Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Wiem Chwilacudowna Aura dziś jesttaka, która uda sama zrasza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś Ty a Twoje słowo. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zamieszkało w ciele pierwszego mężczyzny świata, - "czerwony", od koloru ziemi, z której został ulepiony. W Edenie. Czy zje jabłko, gdy mu podam? Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zjadł z ogonkiemto od Ciebie myślę że jak dasz mu popić, to on też zjeoni faceci, tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciała właściwego dropsa do kompletuto daj znać. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami wstydliwi tutaj. Moje najskrytsze wyznanie skierowane było do mojej żony. Powiedziałem jej, że chce zobaczyć jak się kocha z innym. To była poważna rozmowa, która zmieniała nasze życie ... na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat do pitolenia o bzdurach przez wąskie grono tutejszych przegrywów. Wierszyki i takie tam. Nie sugeruj się tytułem, autorka tak sobie tylko napisała żeby ładnie wyglądało, skrytych wyznań tu nie uświadczysz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jest miejsce na wyznania dla wszystkich. Nasze myśli i wyznania też są tutaj. Dziwne, że inni wiedzą o mnie więcej, niż ja sama o sobie. Zajmijcie się w końcu własnym życiem. Wydaje mi się, że jest bardziej interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja myśl dzisiejsza;czy chciałbym aby śliczna koszykarkawylądowała mi zmysłowo ci/pką na mej twarzyodp; nie, nie chciałbym chyba że nazywałaby się Kusza. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłem tematy... Chwilo rozświetlasz mój dzień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słońce baranie Ci świeci w łebChwila błyszczy i lśni, a to jest różnica. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. :) Wpadłam na Słodką Chwilę. Oto moje najskrytsze myśli i wyznania... nie(!) Nie. :( Jednak się wstydzę. Muszę to jednak przemyśleć, co by nikogo nie urazić. :P To jakiś temat-spowiedź? ;) Ale zostawiam pozdro i gorące buziole. 👄 4 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 Z debilem nie pogadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa buziaki 👄👄usta i wargiAha, i dziś jest Dzień Całowania Chłopaków w Usta bądź zatem łaskawa dla nichale bez jęzorka :pchyba że trafisz na mnie. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilo co za nastrój do porannej kawy.:-) Tylko jak się teraz zebrać? Jakie dziś wypieki na ladzie?Za rurkę z kremem oddam babkę nabrzmiałą ponczem.:-D Kolejnego cudownego dnia życia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Haja tak się nie rozpędzajz tymi "wszystkimi"wiadomo że ciotki mają cudownie słodkie życie jak pączki w smalcubez żadnych życzeńi może im poncz pomylić się z ponczem i się zamotają. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Przyjacielu.Tematu ciotek i arki, pisanej przez A dla mnie nie ma.Wasze stosunki tym bardziej mnie nie interesują.Nie mieszaj mnie w to, bo akcji tych zwiotczałych rur mam dość. Zrozum że dla kogoś to miejsce jest szczęściem najważniejszym i daj się ludziom bawić jak lubią.peace love i rocknroll :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu Cię popieram Haja 🖐️szczególnie rock and rollale jak ktoś chce zaglądać do rury, to chyba może, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!Imp chyba była, ale się nie wyraziłapoczekamy, jesteśmy cierpliwi😴skąd ten pomysł że za cenę jądra? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-D w kuluarach tak plotkują.Żart.Eve została natchniona moją przygotowaną na lunch sałatką i otworzyła z radości temat.Nie mogłam chociaż nie przeczytać, zwłaszcza że został po weekendzie podniesiony, żeby mi nie umknął.:-D I nie ciągnij mnie już :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×