raz gorzej, ale ostatnio to juz źle. Tak, zabawne to! Mam co wspominać i wiecej wiem o sobie. Miedzy mną a nią jakby byly takie iskry jak na poczatku znajomości, to juz ta przyjaźń by była. Ta od A, Kochana, Nowy Rok przed nami - nowe znajomości, przygody, przyjaźnie :) Będzie wspaniale! Gość Wariatka spokojnie, może u Ciebie cos tam sie rozkręci ;) "Moja"wrzuca dużo fotek, kiedys tez sie lampiłam, nic to nie daje, to chodzi o człowieka, nie o obrazek...Przez te jakies 2 lata tak troche spoważniała, stała sie bardziej kobieca, mocno mnie to kręci, ale juz wiem ze nic z tego - i lżej mi, naprawdę. Bede pewnie tu zaglądać, bo przyzwyczaiłam sie do Was :) No i może Ta od A mi jakąś dobrą wiadomość tu napiszesz, życzę Ci tego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
O, a ten wpis, że tez będziesz tu zaglądać , przeczytałam dopiero teraz Ta od A :D To fajnie! Ja tez powinnam daaaawno odpuścić, a nie doszukiwać sie ze cos tam. Przyjaźń rodzi sie sama z siebie, a nie z tego ze jedna strona bardzo chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
To super ze zostajecie. Odpisała na życzenia prawie od razu ale nic wiecej. Ja wiem ze ona mnie lubi/ lubiła ale jak to stwierdziła nie potrzebuje częstego kontaktu. Ktoś wie o waszej fascynacji? Moja tylko Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Gość Wariatka, oczywiście ze tylko tu o tym mówię :D Sporo osób wie, ze ją lubię, łącznie z nią samą - ale ona jak widac nie chce tego. Szkoda, ze tej Twojej nie potrzeba "wiecej" kontaktu. Ten kontakt to podstawa...Nie wkręcaj sie mocno w to, bo będziesz cierpieć :( Bo jak by mi starczyło, ze odezwie sie w jakiś sposób do mnie raz na miesiąc, to byłabym szczęśliwa ...W naszej sytuacji chcemy więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
No i nawet w stanie nietrzeźwości ja dla niej nie jestem celem... Tak jak Ta od A, marzyłam, ze może odezwie sie do mnie po %, nawet tak tylko by pogadać...Nie doczekałam sie przez caly ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
A ja zyje nadziejom ze sie odezwie do mnie, wiem to głupie ale taka prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Miałam już nie pisać, jednak muszę zrobić wyjątek, ponieważ zbliża się koniec roku, więc chcę powyjaśniać niewyjaśnione i pozamykać niepozamykane sprawy. Jest mi bardzo przykro, gdyż pozostawiłaś moją kolejną wiadomość bez odpowiedzi i nie chodzi o życzenia, lecz o sam fakt. Jaki więc sens miały Twoje obserwacje, "znaki dymne" i tutejsza obecność, skoro nie reagowałaś na moje próby normalnego kontaktu, tylko ciągle milczysz? Kompletny brak logiki. Nie jestem w stanie uwierzyć, że nigdy nie otrzymałaś ode mnie żadnej wiadomości. Odkryłam się przed Tobą z uczuciami, wiedziałaś wszystko. Chciałam i nadal chcę z Tobą szczerze porozmawiać, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. To jakaś gra? Nic z tego nie rozumiem. Teraz już nawet nie wiem, jak mam się zachować, gdy Cię spotkam... Pozdrawiam. Wiesz kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 podaj pierwsza litere swojego imienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 Masz pewność że adres na który do niej pisałaś jest poprawny, nie ma jakiejś literówki etc? Dlaczego nie zapytalas jej wprost czemu nie odpisuje, nie widujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
18:29 do kogo to piszesz? Na pewno nie do mnie bo ja bym odpisała od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 a ja proszę o trzecią literkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie żadnych literek. Mój wpis kierowany jest do konkretnej osoby z tego forum, która tutaj zagląda i wie, że ja też tu bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ona nas podpuszcza. Nie ma tu tej jej bankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Prędzej szóstkę w lotka trafimy niz one nas tu znajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z trzecią literką to żarcik :) Don't worry ;) Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie spokój i przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:34 fajna manipulacja ;) Baw się, ale sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×