Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Hajabuza ci wysyłała intymne jpg. Ciekawe co na to twoja żonka. Pewnie ludzi zainteresuje jak hajabuza wygląda. Jest jeszcze lafi i rozsyłała tutaj swoje fotki nawet nie wie komu. smiech.gif Cała ta twoja szajka trolików co tak cie bronią ma sporo brudu za uszami kmiocie i wy ośmielacie sie hejtować normalną część społeczeństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj matuzalem0325 dziś [16:16 Powiedz to swoim obrońcom bo przecież obrażają i nękają ludzi. Co hipokryzja ci nie pozwala zareagować jak w twoim imieniu wykorzystują ludzi chorych by komuś dowalić ? Bardzo dobrze, że ktoś wrzucił twoje dane, bo naprawde jest ubaw jak wstydzisz sie swojego wizerunku bo udajesz że to nie ty. A twoi obrońcy wiją sie jak żmijki w klatce z bezradności i próbują straszyć konsekwencjami. Obawiam sie, że tutaj więcej zostanie wrzucone na temat twojego życia prywatnego. Podziękuj swoim obrońcom "inteligentnym" inaczej. Widzisz jaki mądry jesteś i ile ugrałeś debilu. Chodzisz na najbardziej niszowym forum (uwaga dział ero) z danymi i brylujesz w nadziei że jakaś idiotka będzie sie zachwycać twoją "merytoryką" Trzeba być debilem skrajnym aby doprowadzić do takiej sytuacji w jakiej sie znalazłeś. Idioto przecież ciebie w realu teraz można zlokalizować smiech.gif Czaisz to ? smiech.gif Kupiłeś tablecik w dyskoncie za 20 $$,włożyłeś starter orendża naumiałeś sie internetów i myślałeś źe pana boga za kopyta złapałeś. Głupi chuuju za anonyme sie płaci. Jesteś głupcem i to jest początek twojego końca. Brafo ty cytując twoją ulubienice babcie hajaburze. A twoi obrońcy powinni zadbać o higiene bezapelacyjnie bo każdy ich koment to jakby kibel otworzyć w polskich szaletach dworcowych niszowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest jeszcze gość z poprzedniej strony? Ja was uwielbiam z tymi waszymi problemami, ale tęsknię jednak za erotycznym...hmmmm erotycznym. I odsyłam po raz kolejny z wszelkimi watpliwościami i pytaniami na mój temat do specjalistki Mid Eve.Ewuniu 👄🖐️ To jej rola życia widzę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie ktoś zupełnie nie obchodzi to zwyczajnie mam go w d***e, bez poświęcania czasu do nocy na powtarzanie opowieści z d**y, zakładanie tematów czy jak teraz komentowanie obok o czym piszę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babciu z zajepanymi ustami z neta będziesz miała teczkę założoną przez Kreskę hehehe stara Awario😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam zj***e.Będziesz miał o czym pisać przez kolejne dni, bo znajdziesz tu podobnych co temat z radością pociągną.Wszyscy szczęśliwi?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Awariawyhejtowała każdą🖐️ Babacia przekwitła seksa jej brakuje więc szuka erotycznych rozmów.Ostał się ino przećpany In. Wyhejtowalaś kurfo od godziny 6:00 Want, Silene, Pewną i Sw ale na ciebie też przyjdzie pora. Już Widmo się tym zajmie 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power babcia z tej hajabuzy.Szkoda, że nie mogę wjechać jęzorem do jej niegrzecznych ust.:classic_cool:Lubię takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiecik?głodna musisz byća chcesz też popić?😴bez pachnie bzem zawszeprzekwitł jużale zostało mi po nim szczęściew liliowo bzowym kolorzeukrywałem tę myśl dość długo przed Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dusi swoją słodyczą tak samo jak hiacynt, ale męskie nosy są inne. Czterolistną zjadłam bez popijania, ale dzięki.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakwita w nosie każdemu facetowi chybami zakwitaja za czułość nosa chyba mógłbym dostać medal do marynarkiczterolistny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę twórczego popołudnia i konsumpcji tejże twórczości totalnie wszystkim. ;-) A jutro się spotkamy. Chwilo, Imperium, :-) pozdrowię fri, poes.Lewa Przyjacielu 🖐️ A no i nie-haję też pozdrawiam.Wpadnij na kawę w końcu.:-) Wbijam się w skórę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszna koncepcja Haja, ale rozepnij się pod szyjąi że co ja wiem? 😴ja chyba powącham dziś margaretki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchacz rolny. Jakie to straszne , przyszło ci żyć w tym zacofanym, kołtuńskim, prowincjonalnym Kaczolandzie, w którym za mówienie po niemiecku biją. Jakiż to straszny kraj, w porównaniu do Jaśnie Światłego Tuskolandu, gdzie nienawiść objawiała się zaledwie gaszeniem petów na karkach staruszek tfuuuuu przy tym tfuuu a fuuuuj krzyżu. Pewnie ten który gasił pety na tych obleśnych star****ch, potem te graty z różańcem w łapie wy/pier/da/lał z warszawskich kamienic, by budować w tym miejscu nowy,lepszy świat, wolny od śmierdząch naftaliną i biedą kaczystek mówiących po polsku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że miałam niebywałe szczęście że mówię po polsku. Dzięki temu ( oraz faktowi że były to czasy światłe, przed Kaczolandem) gdy na moją uwagę że nie mówi się do starszych pań per kur///wo nie//do//ru//chana, zostałam zaledwie nazwana ku//rwą i lacho//ciagiem, w pakiecie z erotycznym gestem.Tak, to był nowoczesny kraj, nikt mnie nie pobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Power babcia z tej hajabuzy.Szkoda, że nie mogę wjechać jęzorem do jej niegrzecznych ust.cool.gif Lubię takie x Słuszna uwaga Wadero. Hajka chciała udać faceta :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jesteś przypadkiem.Milutko, tylko zła pora. Gdybyś zasnąć z emocji chorych nie mogła-żadna wtopa, nie piszę do siebie.:-) Czytuj może kogoś prostszego do zrozumienia.Gęś?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od której godziny tu siedzisz Awario? Masz jakieś życie poza forum? Męża, wnuki?:D:D:D:D Chyba nie. In jest z córką jeżeli czekasz na niego :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi, jesteś u znajomych 😘 :) O, i cześć Janka :) Czy coś aż spowodowało, że zdecydowałaś się ujawnić w godzinach dla przegrywów? :classic_cool: Popiszemy sobie, czy będziesz tylko czytać? :) Pewnie tylko to drugie, więc do jutra (dzięki za życzenia z 15:50, fajnie że u Ciebie twórczo ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jadu w tych babolach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takie zdziwione? Ta obrona i to chwalenie jaka Awaria jest cudowna to wylogowana Haja sama sobie dodaje animuszu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhhhha:-D Jaka wtopa:-D Chciała udać faceta, zachwyconego jej podziurawionymi wardzelami ale zapomniała się wylogować i wyszła doopa blada. Awaria słodzi Hajabuzie,hahahaha:-D Ale żenada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mężczyznach zmyślam sobie historie, że pragną mnie jedyną :classic_cool: że mają pomysły odważniejsze niż ja sama o Nich mogłabym mieć. I proszą o to, o co ja sama, wstydziłabym się dla siebie... ;) Ona moja, moja... Moja!... I nie tylko moja Babska bzdura :D Przepraszam!... Ciebie Kolego z LO, i pana przepraszam – Panie Doktorze... I Ciebie Gibsonie – uwiedziony w żółtej taksówce... I pana – panie Sąsiedzie spacerujący z psem pod blokiem, i pana też – Panie Wirtualny, wszak naszych liter drżenie na strunach duszy muzykę tworzyło... Robiliśmy wspólnie takie rzeczy – lecz być może, tylko w mojej głowie...:classic_cool: Pan oczywiście o niczym w ogóle nie wiedział... Pan sobie spokojnie spał, poranną prasę czytał, tulił żonę i ..... W wyobraźni duszę zaprzedawał? ;) Na mnie tylko marzenie winne opada jak śnieg wybielający... Pana dłonie, sprężysty krok, ust linia to nic... – niewinna ciała zdrada. Zwariować bym mogła, gdyby nie On Ten, którego sobie wymyśliłam i się na prawdę stał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia ulubionego poety inspiracją mi były Nie różnimy się tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomacham łapą. 🖐️ Nie czytałam myśli i wyznań każdego. Wystarczyło cofnąć się o jedną stronę żeby stwierdzić, że nic nowego ani dziwnego się jednak nie wydarzyło. Czyli po staremu. ;) 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello erato:) noooooo muzyka nie tylko jest w Twojej głowie :D hello 4 und chwilo moja, Twoja und haju und gościu i wsjem których nie wymieniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż.:-D:-D:-D Dystans do samego siebie, pozwala na dystans do nicka i forum.Garstka nas tu takich została, tym szczególniej pozdrawiam.👄 Erato9 nie miałam jeszcze okazji się przywitać 🖐️ Genialnie napisane.:-) Dzień dobry bo piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×