Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

Gość gość
Otulona nie rzucaj sie tak bo frela przylizie i znowu bedziesz miala gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamach Smoleński przeprowadzony został przez służby rosyjskie i amerykańskie. Gdyby USA chciały to już dawno opublikowałyby dowody w tej sprawie lub naciskaliby na złowieszczą, znienawidzoną Rosję, która przeprowadziła zamach na ich ukochanym sojuszniku. Ponadto przed zamachem w Polsce gościło poważne grono agentów amerykańskich, wraz z szefem CIA. Rosja to jeden z większych partnerów USA, a łączą je olbrzymie sentymenty żydowskie. Dogadywali się po II wojnie światowej, a potem w latach 80-90 przy transformacji ustrojowej europy środkowej. Obecnie wspólnie kooperują w Syrii, a ich sztuczne uszczypliwości to zabieg psychologiczny, aby tylko kierować nastrojami ludu. Poza tym Sługa Macierewicz powinien opublikować zgromadzone dowody. To on jest naszym sługą i ma się słuchać ludu, nie odwrotnie. Widocznie politycy nie wiedzą co oznacza 'demo-kratos' oraz 'minister'. Jak to mówiono - sługa wozi się limuzynami, a suweren tramwajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wklejasz te bajki. od siebie nie potrafisz żadnej ułożyć...?i tak z cokołów nie zrzucą po wiacy H.CH.Andersena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku trenujesz podskoki? wkrórce marsz KOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam otulona_smem vel oblepiona_spermą słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś (A co cię tak Myrevinie rozśmieszyło? Może jakiś konkret czy jak zwykle nie potrafisz?) o jak nie rozumiesz bez tlumaczenia,to tym bardziej tlumaczenie w przypadku twojej ograniczonej mozgownicy,nic tutaj nie pomoze,mozna jedynie takiego emota uzyc x x Chyba wyraxnie spytałem CO MYREVINA rozśmieszyło... Znowu nie zrozumiałaś? Bo szczerze mówiąc nie widze niczego śmiesznego w obrażaniu czyjejś matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn wklejasz te bajki. od siebie nie potrafisz żadnej ułożyć...?i tak z cokołów nie zrzucą po wiacy H.CH.Andersena. x x Nie wklejam żadnych bajek i żadnych też nie układam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orban i Kaczyński próbują stworzyć w Unii Europejskiej trzecią oś interesów, której Bruksela zwyczajnie nie potrzebuje - pisze autor komentarza zamieszonego przez agencję Bloomberg. W podobnym tonie wypowiada się brytyjski "Financial Times". "Kontrrewolucja, której Europa nie potrzebuje" - tak pisze o spotkaniu premiera Węgier i szefa PiS w Krynicy. x "Wygląda na to, że Orban i Kaczyński w dzisiejszych kłopotach Unii widzą szansę na przepchnięcie własnych, bardziej konserwatywnych w ujęciu społecznym poglądów" - stwierdza brytyjski dziennik. Zauważa, że pozostali partnerzy z Grupy Wyszehradzkiej - Czechy i Słowacja - choć z życzliwością spoglądają na reformę UE, to same dystansują się od "radykalnych oświadczeń" płynących z Warszawy i Budapesztu. x "Bycie częścią tego Zachodniego klubu niesie ze sobą także obowiązek odpowiedzialnego zachowywania się. Kaczyński i Orban twierdzą, że ich celem nie jest spalenie UE, lecz jej uratowanie. Ale muszą mieć świadomość, że podważają wartości, które pomogły kilkunastu nowym członkom [UE - red.] z sukcesem przejść transformację z komunizmu i utrzymać pokój w Europie przez 70 lat" - podsumowuje "FT". (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ja wiem co go rozsmieszylo,bo rozsmieszylo to nas oboje smiech.gif ,jak wroci to ci moze napisze,jak mu sie bedzie chcialo,ale watpie,bo skoro takich oczywistosci nie pojmujesz to coz ja na to poradze chlopie x x Skoro was rozśmiesza obrazanie matki to powinno wam się współczuć. Dla mnie nie jest oczywistością obrażanie czyjejkolwiek mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo skoro takich oczywistosci nie pojmujesz to coz ja na to poradze chlopie usmiech.gif x x Nie potrafie pojąc takiej oczywistości jak mówienie o czyjejś matce per "k****a"... Może to jest oczywistością w twoim kręgu "kulturalnym"...:OI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy gdyby dalej rządziła Polską miłościwie PO to afera w Warszawie ujrzałaby światło dzienne i czy btłby zatrzymany ten proceder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn czy gdyby dalej rządziła Polską miłościwie PO to afera w Warszawie ujrzałaby światło dzienne i czy btłby zatrzymany ten proceder? x x Prawdopodobnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film ''Smoleńsk'' oficjalnie będzie można oglądać w kinach od 9 września, niemniej informacja o nim została już umieszczona na serwisie Internet Movie Database (IMDb). Wynika z niej, że produkcja Krauzego jest filmem z gatunku fantasy. x Definicja serwisu mówi, że filmy fantasy charakteryzują się wykorzystaniem licznych scen magicznych lub nadprzyrodzonych jako pierwszorzędnego składnika fabuły. Już z pierwszych recenzji wynika, że nie wszystko w '' Smoleńsku '' da się wytłumaczyć racjonalnie. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w prymitywnej podkulturze więziennej, matka jest na piedestale a matkobójcy należą do najniższych warstw więźniów. To gdzie jest miejsce dla Otulonej i Myrevina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś moralności wrakiem, lewakiem Witam fakiem, bo ja na bakier Z brakiem zasad, a masa hasa u fasad niby nowoczesności Czasy niby równości, pseudo-miłości dwóch gości Litości chcę normalności, pieprzę wasze skrzywienia Dążenia do skurwienia to skutek skoliozy myślenia To, co ważne sprzedajecie jak na psach - rozjebunda W dzieciństwie chyba was brano co dzień na bunga-bunga Każda sekunda kurwi ten świat i kraj To sprawa przykra Lecz patrz gdzie ma dziecko przykład Moralność znikła, to nie wykład, sam nie jestem święty Ale jeśli tego nie dostrzegasz - jesteś pierdolnięty Dziś są trendy-mendy, których zapędy wszystko depczą O braku świętości szepczą Podkładając haka ślepcom I tak myślę, patrząc na grono tęczowych cweli Czy urwałem się z choinki, czy już chuj bombki strzelił? iii Kiedyś kupię nóż i powyrzynam wszystkich I w końcu ten kraj zobaczy jakieś zyski Znikną z telewizji fałszywe pyski I za najaniższą pensję utrzymam swoich bliskich Nie będzie złodzieji na politycznych stołkach Państwowej kasy na prywatnych kontach Policja będzie bronić, a nie prowokować Nie będzie kozaczyć, nie będzie mordować A Polska będzie w końcu wolnym krajem Będzie czas na pracę i czas na zabawę Będą pieniądze, odejdą problemy A nasi emigranci wrócą do korzeni Będzie dobrze, tylko pozbyć się robactwa Które działa na niekorzyść tego państwa Które niszczy naszą polską ziemię Dajcie mi nóż a to wszystko zmienię ooo Riku & Beron - Oda do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona dalej chla, bo dawno mnie tutaj nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, razem ze swoim gachem Myrem łoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecala godzine temu bohatirze byles zalogowany szmatynexie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn wczoraj > Ciekawe czy media będą systematycznie informowac ludzi o efektach dochodzenia w tej skandalicznej sprawi i to nie pierwszej jak chodzi o siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzz
gość dziś Shatyn czy gdyby dalej rządziła Polską miłościwie PO to afera w Warszawie ujrzałaby światło dzienne i czy btłby zatrzymany ten proceder? > Pieprzysz od rzeczy i tyle. Przez lata dzialała taka ustawa, ktora była woda na młyn dla przestępców i dobrze by bylo dojść kto lobbowal za ta ustawą i kto glosował na nią. Teraz PiS stara się zrobić z HGW kozła ofiarnego , a dlaczego wiadomo. HGW juz od lat jest kością w gardle PiSlamistów i robia wszystko żeby ja usunac. To ich cel i to jest ta ich DOBRA ZMIANA Nawet 'prosty lud' nie da się na to nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś > wszystko dziala w dwie strony:P nie wiem dlaczego od lat się zarzekasz, że nie bedziesz tutaj wchodzić i ciągle wchodzisz ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulina czuje sie dowartościowana jak moze Shatynowi przy/pieprzyc. tylko, że to świadczy akurat o niej i to nie najlepiej. chcesz żeby ciebie sznowano to szanuj innych niezależnie od tego jaki kto jest i jakie ma poglądy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{chcesz żeby ciebie sznowano to szanuj innych niezależnie od tego jaki kto jest i jakie ma poglądy} Tak BTW... Shatyn nie szanuje nikogo.. no tutaj z forum i już wiemy czemu mało kto go tutaj szanuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to merytorycznie pie/przysz od rzeczy itulona. Jak powiem do kobiety ty ku/rwo to się obrazi że ją mam za dziwkę. Sku/rwy syn obraża i kogoś do kogo to mówisz i jego matkę a więc dwie osoby. Twoja pseudo filozofia na ten temat to kompletne bzdury. W słowie skur/wysyn zawiera się również obraza dla czyjejś matki i możesz sobie robić stójkę na rzęsach to tak jest. Twoje zachowanie i Myra to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak BTW to ty myrevin jesteś starym przygłupem obrażającym czyjąś matkę a więc i nie szanujesz BTW swojej. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myr, Pijawa o ciebie pytała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zawsze,Shatyn musisz wszystko sprowadzic,do jakiegos prymitywnego poziomu,jednoczesnie dazac do tego,by przez swoje tanie manipulacje obrazac mnie czy myra,slowo skur/wysyn ma obrazac,przede wszystkim tego do kogo zostalo skierowane,a nie jego matke,podobnie jest z innym wulgaryzmem,jakim jest slowo"ku/rw/a" w znaczeniu potocznym uzywane jest do okreslenia prostytutki x x x Przykro mi pani manipulatorko ale to nie to samo. Słowo o którym mowa "s*******n" obraza osobę obrażana poprzez obrażenie jego matki. Bo to powiedzenie znaczy dokładnie "ty synu k***y". I zadne twoje manipulacje tego nie zmienia. Poziom nie jest prymitywny bo chodzi o rozumienie tego co się mówi. A poziom prymitywny to poziom tego który takich prostych rzeczy nie rozumie. x x "rzecz jasna doskonale to wiesz,ale nigdy okazji do przytykow i ublizen nie przegapisz-no coz jak mowie zdazylam sie przyzwyczaic" x x A co w pytaniu : "A co cię tak Myrevinie rozśmieszyło? Może jakiś konkret czy jak zwykle nie potrafisz?" jest przytykiem czy ubliżeniem? Może jakiś konkret? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No to merytorycznie pie/przysz od rzeczy itulona. Jak powiem do kobiety ty ku/rwo to się obrazi że ją mam za dziwkę. Sku/rwy syn obraża i kogoś do kogo to mówisz i jego matkę a więc dwie osoby. Twoja pseudo filozofia na ten temat to kompletne bzdury. W słowie skur/wysyn zawiera się również obraza dla czyjejś matki i możesz sobie robić stójkę na rzęsach to tak jest. Twoje zachowanie i Myra to dno. x x Dokładnie własnie tak jest. Ale jak widac te proste rzeczy są jednak za trudne dla duetu "otulona myrevin"...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak BTW... Shatyn nie szanuje nikogo.. no tutaj z forum i już wiemy czemu mało kto go tutaj szanuje. x x I znowu kłamiesz myrevin. Szanuje każdego kto na szacunek zasługuje. A na szacunek ze strony prymitywów i prostaków nie licze bo po co mi taki szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×