Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
ten link nie działa.. chodzi Ci o taki profil z pokemonem czy czyms takim na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej twojej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie przydało by się gimnazjum, jak nie podstawówka... po kropce z małej? I nie wiesz co to spacja- odstęp? Wpis nawiedzonej osoby z klapkami na oczach bez podstaw pisowni. NIC sobą nie prezentujesz, nic tu nie wnosisz więc dla swego dobra ZAMILCZ. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.to nie ona 2.może to ona ale jej mąż mógł być sadysta 3.to ona a to od jej mąż miał powiązania z mafią nie znaczy że ona go zabiła 4.ona miała związki z mafią ale to nie znaczy że jest morderczynią 5.może zabiła, ale to nie znaczy że jest zła matką co dalej? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 - to jakiś przygłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie na to obiektywnie.. NIC NIE MACIE NA NIA; TO WSZYSTKO NAPIAL JAKIS SPRYTNY TROLL i zrobił WAS w CH...JA :-P nie ma nic na jej rzekomym profilu fb, a ani żadnej daty, wieku, miejscowoości pochodzenia, nic ktoś niby znalazł ją na nk, ale NIE MA TAKIEGO PROFILU Z TEGO REGIONU, są jakieś babki ale nie ten wiek, ni e te zdjęcjia, etc JEDYNY slad to niby że ktoś z rodziny "ofiary" to potwierdził że to ona: PYTANIE ktoś to widział jakiś screen? cokolwiek? NIE, bo tego nie ma ;-P podobno to tylko pisemna wiadomość :-P ch..ja macie Dalej że ma jakieś tam blizny i mówi dziwnie, i co z tego? takich osob o tym nazwiku i danych z właszcza z południa jest setki tysięc, prawie kazdy znak kogoś o takich danych, Ch..ja macie ZATEM to jakiś sprytyny troll zrobił Was w Ch..ja, gratulacje mistrzostwo ps. Nie macie nawet jej przybliżonej daty urodzenia (pomijając miejscę, szkołę podstawową, średnia) nitk jej nie widział na nk, wieć ch..j GRATULACJE DLA TROLLA:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nas debilu obchodzi jej data urodzenia? co za oszołom z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Screen z potwierdzeniem jej tożsamości przez kuzynkę i siostrę jej pierwszego męża jest w każdym jednym artykule czy to faktu czy pudla, jak ktoś nie jest ułomem to znajdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 przeciez na fakcie jest screen od jej ex szwagierki tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Screen widziałam, ułomie bez szkoły, więc te swoje pier... w ten swoj mikro ch.j wsadz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 p******e gimg****o wróciło już ze szkoły i zaśmieca forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 - to TY jesteś trollem w dodatku MEGA GŁUPIM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku trollem z gimbazy z tego co widać po pisowni więc nie warto nawet czytać tych w/y/s/r/y/w/ó/w. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 skończ już się ośmieszać trollu z mikro penem i tic-takiem zamiast mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kto jej tutaj broni? To jakiś prawik z pryszczami na d***e, co na myśl o Beatce ma nocne zmazy ;) szkoła specjalna, pryszcze, krzywe kły- ogólna patola, kocha Becie, to jego księżniczka. Także proponuje go olać bo to żywe g..no, nie warto z nim rozmawiać. Pozdrawiam normalnych :) 🖐️ bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szwagierka ma faikowe konto :-) nie znacie daty przybliżonej urodzin,nie macie jej nawet szkoły podst czy średniej CH. macie :-P że jakaś kret..ka potiwerdziła i fakt to pokazuje :-P zaraz padne nikt nie widział jej konta na nk, to wszystko ch..ja warte czyli tyle co fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ona,zabila tych mężów ale kocha synka i dla niego chce zabić rolnika,jest dobrą kochającą matką i chce się zabezpieczyć finansowo ,jest człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 ty nawet tic taca nie masz zamiast mózgu, a głowa u ciebie jest tylko po to żeby się deszcze nie lał do środka patolo tfu! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie nk i jej strony sorry bez szkoły, podstawowych danych to g... zdjęcie może być podbone ale to TYLKO zdjęcie sprawdz dane=to ja masz, ale nikt tego nie znalazl takich jak ona moze byc setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kilka co najmnej osób o takich danych z tego regionu, część nawet podobne do niej, a nie mam wiele wspolnego z tą częścią kraju ;-) Chcesz mieć dowód, to chociaż żeby cokolwiek się zgadzało ta z rolnika i ta od trupów: miejscowość rodzinna, szkoła, data urodzenia przybliżona itd, takich osób jest mnóstwo co tak wyglądają, zwłaszcza z tym nazwiskiem co męzowie odeszli... ale jak chcecie to sobie wkrecajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpiny sobie robicie w tym artykuliku na muzyce? Przeciez widomo że to ona. byłam na jej ślubie znam ją i producenci wiedzą kto to jest. Jest też bardzo wygadana i taką paniusię prowadzoącą RSŻ to ona zjada na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale NIE MASZ NIC, żadnego wątku z jej życia od daty urodzenia po szkołę i miejscowość rodziną tu i tu :-P a to że jakieś mini trolle piszą że były na weselu, :-P sorry fakty jak w fakcie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODSUMOWUJAC, nikt nie zgarnął nic z jej konta fb, nikt nie podał linku do jej konta w nk, nie ma tych faktów, danych u niej i tej od ciał.. XXX za to są niby wypowiedzi członków rodziny ofiar i "świadkowie z wesela", nawet jak paniusie są podobne, to nic nie znaczy.. chyba ze ta sama sie przyzna, ale program jest później transmitowany wiec nic nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie sobie nagłówki typu z dzisiaj TVN zapłaci 50 tysięcy zadośćuczynienia i publicznie przeprosi za manipulację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 19:54 Zobacz wywiad z Beatką i jej Ojcem - Liszką. Później zerknij na ten link: zapodaj.net/bd1c8fc5d6861.jpg.html O ile jedna osoba może być podobna do innej ale dwie na raz nie. Na zdjęciu jest Beata i jej ojciec. Więcej nie trzeba udowadniać. Znam ich wszystkich, wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×