Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry🖐️dziś jest dzień mówienia jak Piratchyba nie ma tu nikogo takiego, Błędny jest zakutyale inaczej :oMoon River zdobywałem niedawno z Aurą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mnie nie porwały te recenzje, ale może dlatego, że na razie za bardzo lubię czynnie spędzać czas.Dzięki natomiast za info odnośnie twórczości seksuologa dla niedopieszczonych.Teraz nie będzie mnie już ciekawić całość.:-) Fragment o masturbacji, na który przypadkiem trafiłam w sieci, był na stronach zupełnie nie związanych z kącikiem literackim....choć był tam i fotel i dużo inspirujących pozycji.:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Haja, musisz czytać między wierszami nauczycielkialbo między zębamiwiesz że zrobiłem 950km. i światła widziałem po drodze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze, na specjalną prośbę Midsummer Eve wczoraj Jeszcze raz Cię proszę, haju, powstrzymaj się od wyższościowych aluzji do mnie w co drugim poście, zejdź z konia, na którym tak lubisz jeździć, to może uda się to uciąć ...po prostu tylko wkleję co chora pani robiła w sobotę wieczorem.;-) Midsummer Eve wczoraj Nie, ale to odnotuję, bo to powinno być odnotowane oczko.gif Godzina 19-ta, sobota (myślałam, że rano to był wypadek przy pracy)... oczko.gif Ja się naprawdę bardzo cieszę, że u hajabuzy chęć bycia przy aktualnym rozmówcy (który ma szerszy czas bywania tu niż poprzednik) oraz potrzeba podpięcia się pod aktualną koalicyjkę zwyciężają powoli przymus utrzymywania mitu największej weekendowej wygrywki usmiech.gif Skorzystają wszyscy. Hajabuza będzie mogła już oficjalnie być, kiedy jest i pisać sobie, a jeśli chodzi o pozostałych, to może znacznie spadnie liczba jej poniedziałkowych postów o weekendowych przegrywach oczko.gif Długie, ale tak ma.:-D I z łaski swojej nie nazywaj każdego kto się tu tobą nie zachwyca hają.Dziękuję.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
He, he, przyjmowałam zakłady ;) Haju, mówiłam o twoich poniedziałkowych wpisać na niebiesko :) Powinnam się domyślić, że nie czytałaś książki, a fragment wzięłaś z sieci (myślę, że nie przypadkiem, lecz ostatnio intensywnie szukasz, by się wpasować w poziom tematu ;) ) Ale fajnie, że musiałaś się wytłumaczyć ;) Inek, pamiętaj: trzymaj się z dala od nauczycielki, na stałe :) Tu masz paradę na swoją cześć. Z chorągiewkami. Ode mnie tego nie dostaniesz, nigdy :) Także następne wyznania sympatii zostaw tutaj ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa👄:D 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, Piła, Krynica Morska, Stare Jabłonki, łomżing mały po drodze, Margarita i do domu :)więcej w tym roku pogoda nie daHaja, ja tam bym Evce wybaczył i nich se pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz paradę na swoją cześć. Z chorągiewkami. Ode mnie tego nie dostaniesz, nigdy x a jako jedyna lata i tłumaczy się codziennie tuta. j:classic_cool:Zajadłość i złośliwość samotnej starej panny . Wybaczmy jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki to złośliwe hejterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Przyznaję Ci rację, Inek :) Stary, cyniczny, doświadczony Trollu. Nie miałam z Tobą szans :) A baba brandzlująca się tu nickami od 10 lat to jest Twój target, bo możecie sobie dorównać :) Ja nie mogę, brak mi doświadczenia i oręża :) Przegrywa tu każdy, kto próbował. Dlatego królujesz tu Ty i takie jak ona :) Brawo Super Trollu (miałeś rację "tam" ;) ), przypnij sobie medal z ziemniaka i ciesz wygraną na miarę Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspominajcie o nich to nie będą tu przyłazić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalkerka Mid pogrąża się coraz bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna zapewne trasa.Ja bardziej z południa jestem, więc aura pozwoli pobzykać jeszcze pewnie dobry miesiąc. Daj już jej spokój.Nie chcę zastanawiać się nad tym, dlaczego nazywa mnie Janiną, zmusza się do czytania i analizuje moje wszystkie słowa.To nie mój problem.Teraz poczuje się zmuszona do odpowiedzi z kolejnym hejtem na niebiesko i powiedz nie nudzi Ci się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O patrzcie ! Teraz trolluje ją Doświadczony trol i Gęś hehehehehe Idź stąd stara panno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie ją , czemu piszecie o niej ? Dobrze wiecie że eve tu wejdzie i się znowu ośmieszy. O to wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dumber i moszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Mid jest taka zajadła? Bolca jej brak? co wieczór na forume, to nie dziwne że jej odpiertala:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ME się ośmiesza, przecież kafeteria to całe jej życie, nie odbierajcie jej tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.37 I o to chodzi. Na takich jak In, Awaria Haja, Frida i reszta nie warto tracić czasu na zrozumienie. To zblazowane, zanurzone w świecie projektów trolliska. Takie jakby boty, które mają swoje mantry jako odpowiedzi na wszystko. Zostawić ich i niech sięw kółko kręcą jak betoniarki na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria hejtowała Want ,Silene, Sakurę i Samansarę. Czyli wszystkie młodsze od siebie. Robi regularne najazdy na Muchę i Mid:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moim zdaniem jest pięknejak kobieta potrafi kochać kobietęskrzydełkami trzepać i grzecznie się odzywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być że październik poszczęści :)co daj nam Paniei będziemy oplatani w pasie w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynosisz obłuskane pistacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że lesbijska miłość cieszy Twoje oko?Też lubię, ale muszą być wyjątkowo w moim guście.:-) Wyznam, że jak geje atrakcyjni to też lubię podglądać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:48 a masz na to jakikolwiek dowód czy tylko słyszałaś od waszego poplecznika Widmoka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecieżto jasne że doopa avy się starzeje, nikomu lat nie ubywa nawet tej niegdysiejszej heroinie co to rozstawiała męskie nicki po kątach a t u przychodzą młodsze, ładniejsze i ava chciałaby znów być na topie a tu ni chooya , nie da się , czasu nie przeskoczysz stąd jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×