Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
Nowygość dziś Nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 Skoro piszesz że ona mogła pomyśleć że tobie przeszło, a nie przeszło. To w jej przypadku może być tak samo. Może po prostu "trafiła kosa na kamień" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle sie czuje, wszystko mi sie miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci się miesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Gość 22.25 co nie wiesz? Skąd ona ma wiedzieć? To Ci powiem - może cierpi tak samo jak Ty, następna księżniczko. Przestań tu enigmatycznie jęczeć, tylko napisz do niej kilka słów, zapytaj się co słychać, albo chociaż stań sie dla niej bardzo miła. I wtedy napisz nam, jak sprawy stoją, pomyślimy. W zyciu nie skazalabym sie na cierpienie- nie wiem czy cos bylo, ale chyba bylo ale ja za nic po sobie nic nie pokażę. Taki mam charakter, ze trudno, może sie zbłaźnię przed tą osobą, ale uczucia wolę okazać (oczywiście nie od razu, tez po wybadaniu gruntu) W zyciu trzeba czasami ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiada to raz. Dwa - jej słowa i czyny są dosyć wrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro slowa sa wrogie, to chyba jednak odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiadomości nie odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Gość 22.57 a to zmienia pogląd na sprawę. Nie odpowiadanie to najgorsze co może być. Słowa i czyny wrogie? Do Ciebie tak się zwraca? Tak to odbierasz? Od dawna tak jest? Może trzeba przeczekać, az emocje opadną... A dlaczego jest dla Ciebie wroga? Widocznie cos musiało być...Podobno lepsze to niż obojętność...tez takie cos przerabialam, chociaż nie do końca aż tak wyczuwalnie wrogo i odpisywala - sucho i z dystansem... To nie ma sensu pisać...Widujesz ją? Może jakas rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy gość nie mogę wypisywać szczegółów. W jej zachowaniu, być może się do niego przyczynilam ale właśnie, nie wiem za bardzo jak, była wyczuwalna wrogość. Nie było tak wcześniej stąd moja niepewność i ogromny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowygość
Gość 23.14, a wczesniej jak było? Podobała się Tobie, czy z jej strony tez czułaś jakies zainteresowanie? Zbliżyłyście się trochę? Twój opis, to jakbym sama to pisala jakiś czas temu...Teraz niby ok, ale bez fajerwerków, czekam...i nie wiem czy cos zostało, z tego co bylo wczesniej... O czym marzysz z ta swoją? O związku? Jesteś singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułam to zainteresowanie. Ale dziś nie wiem czy ono było w ogóle, czy mi się wydawało...a niepewność wzięła się z tego co się działo przez jakiś tam czas wstecz m.in. ze zmiany we wzajemnej relacji. A może ona taka była (ta relacja) od razu a ja wcześniej nadinterpretowalam? Zwariowalam juz chyba. Analizuję jej zachowanie tysiące razy, i nie dociera do mnie jak można (i dlaczego??????!!!!!!!) tak się zmienić i wręcz zerwać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko mozna napisac I powiedziec To nic nie kosztuje i nie ma znaczenia Zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Chyba musiałaś jej dać nieźle w kość, że zerwała kontakt. Przegiełaś z czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem! Ogromnie tęsknię, to wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz o mnie czy o niej czy o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12 dwa pierwsze zdania o Tobie ostatnie o mnie 9:35 o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja naprawdę zakochałam się w niej. Nie mam siły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:35 o niej i do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaNieWygłupiajSię
10:43 bajkopisarze sie nie zakoc***a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja mam wiedzieć kto był bajkopisarzem a kto nie był. Określenie jak określenie, nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. A ja bym chciała tylko z nią porozmawiać od czasu do czasu, usłyszeć jej głos, dostać wiadomość. Nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×