Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Nie udowadniajcie temu trollowi że czarna wdowa to nie Beata z Rolnik szuka żony, Dla wszystkich dowody które są powszechnie dostępne są przekonujace. To sama imię i nazwisko, zdjęcia z obu ślubów na których widać jej twarz, jej mężów, ojca, końską szczękę, sylwetkę, na filmie słychać to samo seplenienie, artykuły we wszystkich portalach (oni jak nie mają pewności to nie piszą), oświadczenia osób z rodziny: p.B.Trojan, p.B.Borońska -Ziach państwo Twardowscy, (screeny są porobione prze internautów)TVP nie zaprzecza ze to ona, po pojawieniu sie pierwszej wzmianki o czarnej wdowie na profilu Rolnika pojawiła się już jej obrończyni, znajdująca się na jej profilu fesjbukowym która nie twierdziła ze to nie ona tylko ze jest niewinna bo sady ja nie skazały tylko jej były tesc się na nią uwziął. Nie ma tu żadnej mowy o pomyłcze. Nawet jak tarantula oswiadczy, że to ona to ten troll i tak to podważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że jakie plany? Przyrządzenia swojej specjalności kulinarnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sieć piekarni Grzybki ma coś wspólnego z Beatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Członek rodziny : A TERAZ POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE ! Jestem z rodziny i mogę powiedzieć coś na ten temat. Po pierwsze, każda TV to narzędzie w rękach korporacji, więc oni nigdy nie potwierdzają prawdy niewygodnej dla nich. Osoba o której mowa, to Beata Liszka (nazwisko panieńskie), pochodząca z Czeladzi. Każda inteligentna osoba wie, że prawo nie równa się sprawiedliwość a wyrok nie oznacza tego czy faktycznie coś miało miejsce czy też nie ! W tym wypadku Pani Liszka (choć na język pchają mi się inne słowa, nazywając rzeczy po imieniu),domniemam, że miała bezpośredni związek z zamordowanie Śp Andrzeja Borońskiego. Doskonale pamiętam ją jak i cała moja rodzina. Osoba, która odpisuję na komentarze w imieniu tego programu to zwykły trybik systemu dbający tylko o wizerunek i nic więcej. A teraz parę faktów dla tych, którzy robią sobie z tego jaja i robią z morderstwa Andrzeja temat do żartów w komentarzach typu: "Powinna wziąć udział w Tańcu z gwiazdami". Zamknijcie buzie !!! Nie macie prawa tak pisać w ogóle. Zastanawiam się czy Wasze poczucie humoru byłoby takie same, gdyby Waszego syna, kuzyna, czy kogoś bliskiego znaleziono martwego, zamordowanego. Ta sprawa z przed lat ma taki kaliber, że nie macie pojęcia o czym mówicie. Pani Liszka była i być może wciąż jest tylko marionetką ............... Yyy i tu zakończę to zdanie. Skoro pomimo dowodów i innych ważnych informacji , które zgromadził ojciec Śp Andrzeja, sprawa nie została należycie wyjaśniona a pewne osoby, które były w to wszystko w pewien sposób zamieszane rzekomo popełniły samobójstwo, a prokuratura "popełniła" masę błędów to wnioski nasuwają się same. Co tak naprawdę wydarzyło się w ich mieszkaniu, w którym wspólnie mieli popełnić razem zaplanowane "samobójstwo" to wie tylko Beata, która dziwnym trafem przeżyła. Śp Władysław Boroński, który zmarł w 2014 roku, ojciec Śp Andrzeja Borońskiego był osobą bardzo inteligentną i pomimo bólu wszystkie dowody, które zebrał były potwierdzone faktami wbrew temu jakie oficjalne bzdury i kłamstwa były podane jako oficjalna wersja. Osobiście byłem przy tym kiedy Śp Władysław Boroński pokazywał oficjalny dokument od dwóch niezależnych specjalistów z Włoch i Niemiec, którzy stwierdzili dokładny czas zgonu, który był zaprzeczeniem oficjalnej wersji. Pamiętajcie, że im wyżej tym większe brudy, które są tylko odpowiednio ukrywane. Śp Andrzej był założycielem i właścicielem korporacji taxi "Polonia" w Sosnowcu, jednocześnie stając się później ofiarą morderstwa, gdzie Pani Liszka stała się potem oficjalnym właścicielem tej firmy. Myślę, że nie ma sensu przytaczać masy faktów dotyczących tej sprawy bo to nie była pierwsza ofiara z mojej wiedzy, gdzie po związaniu się z Beatą Liszka, kolejna osoba popełniła rzekome samobójstwo. Wszystko to co jest istotne jest w wypowiedziach Śp Władysława Borońskiego w programie Superwizjer. Domniemam, że jest w 100 % winna, choć nie było oficjalnego wyroku skazującego. Ta kobieta na pogrzebie była ubrana w szpilki i sukienkę mini jakby szła na dyskotekę a nie pogrzeb własnego męża. I jak powiedział Śp Władysław Boroński, jej gra aktorska jest naprawdę dobra. Wyrafinowana, zimna, bezwzględna .... vel Czarna Wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie dlaczego Beatka nie podała do sądu programu Sueprwizjer za zniesławienie poprzez nadanie jej takiego przydomku (przydomka?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30:20 list www.youtube.com/watch?v=cADiELOVuSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trudno sie zyje rodzinie:-( wiedzac,ze nic nie moze zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!! sama wpadla w swoje sidla i dobrze jej tak ALE zycia Andrzejowi nikt nie wroci i INNYM:-( PROSZE PRZECZYTAC KOMENTARZE RODZINY Nie mam nic przeciwko jakie ktokoliwek oglada programy telewizyjne ALE w naszej rodzinie nikt tego programu nie oglada przez przypadek dowiedzielismy sie ,ze w tym programie wystepuje beata i zaraz wszyscy zareagowalismy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAJGORSZE JEST TO ,ZE WROCILY WSPOMNIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj, w zasadzie zegnaj Marku... najlepszy kawałek fotowrzut.pl/tmp/upload/CFLQ2MPEKN/1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W umyśle kryją się pułapki niczym w średniowiecznym lochu - cuchnące zapominki, cele o butelkowatym kształcie wykute w skale, z zapadnią na górze. Nic stamtąd się nie wydostanie. Trzęsienie ziemi, zdrada strażników i iskry pamięci zapalają trujące gazy: stwory więzione przez długie lata wylatują na wolność, gotowe eksplodować bólem i popychać nas do gwałtownych czynów..." Hannibal L. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do beaty z rolnika jest poruszający wpis w fakcie : ~Członek rodziny : A TERAZ POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE ! Jestem z rodziny i mogę powiedzieć coś na ten temat. Po pierwsze, każda TV to narzędzie w rękach korporacji, więc oni nigdy nie potwierdzają prawdy niewygodnej dla nich. Osoba o której mowa, to Beata Liszka (nazwisko panieńskie), pochodząca z Czeladzi. Każda inteligentna osoba wie, że prawo nie równa się sprawiedliwość a wyrok nie oznacza tego czy faktycznie coś miało miejsce czy też nie ! W tym wypadku Pani Liszka (choć na język pchają mi się inne słowa, nazywając rzeczy po imieniu),domniemam, że miała bezpośredni związek z zamordowanie Śp Andrzeja Borońskiego. Doskonale pamiętam ją jak i cała moja rodzina. Osoba, która odpisuję na komentarze w imieniu tego programu to zwykły trybik systemu dbający tylko o wizerunek i nic więcej. A teraz parę faktów dla tych, którzy robią sobie z tego jaja i robią z morderstwa Andrzeja temat do żartów w komentarzach typu: "Powinna wziąć udział w Tańcu z gwiazdami". Zamknijcie buzie !!! Nie macie prawa tak pisać w ogóle. Zastanawiam się czy Wasze poczucie humoru byłoby takie same, gdyby Waszego syna, kuzyna, czy kogoś bliskiego znaleziono martwego, zamordowanego. Ta sprawa z przed lat ma taki kaliber, że nie macie pojęcia o czym mówicie. Pani Liszka była i być może wciąż jest tylko marionetką ............... Yyy i tu zakończę to zdanie. Skoro pomimo dowodów i innych ważnych informacji , które zgromadził ojciec Śp Andrzeja, sprawa nie została należycie wyjaśniona a pewne osoby, które były w to wszystko w pewien sposób zamieszane rzekomo popełniły samobójstwo, a prokuratura "popełniła" masę błędów to wnioski nasuwają się same. Co tak naprawdę wydarzyło się w ich mieszkaniu, w którym wspólnie mieli popełnić razem zaplanowane "samobójstwo" to wie tylko Beata, która dziwnym trafem przeżyła. Śp Władysław Boroński, który zmarł w 2014 roku, ojciec Śp Andrzeja Borońskiego był osobą bardzo inteligentną i pomimo bólu wszystkie dowody, które zebrał były potwierdzone faktami wbrew temu jakie oficjalne bzdury i kłamstwa były podane jako oficjalna wersja. Osobiście byłem przy tym kiedy Śp Władysław Boroński pokazywał oficjalny dokument od dwóch niezależnych specjalistów z Włoch i Niemiec, którzy stwierdzili dokładny czas zgonu, który był zaprzeczeniem oficjalnej wersji. Pamiętajcie, że im wyżej tym większe brudy, które są tylko odpowiednio ukrywane. Śp Andrzej był założycielem i właścicielem korporacji taxi "Polonia" w Sosnowcu, jednocześnie stając się później ofiarą morderstwa, gdzie Pani Liszka stała się potem oficjalnym właścicielem tej firmy. Myślę, że nie ma sensu przytaczać masy faktów dotyczących tej sprawy bo to nie była pierwsza ofiara z mojej wiedzy, gdzie po związaniu się z Beatą Liszka, kolejna osoba popełniła rzekome samobójstwo. Wszystko to co jest istotne jest w wypowiedziach Śp Władysława Borońskiego w programie Superwizjer. Domniemam, że jest w 100 % winna, choć nie było oficjalnego wyroku skazującego. Ta kobieta na pogrzebie była ubrana w szpilki i sukienkę mini jakby szła na dyskotekę a nie pogrzeb własnego męża. I jak powiedział Śp Władysław Boroński, jej gra aktorska jest naprawdę dobra. Wyrafinowana, zimna, bezwzględna .... vel Czarna Wdowa. zwiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do beaty z rolnika jest poruszający wpis w fakcie : ~Członek rodziny : A TERAZ POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE ! Jestem z rodziny i mogę powiedzieć coś na ten temat. Po pierwsze, każda TV to narzędzie w rękach korporacji, więc oni nigdy nie potwierdzają prawdy niewygodnej dla nich. Osoba o której mowa, to Beata Liszka (nazwisko panieńskie), pochodząca z Czeladzi. Każda inteligentna osoba wie, że prawo nie równa się sprawiedliwość a wyrok nie oznacza tego czy faktycznie coś miało miejsce czy też nie ! W tym wypadku Pani Liszka (choć na język pchają mi się inne słowa, nazywając rzeczy po imieniu),domniemam, że miała bezpośredni związek z zamordowanie Śp Andrzeja Borońskiego. Doskonale pamiętam ją jak i cała moja rodzina. Osoba, która odpisuję na komentarze w imieniu tego programu to zwykły trybik systemu dbający tylko o wizerunek i nic więcej. A teraz parę faktów dla tych, którzy robią sobie z tego jaja i robią z morderstwa Andrzeja temat do żartów w komentarzach typu: "Powinna wziąć udział w Tańcu z gwiazdami". Zamknijcie buzie !!! Nie macie prawa tak pisać w ogóle. Zastanawiam się czy Wasze poczucie humoru byłoby takie same, gdyby Waszego syna, kuzyna, czy kogoś bliskiego znaleziono martwego, zamordowanego. Ta sprawa z przed lat ma taki kaliber, że nie macie pojęcia o czym mówicie. Pani Liszka była i być może wciąż jest tylko marionetką ............... Yyy i tu zakończę to zdanie. Skoro pomimo dowodów i innych ważnych informacji , które zgromadził ojciec Śp Andrzeja, sprawa nie została należycie wyjaśniona a pewne osoby, które były w to wszystko w pewien sposób zamieszane rzekomo popełniły samobójstwo, a prokuratura "popełniła" masę błędów to wnioski nasuwają się same. Co tak naprawdę wydarzyło się w ich mieszkaniu, w którym wspólnie mieli popełnić razem zaplanowane "samobójstwo" to wie tylko Beata, która dziwnym trafem przeżyła. Śp Władysław Boroński, który zmarł w 2014 roku, ojciec Śp Andrzeja Borońskiego był osobą bardzo inteligentną i pomimo bólu wszystkie dowody, które zebrał były potwierdzone faktami wbrew temu jakie oficjalne bzdury i kłamstwa były podane jako oficjalna wersja. Osobiście byłem przy tym kiedy Śp Władysław Boroński pokazywał oficjalny dokument od dwóch niezależnych specjalistów z Włoch i Niemiec, którzy stwierdzili dokładny czas zgonu, który był zaprzeczeniem oficjalnej wersji. Pamiętajcie, że im wyżej tym większe brudy, które są tylko odpowiednio ukrywane. Śp Andrzej był założycielem i właścicielem korporacji taxi "Polonia" w Sosnowcu, jednocześnie stając się później ofiarą morderstwa, gdzie Pani Liszka stała się potem oficjalnym właścicielem tej firmy. Myślę, że nie ma sensu przytaczać masy faktów dotyczących tej sprawy bo to nie była pierwsza ofiara z mojej wiedzy, gdzie po związaniu się z Beatą Liszka, kolejna osoba popełniła rzekome samobójstwo. Wszystko to co jest istotne jest w wypowiedziach Śp Władysława Borońskiego w programie Superwizjer. Domniemam, że jest w 100 % winna, choć nie było oficjalnego wyroku skazującego. Ta kobieta na pogrzebie była ubrana w szpilki i sukienkę mini jakby szła na dyskotekę a nie pogrzeb własnego męża. I jak powiedział Śp Władysław Boroński, jej gra aktorska jest naprawdę dobra. Wyrafinowana, zimna, bezwzględna .... vel Czarna Wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście ileś podobnych postów z powtarzającymi się: stara locha, stara raszpla i dostawać cieczki, w obraźliwym kontekście ...to wygląda tak, jakby te posty pisała ona albo jedna bliska osoba co zawzięcie jej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezwzględnie uważam, ze powinno się tym zająć Archiwum X. I mam nadzieję, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że te wszystkie obraźliwe epitety pod adresem piszących kieruje jedna i ta sama osoba co widać po stylu wypowiedzi jakże patologicznym, wyjętym prosto z rynsztoka. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak stare lochy dostajace cieczki wszystkie posty pisze Beata Duda Liszka Boronska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie po co zabijała Borońskiego,przecież żyła z nim i miala dostep do majątku,wszystko bylo wspolne,żyła tak samo z tej kasy. Po co jej te kłopoty z usmiercaniem. Chyba ze Andrzej planowal ja zostawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pracuje dla mafii tak ciężko to zrozumieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej trolle zobaczcie na analizę PORTRET jej osoobowości Tam NIE MA NIC MROCZNEGO, jednym słowem TO NIE ONA ;-) chyba ze oskarzyciele dadza jakiś chociaż fragment co jest krzywego w jej osobowosc****atrz posty z wczoraj noc, wieczór ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:45 ja rozumiem Beata ze nie mozesz opuscic mieszkania w obawie przed linczem i nudzisz sie wiec na sile wmawiasz ludziom ze to nie ty. Ale zmien forum bo tu sie nie wybielisz rozumiesz? Nie rozumiesz bo masz IQ ameby. Kafe to forum specyficzne. Raz podpadlas/es i koniec (rip) Nie ośmieszaj sie. Ignor dla ciebie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadną Beatą :-P lol ALE co właściwie macie przeciwko niej? może rodzinka chciała się pzobyć spadku należnego po męzowi i ta cała historyjka o zwłokach? sorry rodzinka tez nie jest swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mamy przeciwko niej? dwoch jej mezow w niewylasnionych okolicznosciach "popelnilo samobojstwo", a ona w obydwu przypadkach odziedziczyla pokazny majatek :D starozytna zasada mowi, ze ten jest winien, kto ma korzysc, a korzysc ma ona. jest podwojna morderczynia i psychopatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''może rodzinka chciała się pzobyć spadku należnego po męzowi i ta cała historyjka o zwłokach? sorry rodzinka tez nie jest swieta? '' Jak można w ogóle pisać coś takiego? Jakim trzeba być człowiekiem żeby oskarżać rodzinę która przez wiele lat walczyła o prawdę szukając jej gdzie tylko można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, że idziesz w zaparte i sie przyznasz. Morderczyni z niewyparzoną buzią ubliżająca NORMALNYM UCZCIWYM ludzion. Rynsztok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokarało ją autystycznym dzieckiem i to nie ostatnia kara, jaka na nia czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, ze ona tu pisze? Nie wydaje mi sie zeby chciało sie jej w to bawić . Idąc do programu na pewno brała pod uwagę ze sprawa wypłynie i była przygotowana na taka a nie inna reakcje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie jak sie ta cała historia zakończy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zrobiła to dla kasy to pytam gdzie ona jest? Nawet na pampersy nie ma dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×