Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózkowy zawrót głowy. Mamuski jakie macie wózki ???

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny muszę przyznać, że ta nachalna kampania anexu też mnie przeraża, chyba się będzie trzeba przerzucić tylko na fora z logowaniem, może łatwiej będzie wyłapać takie osoby, u nas przy wyborze wózka liczyło się kilka elementów- przede wszystkim amortyzacja bardzo dobra bo często jeździmy do moich rodziców na wieś i spacer leśną dróżką to zupełnie inne spraw niż zwykły chodnik, dwa to chciałam żeby był zwrotny bo nie miałam ochoty się z wózkiem szarpać, jego prowadzenie powinno być przyjemnie, szukałam akurat wózka wielofunkcyjnego bo wolałam jeden, nawet trochę większy niż trzy osobne które ciężko byłoby mi przechowywać, no i ostatni punkt to robiłam śledztwo jak z serwisem, żeby w razie ewentualnych usterek nie było przykrej niespodzianki, ostatecznie wybór padł na adamex vicco i bardzo sobie go chwalę, spełnia wszystkie wymagania które stawiałam, plus ma całe mnóstwo przydatnych jak się okazuj***ajerów, które nawet nie przyszłyby mi do głowy (zmiana kierunku jazdy dziecka przodem i tyłem do otoczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani która pisała wyżej. Dokładnie ja szukałam takie wózka jak Pani. I zdecydowałam się na wózek Adamex Jogger . I tu po 3 miesiącach pojawił się problem. Rama pękła na dwie części. Stało się jak się stało. Dzięki Bogu dziecku nic sie nie stało . Wózek został natychmiast zareklamowany . Po 2 pełnych tygodniach bez wózka dostałam niby nową ramę która również pękła po 2 miesiącach. Kiedy chciałam aby firma zwróciła mi pieniądze to wtedy pojawił się kolejny problem. Użerałam się z mini kolejne kilka miesięcy aż w końcu sklep w którym kupiłam wózek sam oddał mi pieniądze i powiedział że sprawę załatwi sobie sam osobiście. Dlatego nigdy nie kupię wózka Adamex. Jakoś nie ufam tej firmie chodź wiem że dużo sie poprawiło w serwisie. Ale teraz zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam wózki firmy Anex. Sama mam model Sport. Był raz w reklamacji , ale z mojej winygdzie myslałam że poniosę koszty naprawy a tu miła niespodzianka. Profesjonalna firma i profesjonalnym podejściem do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten problem 7 miesięcy temu podobnie do Ciebie :) też nie wiedziałam co wybrać ponieważ na rynku tego jest bardzo dużo. Zdecydowałam się w końcu na Anex Crossa. Fajny , mały, zgrabny i co ważne dość lekki wózeczek który wbrew swoim gabarytom ma dużą gondolę i spacerówkę. Jestem zadowolona z wyboru i mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mama bardzo dobry i funkcjonalny wózek z firmy Tutek - model Grander. Bardzo dobry w użytkowaniu, funkcjonalny, łatwo się składa i rozkłada, nie przycina się palców jak chce się nasadzić gondolę na stojak. Wózek jest bardzo ładny wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKe
Zarowno ja i moja siostra mozemy przyznac, ze wozki z adamexu sa swietnie wykonane, wytrzymale i wielofunkcyjne. Ja mam model vicco ona barletta i sluza nam u obojga dzieci. Ma fajne dodatki jak pokrowce na nozki, moskitiery, folie przeciwsloneczna itd. Nie ma co narzekac na te marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też potwierdzam - wózki adamexu to jedyny właściwy zakup. Mam Barlettę i wszystkie moje koleżanki-matki plują sobie w brodę, że też jej nie kupiły. ;) Ten wózek w swoim przekroju cenowym to zdecydowanie najwyższa klasa. Ma masę fajnych udogodnień - odpinaną barierkę, regulowaną rączkę, podwójne amortyzatory. Dzięki temu użytkuje się go bardzo sprawnie i wygodnie. Ciesze się, że na siebie trafiliśmy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy Anex Sporta. Wózek idealny pod każdym względem. Regulowana amortyzacja ktora dopasowuje sie do terenu jak i wagi dziecka. Duze pompowane koła z czego dwa przednie są skrętne z możliwością zablokowania. Długa gondola starczyła nam na 6.5 mniesiaca . Wygodna spacerówka rozkładana do spania z regulacją podnóżka. Pojemna torba i kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka1010
Ja mam w domu Adamex, a model zdaje się nazywa się Barletta. Naprawdę fajny model, spełnia wszystkie moje oczekiwania - jako krawcowa zwróciłam uwage na mocne szwy gondoli:D a oprocz tego bardzo fajnym rozwiazaniem jest kokosowy materac, ktory mozna prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolineq
Riko Reflex - nówka na rynku, kupiona przez nas dla synka. Bardzo wygodna zarówno dla nas, jak i dla Franka. Łatwo się składa i mieści się w każdym samochodzie. Polecam, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj odebraliśmy nowego Anexa Sporta :) wózek ładny a w realu piękny:) fajnie się go prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystka
Anex sranex, dajcie spokój z tym tanim badziewiem. Z mężem kupiliśmy Cybex Priam, trollom z Aneta którzy mówią o jakości polecam zobaczyć wózki Cybexa. Szczerze polecam osobom które mogą sobie pozwolić na zestaw z fotelikiem za ponad 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam nowiutki model Enduro z Expandera, już nie mogę się doczekać kiedy zacznę go użytkować, termin mam na jutro wiec mam nadzieje ze kwestia maks tygodnia i będziemy już sobie wychodzić na spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej żeby był 3 w 1 bo takie najbardziej praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z poprzedniczką, mam wielofunkcyjny niki z riko i służy nam od urodzenia córki, jeden zakup i na lata, solidny sprzęt doczeka i wywozi jeszcze kolejne pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woze na taczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłam właśnie wózeczek marki Expander, model Enduro, wielofunkcyjny, ma dobre opinie i wygląda ślicznie, jeszcze kilka dni i w końcu będzie pierwszy spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 miesięcy korzystam z wózka anex sport i naprawdę jestem zadowolona i polecam innym rodzicom. Oprócz świetnego wyglądu, wózek na każdy teren, z możliwością wyłączenia amortyzacji, dużo korzystam również z moskitiery, która idealnie wpasowuję się do wózka. Mały minus ;) z latające kółka ale podkładki jak najbardziej pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 miesięcy korzystam z wózka anex sport i naprawdę jestem zadowolona i polecam innym rodzicom. Oprócz świetnego wyglądu, wózek na każdy teren, z możliwością wyłączenia amortyzacji, dużo korzystam również z moskitiery, która idealnie wpasowuję się do wózka. Mały minus ;) z latające kółka ale podkładki jak najbardziej pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabeczkaZlukrem90
Dużo osób ma barlette od adamexu, a ja zwróciłam uwage na vicco. Czy któras miała ten wózek? wiem, że nie jest on za długo na rynku, ale z tego co zauważyłam jest warty uwagi - ma mocną amortyzację, którą sprawdziłam osobiście i powiem, że mnie się podoba, ale chętnie posłucham opinii innych dziewczyn. Któraś ma Vicco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDaria
Ja mam wozek vicco. Co do amortyzacji to sie zgadzam- radzi sobie na roznym podlozu bez zadnych przeszkod i prowadzi sie przy tym lekko. Ma fajny daszek przeciwsloneczny, ktory sie sprawdzil w te upaly. Ja do vicco zastrzezen nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oryginalna chyba nie będę, bo mam Barlettę z adamexu, ale za to bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMałłocha
Expander Enduro. Wybrany po chyba 30 przejrzanych modelach. Zdecydowała: duża i szybko mocująca się gondola, wygodnie wbudowane okienko wentylacyjne z moskitierą, praktyczna regulacja budki oraz lekki stelaż. Dla osoby mieszkającej w bloku i posiadającej mały samochód walory mobilne są bardzo ważne. Mąż podzielił moją opinię. Z resztą na pierwszy rzut oka widać, że wózek jest po prostu elegancki i dobrze zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swego doświadczenia doradzam wózki od polskiej firmy Adamex. Mam model Barlettę za mniej niż 2 tysiące i sprawdza się bardzo dobrze. Ma wszystkie cechy porządnego, wygodnego i solidnego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam x-cite, bardzo elegancki lekki wózek, idealny jeśli chodzi o składanie go czy pakowanie do samochodu, na takim wózku mi właśnie zależało a jeszcze te diody w podnóżku, super! bardzo dobrze mi się go użytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaeeee
Mi wcale nie zależało, żeby był jakis strasznie drogi. Kupiłam wózek polecany przez moje dwie przyjaciółki czyli Adamex Vicco i rzeczywiście znakomicie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×