Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
hajabuza93 2016.09.15 Power babcia z tej hajabuzy.Szkoda, że nie mogę wjechać jęzorem do jej niegrzecznych ust.cool.gif Lubię takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty, to nie była pomyłka na loginie, to była głębsza myśl seksualnej bogini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do widzenia ludzieHaja 🖐️Chwila 🌻trzymaj się. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam czemu Hajabuza jest nielubiana? Przez avek? Usta jak usta, rzeczywiście kolorystyka brzydka, nieestetyczna a kolczyki w takich miejscach często kojarzą się z metalówami. Ale są tacy co lubią te klimaty. Chyba chodzi jednak o to że na tle Chwili, Errato intelekt Hai wygląda marnie a zachowanie jest pozbawione kobiecości. Ordynarna i raczej prostacka i chyba to jest powód niechęci wobec niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam...czemu ty gościu ciągle piszesz o innych. Jeśli nie lubisz kogoś to napisz to. Po co mieszasz w to postronne osoby? Znasz preferencje całego Kafe i Polski? Ojej. :( ;) I ta mania kto ma życie w realu, a kto nie. 😴 Ojojojoj. :( 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu nie chodzi ani o chwile ani o erato tylko o zniechecenie Haji do pisania. po matu,agencie,smofie,kotce,karuzeli ona jako jedna z niewielu juz mu zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytkie, głupie, niedojrzałe. Pamiętam kiedy pisałam tu częściej, naczytałam się wielu bzdur. Każdy miał jakąś teorię. ;) Jakby było to akurat takie ważne. Może miało ocalić świat przed atakiem Marsjan? 😴 Nie mam pojęcia, ale pewnie powody były równie ważne. ;) Podsumowując-nie obchodzi mnie czy Haja pisze o sobie (teoria musi być ;) ) czyja to wara ( bardzo seksowna, uważam) i kto ma życie w realu, a kto intelekt. 😭 Chcę poczytać jakieś fajne dialogi o życiu i seksie. Czy to przekracza kafe-możliwości? 🖐️ 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, gdybym już tak nie miała co robić i budować sobie wizerunek na tym wybiegu to z pewnością nie nazwałabym się babcią. Brawo gościu z 10.09 wygrałeś ero-kapcie.:-D Imperium :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzisz Szamberioo, bo syf zrobił się przez ciebie bo k****sóf z forum ci się zachciało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie odważył się jej o to zapytać, był pewien, że się masturbuje. Była zbyt inteligentna, aby tego nie robić. Tylko kobiety, które się masturbują, dobrze wiedzą, co je podnieca i umieją o to poprosić. Ponadto akt masturbacji jest jedynie dodatkiem do prawdziwego aktu, który ma miejsce w mózgu. Podbrzusze jest tylko sceną, na której się to rozgrywa. Był pewien, że ona masturbuje się, myśląc o nim. Tak, to była właśnie ta wyłączność: być w jej mózgu i w jej palcach w takim momencie. Czy można być w ogóle bliżej kobiety niż wtedy, gdy ona rozładowuje napięcie swoich fantazji, wiedząc, że nic, absolutnie nic i przed nikim nie musi udawać? - Janusza Leona Wiśniewskiego Samotność w Sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna to jesteś ty stara dewoto pasąca dópe na nie swoim temacie z zajepppanym warami z neta udająca nastolatkę i hejtująca KAŻDĄ!!!!Krecha znajdzie na ciebie haki, szykuj się skunksie🖐️ :D:D:D:D:D:D:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 wylogowana mucho śmierdziucho weź pigułkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:05 wylogowana mucho śmierdziucho weź pigułkę pechowiec.gif x Sama zażyj wylogowana suko :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajka świetny tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajka srajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium miała świetne tematy u Chwili i u Ina w piwnicach. Świetnie się czytało, pozdrawiam ekipę🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowane ciotki i ich poplecznik Krecha Widmok są innego zdania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowane ciotki mają zeza ze strachu a Zwidok śpi:o:o:o:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie prowadzi tych świetnych tematów?:-D Gdzie Cynik ?Gdzje Wilk? Gdzie Wladca? Co nick to inna ściema i seksualność brana od tyłu. Chory babsztyl w dodatku brzydki :-P:-P Intryga Wilkiem i ośmieszanie go, Cynik podający się za adwokata, Lalkarza za męża, oddanie źonatego Najszybszego Muszce:-O Biedoki czekają co ciotki lub co Krecha napisze. Aport wylogowane suki i kundle... Łapać kość aport Hehe.:-D Wylogowane obrońcy jak z koziej dópy trąba hahahaha💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium świetnie pisała, najlepiej od początku Ero. I jest ładna. 👄👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając wypowiedzi co niektorych gości doświadczam obcowania z głupotą w najczystszej postaci. Śledztwa, teczki, wyciekające dane, prymitywna manipulacja a właściwie jej próby. O ubliżaniu nie wspomnę. Dlatego też, szkoda mi czasu na jałowe dyskusję. Piszę to dla świadomość gościa, który wykorzystuje mój nick do swoich marnych zagrywek. Poznałam tu kilka osób, które lubię i wszelkie idiotyczne wkręty nie mają dla mnie znaczenia i mieć nigdy nie będą. https://www.youtube.com/watch?v=H3evCDEXp4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel świetnie pisał i pisze. Ciotki trochę wyhamował, Cynika określił właściwie, z Naja ma bekę, Smofa pogrążył. Świetny gość z Ina, fajnie pisał z Chwilą i z Tobą, musi mieć fajny motor. Haja to też czuje. 🖐️🖐️czesc]:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo skoncz się kompromitować brzydulo Agusiu. Mialaś tyle nicków że w pale sie nie mieści. Pozdrów Talię, męża sponsora i Androgena oraz teściową:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erato jest w porządku :) Intera Aka Chwila aka Cztery Odsłony Ironii kradnie wiersze, Szamberium Inessa ma schadzki menami z kafe. Hajabuza hejtuje Ina. Takie towarzystwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe seksbomby ero :-D:-D Dzieckom zasmarkane nosy wyrzyjcie, lekcje pomóżcie odrobić, mężowi obiad zróbcie j zajmijcie się swoimi dòpami przegrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro temat dotyczy wyznań :classic_cool: - mam dwa stałe nicki, - nie piszę wierszy, - wklejam cudze, - kocham Rycerza :classic_cool: - zazdroszczę Chwili subtelności, - chętnie bym zrobiła wiwisekcję mózgu Przyjaciela To chyba wszystko :) Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:14 Zajmij się własną dópą, wylogowana przegrywko ciotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pogotowie biegiem choroba dwubiegunowa postępuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka młoda dziewczyna ma na imie Janina. Przecież haja to stary chuuj z cycami obwisłymi. Stoją jej jak myje betonke w miejskich szaletach i jeebie od niej moczem. Coś strasznego. Wpada i zalicza przypał co chwila jak sobie animuszu dodaje z orendża. Wyhejtowała najlepsze młode dziewczyny takie jak Want, Pewną, Sil, S.W. z zawiści bo jest aseksualna i kojarzy sie z kiblem. Ta babcia klozetowa ma problem wyhejtować jeszcze Eve bo to nie jej poziom. Może zaczniemy wklejać twory haii z orendza jak miała biegunke. Tego jest setki stron i wszyscy przejrzą na oczy co ta babcia wyprawia i własnych wpisów nie zobaczy. Scena twoja cytując ciebie hajo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare kuurwisko zblazowane i rozwiązłe seksualnie. Łeb siwieje duupa szaleje. ahahahaha W dodatku pewnie zarażone chuj wie czym. Co jej Want zawiniła ...była zagrożeniem bo Want jest sympatyczna, ciepła, kobieca i pozazdrościła Jej żmijka. Won stara kuurwo aseksualna z forum bo już wystarczy twoich wyskoków. Ryj kuurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×