Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Hajabuza z ukradzioną warą przestań hejtować hejtero na etacie!!!!!!!!!!!!!!!!!💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteście dorośli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58-59 odjep sie w końcu od tego tematu debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają takie pętle że im się wydaje że są piękniejsze niż innegdzie szumi z daleka wodai mają nadzieję niewinnąże tramwaj na nich poczekaa on kóórva nie czeka😴jadę w poniedziałek na wywiadówkę, też tak macie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile gości z poezją piękną. bledny jak zaczniesz apelować i tłumaczyć to się to nie skończy. Epickie dziewczęta pozdrówmy może wspólnie, a zatyczka mi nie wypada. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ciotki z pomarańczową barwiczką za tramwajemnie wypada, dobrze zatem zakotwiona jestw sumie to chciałbym takie coś pod napletkiem poczućchyba pogadam z S. jak wróciHaja, a na lotnisku zdejmujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo przypisujemy ciotkom.Stanowczo. Weź Ty już z tymi pytaniami przystopuj, bo jak zwykle przeczytamy orędzie "gościa", że się narzucam.:-D:-D:-D Chociaż....jakiś temat do dyskusji na długi jesienny wieczór musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok Hajadziś wieczorem kwiaciarka też ją zapytam, ale czuję że może być lipaa poza tym pogoda zayebysta na latanie po S3 :Dw listopadzie będzie chóójowo z tym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdai dzieciaki już mamy umówione na Mikołajai już niebawem kwiecieńcześć. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal zależy mi na takim jednym choć zadał mi tyle bólu co nikt inny Nigdy mu tego nie powiem ale długo będzie miał moje serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to sukinsyn? może ja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Sezon się kończy, ale będziemy przecież zimą odpalać wspomnienia. edytowano dziś X Myśle, że do zimy odpalimy tutaj twoje oblicze i wszyscy ujrzą bezzębnego babola po 50 l. co kreuje sie na licealistke niedopchaną. A póki co won z tematu śmierdzielu i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest moja Chwila?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj tez przylazles Krecho Widmo?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry🖐️ludziom piórjest blisko do papieru i do kwiatówz serc znad jeziora stamtąd nie wysyła się zaproszeń jak to lekturale jak ktoś chce to niech czyta. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Deszcz na parapecie zagrał dziś na pobudkę złośliwą piosenkę i popsuł tym moje plany.Dotarły do mnie za to pierwsze foty z himalaya tour!Cudo, mimo zmęczenia wpisanego w jego uśmiech.:-)Co z tą teleportacją, dożyjemy jej?:-) Dodam w tym miejscu, z uściskiem dla wesołego romka od teczek, że jeszcze sporo zim minie do mojej 50tki, o braku zębów nie wspomnę.:-D Ale lubię tutejsze improwizacje dla zabicia czasu.Konsultuj się tylko proszę z moim osobistym ero-kronikarzem.Wierzę w wasz sukces.:-D Bez ironii już i w przeciwnym kierunku Pozdrawiam na mokro:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna logujaca sie tuz po porannej kupie. Co za zycie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty musisz logować się przed kupą? bo widać że coś cię w mózg uciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja nie strasz :obo zaraz zdobywać będziemy deptak w Z.G.a jutro Toruń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przegrywaj sobie spokojnie kolejny dzien gnijac na forum Haju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza. Rzeczywiście, masz bardzo ciekawe życie... Musisz zabijać czas pisaniem na forum. Myślałam że jesteś taka fajna, z przebitymi wargami, masz coolerskie życie a tu zupełny chooy jak u nas, przegrywek. Dziewiąta na zegarze, odpalamy neta i heja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sny Wam baranki się skończyły o 9zegarynki óyebanetańce uleciały Wamoczy zapłakałyserca zabolałyognie zgasłybyłyście żonamichoć w jedną noc szaloną? :p:p:phehe, Haja wezmę parasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy powinniście się wysrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty o ktorej zszedles wczoraj z forum? O ktorej dzis rano dorwales sie do laptopika? Masz w ogole jakies obowiazki w zyciu poza wirtualnym udawaniem lowelasa przed podstarzalymi raszplami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci do tego? brakuje ci danych do teczki? detektywie z koziej duuupy:D patrz na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha... nie mam laptopika😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi do tego ze nie macie zycia w realu? Nic, lubie posmiac sie z totalnych przegrancow wirtualnie udajacych ze sa obiektami seksualnymi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy nawet sami sobie piszą że są pożądani:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×