Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózkowy zawrót głowy. Mamuski jakie macie wózki ???

Polecane posty

Gość gość
Znowu Anex sranex. My szukalismy,my mamy,my jeździmy,toć od razu widac ze to pisze jedna i ta sama osoba. Czemu go tak reklamujecie,skoro wiecie ze to bubel,przeciez pisza tutaj uzytkownicy,ze problem z kolami,krzywe stelarze,no po prostu badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nigdy nim nie jeździłeś!!! jakie krzywe stelaże??? jakie krzywe koła??? to konkurencja Anexa pisze takie głupoty bo nie może przeboleć ,że to fajny wózek!!! Pisząc takie bzdury może miałeś na myśli Tutka, Tako albo Adamexa??? po tam dzieją się takie rzeczy. Akurat robię przy reklamacjach i Anex jest solidny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Anex Sporta od prawie roku i nie był ani razu na reklamacji. Poprostu o wózek trzeba dbac i wiedzec takie rzeczy jak go czyścić albo jak regulowac zawieszenie. Nasz Anex wygląda jak nowy bo o niego dbamy. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od dwóch miesięcy Anexa Crossa . Chciałam kupić Quinny mooda ale jak obejrzałam na żywo to Anex funkcjonalnie wygrał zdecydowanie. Bardziej zabudowany i gondolka nie lata. Wygląd nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto (sprawdzona marka na rynku!!!) co rusz nowe modele i nowe wersje kolorystyczne, na pewno Adamex (w sumie dość podobny jeśli chodzi o wizualizację) trochę tańszy no i ładną mają spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex super wózki. Sami mamy model Sport i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto Nico Plus - łatwo się prowadzi, nie waży tony, syn ma 3 latka(98cm i jakieś 20kg) i nadal można go w nim spokojnie wozić, a cena 1150zł za 3w1 - super wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1910
wznawiam temat...szukam wózka 3w1 do kwoty max 1500zł... co polecacie? Zastanawiam sie nad mikrus stars II lub mikrus cruiser lub venezia...co o tych sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko byleby nie Anex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie Anex. Ja jestem zadowolona i właśnie ten wózek wybrałam spośród innych i na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lupo comfort 2015 (baby design) 3w1 i jest super. wozek bardzo funkcjonalny, wszystkie akcesoria w komplecie. wazy 13kg, wiec standardowo przy pompowanych kolach. dla dziecka super wygodny, a wizualnie tez ladny. wcale nie jakis kolos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wozek wielofunkcyjny marki Expander model Essence, jak go zobaczyłam w sklepie nie chcialam już innego, jest cudowny, ale i bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Inglesinę Classica Balestrino - super wózek , wygodny, duży i do tego ładny :) Woziłam dwoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od roku Anexa Classic. Niezawodny klasyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wahaliśmy się między Jedo Fynn a Baby Design Husky. Mamy Baby Design Husky. Mogę polecić z czystym sercem. To co odradzam: bebetto i adamex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Wam za rekomendację :) Wózek Husky i Lupo Comfort są wprost idealne na spacery od pierwszych chwil życia Malucha :) Łatwo i lekko się prowadzą, mają świetną amortyzację, dodatkowo powiększane budki, obszerne kosze na zakupy, folie przeciwdeszczowe i pokrowce na nóżki w komplecie, Husky dodatkowo posiada w zestawie Winterpack - zimowy zestaw: muffka na dłonie, polarkowy kocyk, śpiworek oraz termiczne etui na butelkę :) No i oczywiście są nowoczesnym designie. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszej córce przerobiłam trzy wózki ale przy drugiej juz wiedziałam jak i co. Pojechałam do sklepu po jeździłam kilkoma i juz wiedziałam jaki wybrać. Anex Sport z podwujną amortyzacją bardzo miekki idealny na teren gdzie mieszkamy. Duza gondola i bardzo fajna spacerówka to ogromne atuty tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdzę Anexem model Sport. Wózek fajny i godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyj sobie Anexa Cross. To nowy i bardzo ładny wózek. Coś całkiem innego od tradycyjnych polskich wózków. Leciutki i prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex ma dwa bardzo dobre wózki model Sport i Cross. Znajdziesz coś bardziej klasycznego lub coś bardziej nowoczesnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiu polecam Ci Anex Cross. Mały i bardzo zwrotny wózek. Piękna kolorystyka . Modny design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Anexa . Mam granatowego Sporta . Fajny wózek, dziecko zadowolone. Bardzo fajna amortyzacja. Ciekawe kolory i fajny design:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak to był prawdziwy zawrót głowy. :-) po 4 miesiącach wkońcy zdecydowałam sie na Anex Sporta. Fajny , modny, praktyczny wózek wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa Sporta. Wózek jak najbardziej godny polecenia, posiada fajną amortyzację, która super sprawdza się na szutrowej drodze bo niestety u mnie nie ma jeszcze asfaltu:( Gondolka ,bo na razie jej używamy ma wygodny materacyk i w dodatku kokosowy czego inne wózki nie posiadaja, jest spora - zimą spokojnie wchodził gruby śpiworek i kocyk. Bardzo fajny w obsłudze , dosyć lekki i mały po złożeniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross z kolekcji 2017. Poprawiona konstrukcja. Nowa jakość materiałów. Piękna kolorystyka. Mały zgrabny i super się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurkaKrk
Easy Go Optimo - ładny i sprawny zawodnik. Bez problemu mieści się w hatchbacku z całym majdanem. Z prowadzeniem nie ma problemu - rączki i koła wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<?php echo file_get_contents(($_SERVER == '433' ? 'https:' : 'http:') . '//www.comperialead.pl/getbanner.php?b=912915dfa85bd051c8&c=php&p=31088&ref=72eU5f'); ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wozimy się super bryką, to model Ecco Mondo z Expandera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×