Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Okdam jej kłaki z całego woreczkamoże wystarczy. :Da teraz pomyśl pozytywnie o Chwilibo ona dziś trochę na żółto widzi. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Franka znachyba nieale motyl na pewno jej się spodoba, mi też się podoba :)ja się cieszę że Ty szczęściem innych potrafisz się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli humor ma być złotym środkiem (złoty to taki trochę żółty też) to jeszcze dopiszę, że naklejkę Dont eat yellow snow widziałam na firmowym autku Jägermeister. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry pistacjowoHaja złoty kolor, złoty środek, złoty deszczdroga i celzazdroszczę Chwili drogiale celu to już nie, bo ja w nim nie wyglądałbym dobrzehehe, dawaj naklejkę do humoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze poes.:-) Przyjacielu :-D to był tylko napis, śmiałam się z jego sensu w połączeniu z reklamą likieru ziołowo-korzennego, popijanego z piesiówki przez jakiegoś jägera.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja napisy powinny być na końcua to jeszcze nie koniec tyrania kotajeszcze Imp musi się wypowiedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m.youtube.com/watch?v=xsDnec8ELtM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biją jeszcze po posladach czy się spóźniłam? Konferencje jakims cudem ciągną się dłużej niż powinny trwać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko grunt przygotuję, a Ty nie będziesz widziała od kogo dostałaś lanie rurką :P bo oczy będziesz miała zasłonięte 😴 Tak moja damo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja majtki zdjęłam, leżę na biurku z wypiętą a Ty mi teraz mówisz, że nie mogę wiedzieć komu? Żółto Ci dalej czy co?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, Ty zdjęłaś majtki :)a ja dałem majtki w kwiaciarni kwiaciarcebyła trochę zaskoczonaale rozbłysnęła po chwilii przyjęła zaproszenie na inny dach na kolacjęcałkiem dobrze się czujęale rury mnie nieco wkóórviły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że te same? 😴dodam że kupiłem dwie pary, zamiast koszuliniedługo będzie Europejski Dzień Ptakaale mnie nie będzie wtedy tu, trochę będzie mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nówka sztuka nie óśluzowane jeszczew papierku drugie zostawiłem na jutro, na ten pierwszy dachdziś byłem na schodach, po których kiedyś Agnieszka chodziła bez majtekgłodny jestem. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila :), chleb, kiełbasa i ogórek na hajudziś wieczorem muszę być poważny i skupionybo to fanatyczka minety jestale też rozmów o sztuce i kwiatachwięc mnie Haja nie prowokuj. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa opada...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa okleja... Rosa oślepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie,że dzisiaj jest "Dzień Seksu Analnego"?;) To tak w ramach najskrytszych myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świeta na kafe inu ogłasza:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×