Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Piekarnia otwarta 🖐️patrzysz, a tam jednak lazur niebapłonie złotym deszczemi różowym ogniemto las, ten właśnie las pamiętający nasze pierwsze spotkanietęczowym zachwytem się mienijest w nim też zielone, wiadomo dlaczegozielona trawa z rosą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześćdo Chwili; nie kombinuj za bardzo, jak zrobisz inaczej niż nr 2to nie gadam z Tobąco najmniej przez tydzień :pa Ty Rosa jaką masz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarby 😘 Haja, co Ci się śniło? Szelest rosy, to jest to co uwielbiam o poranku :) Oj In, Ty byś się do mnie nie odzywał dłużej niż dwie godziny? Jakoś w to nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrujnowałaś mój pomysł na cały dzieńnie wsiadaj do windy ze szkła :promantyzm rosy podzielam z Tobątylko że wolę być w butacha ta nasza nie wiem jakiej jest płci, więc uważaj z tym szelestemchyba że Tobie jest wszystko jedno. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś na brzegu ust gorące słowa nieznanej drogi Gdzieś na brzegu dłoni spływa słodycz wędrują palce… Gdzieś na brzegu myśli język zatacza krąg gorący jak ogień. Gdzieś na tej drodze westchnienie płonie. Wchodzimy na szczyt Gdzie dusze tworzą się jedność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubek 👄 Chwilo wszystkie te cuda nocą na jawie miałam, na sen czasu brakło.;-) Przyjacielu pokaż język, a powiem Ci coś o wczorajszym Twoim dachowaniu. Rosa chyba zniknęła o poranku.Zamiast przypełznąć mogła skapnąć...to kobieta jest.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha...jedność :)ja najpierw muszę wykąpać duszę wiesz w czymwczoraj kąpałem, ale ona prawie spała, hehe 😴 i tego lata znów się nie spotkaliśmy na plaży, ani na łąceale mamy przytulanie sny i marzeniaprzetrwamy w tym jesień, zimę i wiosnędo następnego lata? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja :pmów co widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrażaj się Chwilajak uznasz że warto, to lataj dziś i pływaj 👄 Haja skąd wiesz że Rosa to kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Chwila czaruje nastrój ulotny.Nie zdążyłam w okienku zapytać o Twoje sny.:-) Przyjaciel jęzor zdarty na maxa.:-DCzyli się nie myliłeś.:-D natomiast Rosa albo jest babką albo pierwszym facetem z damskim cyckiem w avatarze.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want miała cycka w awatarze z której się wysmiewałaś stara pisddo. przerobiłaś zdjęcie i wstawiłaś nie swoje. wstaw swoje, ocenimy idiotko Janino:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jak tak 👄jak chcesz to zaraz będę miał Sylwii cycki w awatarze, albo Agnieszkii się nazwę "wrzask światłoczułej mgły" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też nie prowokuj bo też truskawkę jakąś znaną wyszukam i wkleję na miejsce moich ust z neta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrugające pistacje 🖐️a jak bym se takie cycki wstawił w awatar, to może jeszcze dziś przeżyłbym spotkanie z dramatycznie przystojnym ratownikiem 😴Haja skąd Ci ten testosteron wycieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory popsułem tu tylko jedną Damę i się cieszętylko skąd Ty to wiesz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popsułeś, czy stuningowałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jedną, śliczna jest, błyszcząca, cycki jak grajpfruty, ale słodszehehe, potencjał do tuningu ma w sobie wielki, w każdym obszarzedo dziś mnie wzrusza ;)Haja czy należy się bać Twoich darów? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Free, bo skończysz jak Evka, w poczekalniu specjalisty od FBwiesz co Free nie wiem dlaczego kojarzysz mi się z A2no kóórva nie wiem dlaczego, może dlatego że ta droga okropnie mnie wnervia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za jeden, ten specjalista? :) fajny jakiś? .. a z resztą... lubię specjalistów, bez względu na specjalizację, więc niech evka nie siedzi sama. w parze zawsze raźniej :classic_cool: inu, nie denerwuj się, bo ci zaszkodzi. omijaj tą jakąś A2 i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na lotnisko to jak dojadę? :(wiesz że lubię lataći pogoda zachęcaa wiesz że w moim tramwaju sprzedają dropsy? masakradropsy i plastikowe bransoletki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fri jak A2? A w życiu.Nie ma takiej fajnej autostrady.:-D Weźcie coś popsujcie a ja się dołączę.:-DŁozerwać mnie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×