Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Aguuula2525 no ja z całego serca polecam. Jutro zadzwonię zapytać, czy mamy blastki :) Hope do ciebie też w końcu słonko zaświeci. Ja miałam nadzieję, że to będzie teraz i bardzo przeżyłam twoją negatywną betę. Potem jeszcze Małami. nie chcę byście myślały że reszty bet nie przeżyłam, ale z dziewczynami jesteśmy tu bardzo długo i te porażki bolą tak, jakby to mi się nie udało. I najpierw wpadłam w doła po Hope a potem po Małejmi to już się dobiłam. Bo nie widziałam dla siebie żadnych perspektyw... Ale udało się. To cud. I wy też będziecie swoje miały. Wszystkie. I ty Sunshine, i ty Kasiurek. I ty Aniu również. Aguula dla ciebie też słonko zaświeci :) Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil gratulacje jesteś dowodem ze kazda z nas prędzej czy później zostanie mamą. Cieszę się razem z Tobą☺ i trzymam kciuki za serduszko albo serduszka bo miałaś podane 2 zarodeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil!!!!! Tak sie cieszę!!!! Gratuluje :). Z tego czekania na Twój wynik zasnęłam ;). Twoje szczęście napawa mnie jeszcze większym optymizmem i pomaga wierzyć i kibicować mojej kropeczce :). Ech...jak dobrze :). Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tylko, że na jednym forum na FB jest dziewczyna z GynC, miała transfer mrozaczków - 2. I się dziś okazało, że jeden z nich podzielił się i będzie miała trojaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil... Po tych wszystkich złych wieściach z ostatnich dni spowodowałaś że łzy popłynęły mi po policzkach. Ale to łzy szczęścia. Bo przyznam, że każda kolejna zerowa beta odbierała mi resztki nadziei... a Ty, wynik Twojej bety spowodował że ... może i mnie się uda. Termin mojej bety to przyszły czwartek, trzynastego... Dziewczyny trzymam za nas kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil...ja chodzę do dr Piekarz jest super. Świetny lekarz tylko do końca ciąży Cię nie poprowadzi ponieważ sama jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dzoewczyny polecają dr Gajewską, ja chodze do dr Piekarz. Kobietka super, kiedy cos mnie trapilo pisalam smsa ona dzwonila, albo kazala przyjechać. Ostatnio zrobila mi wymaz sle i zrobila szybko usg w Gyn a powiedziala dzieczynom w recepcji że liczyc maja za sam wymaz. Jedyny minus, jest tylko do końca listopada, bo też jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sil :) ja też tak mam - dlatego Twoje szczęście tak bardzo mnie ucieszyło, jakby ti była moja beta - no od kilku godz z bananem chodzę i jestem taka podniecona, ze szok :) az ucczcze to dzisiaj dobrym drinkiem :) Twoje zdrowie , a raczej Wasze :) Stock z colą dla WSZYSTKICH , a dla Ciężarówek soczek np marchewkowy mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w poniedziałek miałam crio (dwa trzydniowe mrożaczki) a dziś "bardzo" boli mnie brzuch. Jakby jajniki, raz z jednej, raz z drugiej strony. A czasami jakby oba na raz. Uczucie kłócia. Czy to skutek estrofemu i encortonu. Bo czarne nyśli mnie dopadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti przy takich kłuciach powinnaś zażywać nospę 3x1 (max) lub 3x2 forte i magnez 3x2. Mnie też takie kłucia męczą. Hope to zdrowie, ja z herbatką choć mąż mi zapowiedział że to jedna z moich ostatnich - jakiś wariat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti też od wczoraj też co jakiś czas tak mam , do tego takie jakieś "pompowane"uczucie chyba w okolicy macicy,sorki że tak ale nie wiem jak je opisać.Wziełam tak jak Sil piszę nospe max wczoraj i dziś po jednej ,dziś też wzięłam relanium bo stres że to skurcze i nic z tego nie będzie mnie pokonywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję. Nospe forte wzięłam. Basik super że się odezwałaś.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti powiem ci tylko że mnie do tej pory kłuje, ciągnie i boli podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia toś mnie pocieszyła. Mnie tylko martwi to co mi lekarz mówił po punkcji, że ta hiperka może wrócić jak ciąża będzie i że mam być pod stałym nadzorem lekarskim,.. Ale, będzie co ma być :) Byle była dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil Twoja beta jest przełomem tu na forum, bo widzę, ze nie tylko mnie nastawia tak bardzo pozytywnie. Zapaliłas nam swiatelko w tunelu :)) bardzo się ciesze, moje wcześniejsze nastawienie skoro się do tej pory nie udało to nigdy się nie uda...bzdura trzeba walczyć! ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia, Sil nie przez jakis czas tylko chyba do konca ciazy. U mnie lalunie moje obrały sobie dwa punkty: fikają mamie po pęcherzu lub napierają w kierunku wątroby. Ciągnie caly czas bo macica rośnie, wiązadła bolą. Ale dla dziecka / dzieci wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, a teraz pytanie do mam bliźniaków i nie tylko, jakie wy miałyście bety...? I w których dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam moje kochane. Ostatnio bylo tu dosc smutno ale dzisiaj wyszlo slonexzko. Sil gratulacje czulam ze dzisiaj bedzie twoj dzien. Bardzo sie ciesze i zycze pieknego przyrostu. Malami tak mi przykro tule cie mocno wierzylam ze ten swiezy transfer bedzie przelomem ale mam nadzieje ze troche odpoczniesz i wrocisz. Sil moja beta przy 2 dniowych zarodkach w 10 dpt to 112 mam jedno słoneczko ktore teraz po ciezkich bojach spi juz w lozeczku. Kazdej z was zycze takich widoko. Wie moze ktos co u Izy,grani, Helen i Sylwi? Vicky a jak ty sie czujesz i malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Sylwii i Grani wszystko ok :) Obie bawią maluszki. Grani Wiktorek szaleje i mama tez szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wysokość bety nie jest ważna tylko jej przyrost. Z reguły przy bliźniakach co drugi dzien wzrasta M wiecej niz dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc nie spałam brzuch mnie bolał jak cholera..:/..narazie @ nie mam..Ale chyba dziś nadejdzie ten dzien; (... mam pytanie do dziewczyn mających mutacje MTHFR czy bierzecie caly czas acard?..czy tylko przy przygotowaniach do transferu..? Bo za pierwszym razem dr.Papuga mówiła że będę brała już cały czas te tabletki a teraz powiedziała żebym je odstawila i zaczęła znowu brać przed kolejną próbą. .to już nie wiem sama co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×