Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

bądź eko i zacznij chodzić :) to teraz modne :classic_cool: jak wcześnie wyjdziesz, to zdążysz. a puchacz jaki oblatany.. proszę, proszę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic mi twoje tłumaczenia, bo jeżdżę na śpiocha :P oczywiście jako pasażer. wyjaśniam, żeby przypadkiem ktoś sobie nie pomyślał, że stanowię zagrożenie na drodze. nie stanowię. jak śpię, nie mam zwyczaju mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest poczekalnia dla ciotek m.in.do dalszej obróbki :DFree, chyba już wiem, Ty znasz niemiecki. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie znam, nie widziałam.. pod twoja obronę uciekam się św. antoni ;) dobrze, że chociaż mam swoje duchy opiekuńcze. przynajmniej ma kto usuwać moje bezhamulcowe posty :) a teraz spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się Free 🖐️okazuje się że z VIP-ami też jakoś leci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto? Chciałam tylko krzyknąć, że czas na treściwszą część dnia, czego i Wam życzę.:-)👄 Idę psuć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu pojechał do biedronki po zgrzewkę piwa VIP i ma zamiar ópodlić się dziś wieczór 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć HajaChwili nie ma, bo lata, Rosa dopiero ranodo widzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płeć żeňska pod kolejnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry 🖐️ są takie miejscaktórych chcę unikać:szpitalne sale, rzeźnie, automaty parkingowecele więzienne i Krakówtam smak cieczy z ci/pek jest jakiś mi obcytam są dziury w ulicach zamiast w niebietam jest małowartościowa nieważkość 😴o smoku np. na czacie się nie wypowiem :pmój dach jest gładki i bliżej nieba i pachnie tak jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Jeśli czwartek będzie taki jak śrrrroda (słychać było gardłowe r? ) to daj Wam wszystkim.:-D Rosa jest czy już spłynęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama możesz sprawić że będzie taki jak środaja też się postaramtym bardziej że S. jutro wyjedża :(Rosa śpi zamotana w mokre wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o Krakowie. Czy dziury w asfalcie nie sprawiają, że unosisz się nad ziemią? :-) Wszystko jest kwestią nastawienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Hajanastaw się pozytywnienajlepiej 1 stopień wyżejna schodach do niebaalbo dwa jeśli chcesz latać od minety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się o moje nastawienie nie martw.:-) Drabina mi nie obca, bez majtek również. Gdzie Ty dziewczyny uwięziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak, po kolei;-Ciotki już latają tam gdzie zawsze z ptakiem-Imp się opala i czyta i czekoladkę ma w zanadrzu-Chwila wylądowała i zostawiła plamę-Errato zabłądziła-Free kręci pietami-Rosa śpiTy bez majtek miedzy porankiem, a wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka nadaje, to co lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę pytać skąd to wszystko wiesz, ale wynika, że każda ma lepiej ode mnie.Mogłam nie pytać. Masz coś przyjemniejszego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i ciotek bym w życiu dziewczynami nie nazwała.To na przyszłość, jak zechcesz mi streścić sytuację.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam...Hajado rozmowy sennej się nadają, jako te dziewczynowe maryskąd ja to wiem?z nieba, stamtąd dziewczyny spadają wilgotne już poprzez chmury. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa czy tutaj już tylko czy chcesz czy nie chcesz musisz czytać i pisać o czyichś paranojach?Dajcie ludzie spokój. Jak ktoś goownem rzuca to po co udawać, że to kwiatki, łapać i jeszcze się silić na podziękowania. Rursko hejtuje mnie od tak dawna, że już mnie tu od dobrego roku powinno nie być.Rozumiem, że to przeszkadza, że nie odrzucam goowna.No pech.:-D Amen. Ma ktoś coś erotycznego może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zaczynam...ktos napisal ze chcial zobaczyc jak zona bzyka sie z innym. Ja chcialam zobaczyc mojego kochanka z inną. ..nic z tego. To bylo kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Ty masz temperament. Cho do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja, mam dla Ciebie czterolistną koniczynkęi rurki pakowane każda osobno w papierekchyli higieniczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy pokazać chęć wyskoczenia na klaty i już się ciekawie robi.:-D Jeszcze nie bardzo rozumiem o co gościom (-owi) chodzi, ale można to chyba rozwinąc?:-) Przyjacielu :-) biorę cały pakiet.Jestem całe życie jakaś taka nienażarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza to stara baba po 60 z menopauzą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×