Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Kresko Haja hejtowała Słodko Winną, Silene, Sakure, Want, Samansarę, Imperium, Ciotki szczególnie Mid Eve....i Pewną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja, Erato. 🖐️ :) Pamiętam, że kiedyś chciałam przekonać się co kryje mózg Cynika, serce Ina i żołądek Najszybszego. Co ciekawe, okazało się, że niczego nie można być zbyt pewnym. Przeżyłam spory szok. :O Okazało się, że to są...nicki (!) których budowa jest skomplikowana. :( 😭 ;) Nie mają narządów i mogą mieć wiele, wiele żyć. :P "Gościom" dziękuję za krytykę i za pochlebstwa. :) Niestety, nie mogłam sobie sama słodzić. Postaram się jednak poprawić, w kafe- przyszłości. ;) Wow, Erato, no dwa nicki? ;) :classic_cool: 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykreślić mnie z listy hejtowanych przez Haję. Nie interesują mnie teorie spiskowe kto gdzie pasuje stylem czy kropką albo spacją. Na ero "spotkałam" trzy osoby mające lekko gorąco pod czaszką. ;) Haj tam nie widziałam. ;) Ciotki będą grały do końca świata i o jeden dzień dłużej, więc tym bym się akurat nie martwiła. Reszta ma wyjeb... ;)Gdyby ich świat skończył się, bo nie mogą pisać na Kafe :( , to byłby rzeczywistoście spory problem. :D ;) Dla psychiatrów. :classic_cool: 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Ty chyba piszesz o sobie Imp:o Sprobuj do nas nie uderzac w co drugim poscie. Albo pojdz na calosc i w ogole nas nie wspominaj:classic_cool::O Wiem, ze nie dasz rady. Jedziesz na oparach kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.46 Z tą urodą Imperium sporo przesadzasz Gościu.Sporo mam zdjęć dziewczyn z kafee i ani ich nie przewyższa urodą ani też nie odstaje. Subiektywnie rzecz biorąc dla ciebie może i jest bardzo ładna ; obiektywnie jednak to zupełnie przeciętna kobietka;) Want dużo ładniejsza,może nie za wiele młodsza ale o takim typie urody który czyni ją wizualnie młodziutką, świeżej urody dziewczyną, podczas gdy Imp ma typ urody który szybko się starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtowała cię Szamberium tak jak ty hejtujesz kurfo Muchę. Błyszcz dobre i to miejsce jak żadne inne. Taka piękna Taka seksowna Taka wyzwolona Mąż powiedział papa:-D Czasami żal mi cie Agnieszko.:-[Kiedyś bylaś fajna ale to było dawno i nieprawdą. Pozdrów Talię [kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo sama jesteś w wieku ciotek w porównaniu z tobą piszą pod jednym nickami Laleczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziwna jest natura ludzka, męczy ją jednostajność, nużą ci sami ludzie, a gdy ich stracimy zaczynamy do nich tęsknić". Z pozdrowieniami kilka słów prostoty dla Agnieszki Imperialnej. ;) Ciekawe czy trzaśniesz kto jest autorem cytatu bo autora celowo nie podałem.Hehehe przecież to takie proste. ;) Wiesz juź kim jesteś ? Ja Ci рowiem -nie jesteś szakalem ducha chciwą i okrutną na wyżynach, ani nie jesteś podłą i uniżoną w dole. Jesteś tym którego podziwia cuchnący obłudą mieszczuch ze strachu przed Tobą. Brzmi znajomo ? Hehehe :P. Trzymaj sie i głowa z temi ładnymi kruczoczarnymi gęstymi błyszczącymi pióropuszami w górze zawsze pamiętaj. ;) 88888888________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z Wachlarzem, Inessa od Wolfa, Red Lwee coś tam to tylko część z jej nicków i ona jeszcze zabiera głos. Litości!!!!! Żeruje na czterech nicach po seksulanym opowiadaniu które było dedykacja dla Naja i myślę że jego żona byłaby z niego dumna tak jak z ciebie mąż Wachlarzu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera. Komentarze do forum są atakiem na twój nick? Rozumiem. A to w zamierzeniu nawet nie było atakiem. Ot koment do listy wyhejtowanych. Może więc obie spróbujemy się zdystansować? Nikt ci nie każe czytać, a też lubisz sobie "skomentować". Czyli mi nie wolno. Ok. Więcej nie będę i przyjmij przeprosiny. :) Rozumiem też podkreślenie"nie chcem, ale muszem". ;) 8 pozdrawiam. :) 4I P.S. trolla nie komentuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porobiły sie obozy. A to oznacza...walke, destrukcje, krew, pot. i łzy. Cofniemy sie do epoki kamienia łupanego. Miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma tu swojego matuzalema hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna Szamberium siedząca w tym syfie do usranej śmierci. Wymyśl ci.po następny nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(...)z temi ładnymi(...), dziewoja itp . X I inne kwiatki. Ten człowiek ani nie myśli, ani nie wypowiada się jak mężczyzna w wieku, za który się PROJEKT Widmo Kreska podaje. Podejrzewam że Kreska to osoba wiekowa a zdjęcie/a którym/i się posługuje nie należy/ ą do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha siedzi tu od lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest człowiek wieku 20 paręlat, absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zasmradzajcie ostatniego tematu Widmem, już sam fakt że tu przylazł psuje atmosferę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś To nie jest człowiek wieku 20 paręlat, absolutnie." x Zbyt dojrzały, czy zbyt głupi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zasmradzajcie ostatniego tematu Widmem, już sam fakt że tu przylazł psuje atmosferę!! X Jak ten człowiek sie pojawi robi sie dziwnie pusto.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tego jest aby psuć atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " gość dziś To nie jest człowiek wieku 20 paręlat, absolutnie." x Zbyt dojrzały, czy zbyt głupi ?smiech.gif X Ani jedno ani drugie. Mentalność i styl wypowiedzi. Widmo?Oszukujesz panie starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łe tam zaraz obozy. :P Obózy to można tworzyć polityczne np. 😴 Przeprosiłam Waderę i po sprawie. Rozumiem, że na Kafe pisać należy równie politycznie poprawnie, ale ja zawsze byłam buntownikiem. ;) Biorę odpowiedzialność za swoje "słowa" i tylko za swoje. (jeśli należy brać je serio, a nie "pół żartem, pół serio";)- uwielbiam :D ) Jeśli mam być w jakimś obozie to prehistoria odpada. Interesuje mnie np. Ruch Sufrażystek lub Hipisowskie Utopie. ;) Oraz co czuł Chopin komponując Preludium "Czwarte". ;) Czy bardzo kochał. Jak bardzo. I czy "rozsądnie czy romantycznie". 4. P.S. magia cyfr i znaczeń "ósemko". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Krecha widział uzależnioną od forum wielbicielkę żonatych hujóf czerwoną Wachlarz to nie mam więcej pytań. I wariatka i samobojczyni:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" P.S. magia cyfr i znaczeń "ósemko"" X To lekcja duchowego rozwoju przeciez czwórko.hehe :P 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.To samo czuł co Mickiewicz po spaleniu fury dobrego towaru o drugiej w nocy.:D 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zdjęcie/a którym/i się posługuje nie należy/ ą do niego" X Zdjęcia wystarczy wrzucić na bęben i przekonać sie czy są z neta. Niestałą zalatujesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium :-) Teorie muszą być.Może jakieś opowiadanko?Poczytałabym.👄 Erato :-) muzycznie też się z Tobą zgadzam.Ja akurat z tym do ludu wpadłam http://youtu.be/t2NgsJrrAyM Uśmiechnijcie się goście, Kazimiera to też nie jest nowe imię.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest Kazimiera babciu Janino z Awarią z piwnicy? Jacek pisał że tak masz na imię :-D Zaraz Widmo weźmie cię w obroty hejterko kobiet :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że ja mam na drugie imię Apolonia? Po babci. :P Czymże jest imię? ;) Dlatego tak lubię stare filmy z Polą Negri. :P Jedyna Polka, która naprawdę podbiła Hollywood. I chwała jej za to. ;) 4444 Kazimiera...pamietam powieść "Pożary i zgliszcza". Tam była Władysława i to było mega polskie. Ale ile ja łez na tym przy okazji wylałam. 😭 :P 4444 Myślę, że Mickiewicz mógł popalać fajkę wodną w przerwie między pisaniem, a onanizmem. :( Bo imię jego czterdzieści i cztery. 4444 I to są Fajne Teorie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium wymyśl jakieś opowiadanie. Może teraz z Kreską i Talią w roli głównej?:-P)))))))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×