Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość gośćpaula
Ja ostatnio mam lenia takiego ze szok ostatnio dzidzia mnie kopie po jajniku ktory jest uszkodzony i ma zrosty straszny bol ale jakos daje rade my wybralismy Liliane czyyli Lili a jesli sie okarze ze jednak chlopczyk to Xavier ale lekarz jak powiedzial ze na jego dziewczynka to chyba juz tak bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina512
Hej dziewczyny. Ja też liczę się już trzeci dzień. Kaszel mam straszny. Co do ruchów to nie czuje nic specjalnego, czasami zagila trochę mnie brzuch ale nie jestem pewna czy to to. Z córką też czułam dopiero jakoś koło 21 tygodnia. W tej chwili jestem w 17 tygodniu. W środę wizyta. Najgorsze, że znowu mam jakąś infekcje a dopiero co przez 10 dni brałam globulki. Teraz właśnie idę robić mleko Hance i mam nadzieję, że pójdzie spać i ja też się położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość też na czerwiec
Nie nudzi was to pisanie o d***e maryni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Ja na przeziebienie bralam takie saszetki dla.kobiet w ciazy z ciepla woda sie robi nawet lepiej mi po nich bylo na kaszel syrop z cebuli cebule pokroic i zasypac cukrem i odstawic powstaly syrop pic kilka razy dziennie. Gosc jak bedziemy chcialy to i o gruszkach na wierzbie bedziemy pisac nikt Ciebie nie zmusza do czytania czy pisania tutaj sama tu weszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej widzę że towarzystwo się pochorowalo. Mnie też dopadło przeziębienie ( zachciało mi się sanek z dziećmi);) dziś odkryłam że moje maleństwo rusza się dużo ale głównie nocą;) bo w ciągu dnia to niewiele. Przeważnie wieczorem jestem wyczuć lub gdy leżę;) taki pech trochę bo w nocy to śpię jak głaz i nie mogę cieszyć się ******i;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość też na czerwiec
Ok Paula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawi
Caroline29 - wybraliśmy imie Nela. Mi po mału katar przechodzi. W środę mam połówkowe usg i oczywiscie liczę na to ze jednak tym razem powie ze w brzuchu nosze chłopca :D (juz 3 razy potwierdzili mi dziewczynkę wiec nie wiem dlaczego jeszcze sie łudzę no ale wiara czyni cuda) Na przeziębienie dobry jest prenalen w syropie bo to wyciąg z czosnku i cebuli ale nie czuć w ogole smaku bo jest bardzo słodki i nie odbija sie jak typowo wyciśnięty syrop z czosnku i cebuli. Ja codziennie oprócz witamin biore 2 witaminy c lewoskrętne i probiotyk. Wczoraj byliśmy na basenie teraz mam o tyle fajnie ze nie płace w ciąży za basen a corka nie ma jeszcze 4 lat i tez wchodzi za darmo, maz natomiast ma kartę benefit i tez nie płaci przy wejściu. Wiec wczoraj mozna powiedzieć byliśmy na basenie za free :) polecam tylko uwaga na infekcje zapobiegawczo lepiej brać probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dołączam do Was. Na początku każdej gratuluję maleństwa :) U nas dziś zaczął się 19 tydz. Termin mam na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża :) U mnie obyło się bez mdłości i wymiotów ale za to już od 11 tyg mam straszne bóle pleców i odpoczywam na zwolnieniu. Ruchów jeszcze nie czuję ale gin mówi, że mam się uzbroić w cierpliwość bo łożysko mam z przodu więc muszę trochę poczekać, choć czasem jakieś bąbelki czuje :) z ciążowych dolegliwości do mam ciągły katar i zatkany nos,byłam zdziwiona kiedy lekarz powiedział że to objaw ciąży a co gorsza przejdzie po porodzie :/ Jeszcze nie wiem kto tam u mnie mieszka ale za ok tydzień dowiem się na 100% bo będę mieć wyniki z przeprowadzonej amniopunkcji - test pappa nie wyszedł za dobrze; ale wierze, że wszystko będzie dobrze :) życzę zdrówka mamą, które się pochorowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki! Wymarzony synuś potwierdzony :) Staś albo Aleksander :) W sobotę przeżyłam chwile grozy bo spadłam ze schodów. Od razu pojechaliśmy do szpitala ale wszystko ok wiec ulga tylko noga ucierpiała :( mega ogromne czarne siniaki. .. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Magdaroza uwazaj na siebie, ja tez bede miec synusia :-) co do imienia to niestety nie mamy na razie zadnych typow ale z czasem przyjdzie samo. U mnie przeziebienie troche przechodzi, kaszel zostal ale malutki za to na zatoki sie rzucilo i glowa boli non stop. W czwartek mam wizyte wiec popytam co moge brac żeby sobie ulzyc bo na razie jedynie plukam woda z sola morska ale to daje ulge tylko na chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline29, biorę normalne podstawowe leki: duphaston, acard, magnez i nospę jak coś bardziej boli. U nas będzie Robert i też czuję ruchy maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj alexszu ! Fajnie ze jest nas tu coraz wiecdj :) Magda róża mi tez sie podoba Stas jesli bedzie chłopiec to będę brala te imię pod uwagę :) ojej najważniejsze ze nic ci się nie stało tzn.wam dobrze ze pojechaliscie odrazu do szpitala, ja tez się lekko pośliznęłam i fiknelam ale naszczescie lekko na kolana, kurczę tak slizgo tak trzeba uważać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Alexszu witamy i trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Witaj alexszu. U mnie lepiej ze zdrowiem. Lekki kaszel został i katar;) magdaróża dobrze że skończyło się na strachu choć siniaki bolesne. Wczoraj bylam na wizycie badania w miare ok trochę hemoglobina spadła ale póki co żelaza brać nie muszę. Dzisiaj jade na usg wiec może sie dowiem kto siedzi w brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Witamy wsrod nas alexszu :-) u mnie tez przeziebienie ustepuje, goscsylwia mam tak jak Ty kaszel i katar :-) w pt mam badanie polowkowe:-) niestety innych badan na razie nie zrobilam bo przy takim przeziebieniu nie bylo sensu... gdzies za dwa tyg musze zrobic i morfologie i mocz, do tego tsh i crp. Mam.nadzieje ze bakterie w moczu zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej ja po usg. Wszystko ok. I bedzie syn nr 3;) dzidziuś pięknie się ułożył wogóle sie nie wiercil i można bylo wszystko oglądać co się chciało;) waży 339 gram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Dziewczyny czy mi sie wydaje czy na czerwiec bedzie wysyp chłopców? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
Sylwia !! Gratuluje Syna !!!!>.. ja jutro bede wiedziała w końcu ...czy bedzie to ta '' prawdopodobnie córeczka'' czy też syn nr 3......:) co do przeziebienia...dziewcyzny polecam naprawde imbir....u mnie dzieci zasmarkane zakaszlane...imbir plus cytryny miod....nie ma nic lepszego....!!>.. na drygi dzien juz jest poprawa a po 2 dnia nie ma sladu po chorobie!: ) jutro dam znac co i jak! ogolnie mam ogromne problemy z trawieniem....cały organizm stoi w msc....musze zrezygnowac z potraw mleczncyh i maczncyh....bo to i topuje i sprawa ze chodze jak balon plus bol zoladka....nie wiem w jaki sposob zrezygnuje z tych potraw jak chlebek..ktory zreszta sama robie... z czekoladek... i mnostwo innych rzecyz..:(...ech....ale juz nie dam rady inaczej funckjonowac bo wybuchnie mi ten organizm.. pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Magdaróża moi synowie nie są zadowoleni z brata. Bardzo chcieli siostrę a tu nic z tego. Młodszy mówi że on ma już brata i żadnego więcej nie chce;) teściowa niezadowolona z 5 wnuka;) chyba trochę liczyła na tą pierwszą wnuczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Sylwia gratulacje synka !!! Fajnie ze chłopcy chcieli by siostrę, nie musieli by się zabawkami dzielić :) Na innych forach tez jest wysyp chłopców na czerwiec :) Ja mam wizytę w środę bedzie 20 tc ciekawe czy sie dowiem bo to zwykla wizyta na nfz polowkowe mamy 11 lutego :) A jak myśli i juz o wyprawkach do maluszka ? Zapewne czesc z was ma sporo rzeczy po starszych dzieciach, u nas pierwsze wiec nie mamy nic , nie wiem od czego zaczac , w marcu przywiozę troche ciuszków od rodziny i wtedy zaczniemy wszystko powoli kompletować :) pewnie do tego czasu poznamy juz Plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
No ja akurat nie muszę nic kupować wszystko mam po synach swoich i siostry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
U nie tez pierwsze dziecko i w zasadzie nie mam nic :-) ale juz kilku znajomych zapowiedziało ze ma dla nas male wsparcie w postaci ubranek ;-) wiec nie jest najgorzej. Na razie rozgladam sie za lozeczkiem ale.mamy jeszcze przeciez czas. Dzisiaj badanie polowkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Agula daj znac jak po wizycie, my tez ubranek dostaniemy , za łóżeczkiem i za wózkiem tez sie rozglądam , chociaż popatrzę troche bo na kupowanie jest czas , ale nie mogę się doczekac Kiedy będę juz wszystko powoli kompletować. Kiedy dostaniemy te ubranka , kiedy będę je prac , prasować i ukladac :) wtedy tez troche nowych dokupimy, chociaż sporo dostaniemy bo jak wiadomo kazdy cos tam kupi i wpadnie w odwiedziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Jestem juz po wszystko ok, Maluch rosnie, rozwija sie wszystkie narzady w porzadku ogolnie jest dobrze :-) kamien z serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej goszka a jak u ciebie po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia ! U mnie potwierdzona dziewczyna!!:...cud .....ale oszalalam...oszalalam do granic mozliwosci a z drugiej storny wiem, ze jak sie nie zobaczy na zywo na wlasne oczy to nie powinno sie wierzyc...ale zbadala z kazdej strony wszedzie...i mowi ze 100 proc to tylko ten na gorze wie i decyduje.... ale mowila ze jest prawie pewna ze dziewczyna.........ech......ja juz zakupy pierwsze zrobilam .....zwariowalam oszalalam i czekam tylko do rozwiazania......nawet porodu sie nie boje...gdzie zawsze mnei to doprowadza o wymioty..sam temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
No to gratuluję;) cuda się zdarzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Goszka gratuluje dziewczynki :) a u nas jutro wizyta , bedzie juz 20 tc czas najwyższy poznać Plec, maluch sie coraz bardziej wierci ale cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×