Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Iwona25lat
U mnie dzis troche sluzu wiecej póki co jest białawy albo przezroczysty, mniej odczuwam bóle brzucha ale jestem taka ze nic mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ja testuje za 2 tyg około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Mi tez nic sie nie chce...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Czasem mam takie jakby ciągniecie w pachwinach czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie wiem... A powiedz, mowilas rodzicom o ciazy? Czy czekasz do wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Jeszcze czekam ustaliliśmy z mężem ze jeśli bedzie wszystko w porządku to powiemy wszystkim w swieta :) póki co to oprócz nas nikt nie wie;) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Rodzicom nie mowilismy i corka nie wie. Ja naciskam, by po wizycie powiedziec. Mezowi sie nie spieszy, ale ja nie wytrzymam:-) A gdzie dopiero do swiat! :-P Powiedzialam kilku kolezankom bliskim i kilku kuzynkom. Obecnie przestaje paplac, ha ha. Czekam do wizyty. Maz mowil swojemu przyjacielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Cos tu cicho...Jak wam dzien mija? Iwona, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Cześć u mnie dzis póki co nic sie nie zmieniło, wczoraj tak sobie myślałam czy sie nie mylę ze dzis jest u Ciebie 5t2dzien? Bo jeśli tak to różni nas tylko 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Na początku powiem, że stosunek byl zabezpieczony, a jedynie przy sprawdzaniu zabezpieczenia nasienie mogło znajdować się na dloniach. Dłonie zostały dwa razy umyte, lecz sprawdzalam sluz około 10 min po. Mam obawy że tabletka antykoncepcyjna w ostatnim rzędzie się nie wchlonela, w skutek czego mogło dojść do owulacji. Krwawienie z odstawienia pojawiło się normalnie 2 dnia przyjmowania tabletek placebo, a 2 dni po ryzykownej sytuacji. 16 i 18 dnia po sytuacji zrobiłam badanie beta hcg - wynik to mniej niż 0 . 1 Dziś powtórzyłam, dziś jest dokładnie 20 dzień po ryzykownej sytuacji. Powtórzyłam ze względu na to, że czytałam, że plemniki mogą przeżyć maksymalnie do 7 dni + 12 dni na zagniezdzenie - dlatego najpewniejszy wynik wydaje mi się 20 dnia od stosunku/sytuacji. Czy ktoś spotkał się z tym; że 20 dnia od stosunku beta hcg nie wyszła prawidłowo a ciąża jednak była? Nie mówię tu o błędzie w laboratorium, właśnie aby ewentualny wykluczyć zrobiłam także 18 dni po stosunku. CZY TEST BHCG 20 DNIA P9 STOSUNKU JEST WIARYGODNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Drogi gościu wydaje mi sie mało prawdopodobne zeby beta sie pomyliła, moim zdaniem ciąży nie ma, jeśli masz watpliwości zrob jeszcze domowy test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona. U mnie 6 t.i 1 dz. Oczywiscie zakladam, ze cykl 28 dni, bo taki mialam ostatnio. Wlasnie obiad robie, bo jestem glodna! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka a nie liczy sie od ostatniej @? Bo pisałaś ze ostatni okres miałaś 20 października ? Wiec licząc od tamtego dnia to byłby 37 dzien cyklu i to podzielić na 7 daje 5tydzien 2 dzien? Chyba ze ja cos zle liczę to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Obie dobrze liczymy. Ty mowisz o skonczonych 5 tygodniach i 2 dniach, a ja mowie o tym, ze wczoraj zaczal sie 6 tydzien i dzis leci nastepny dzien. Moze to troche skomplikowane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Uff czyli juz sie uspokoiłam bo myślałam ze moze ja swoje tygodnie tez zle liczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Jakoś cicho sie tutaj zrobiło czyżby wszyscy opuścili juz to forum? Halo halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Jak wszyscy? Ja jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka wiem wiem mam nadzieje ze chociaż Ty nie opuścisz :) ale pamietam ze jak wczesniej pisałam to było sporo dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie opuszcze, poki jestes:-) Opowiedz cos o sobie z grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hmmm No wiec Iwona 25 lat jak sie domyślasz;) po ślubie 2 i prawie pół roku, pierwsza ciąża o która walczyliśmy od początku roku :) póki co mieszkamy w UK ale w przyszłym roku mieliśmy sie juz przeprowadzić do Polski na stałe (kończymy tam budować dom) i w sumie tylko do szczęścia brakowało nam dzidziusia mam nadzieje ze wprowadzimy sie juz w trójkę :) Powiedz tez cos o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, dołączam do tematu. Ja ostatnia @ miałam 25.10. Spodziewałam się kolejnej @ 21.11 bo strasznie mnie bolały piersi i kuł brzuch ale jej nie dostałam. Dwa testy ciążowe dodatnie, bhcg 23.11 - 759,9 dzisiaj - 1847 Na razie innych dolegliwości oprócz tkliwych piersi nie mam. Jakoś też specjalnie nie mam apetytu, właściwie jem jak jadłam wcześniej. Fajnie, że powstała taka grupka :) Mam nadzieję, że urośnie jeszcze :) Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Kudłaczek super gratulacje :) fajnie ze dołączyłas do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już o wieku rozmawiamy, to ja mam 29 lat :) Z mężem po ślubie jesteśmy 2 lata a o ciążę staraliśmy się niecałe pół roku. W sumie to akurat w tym cyklu to daliśmy sobie "na wstrzymanie" z tymi staraniami i kochaliśmy się tylko raz w tamtym cyklu i to jakis cud nad wisłą jest :P Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie jakieś podejrzenia co do płci swoich maluchów? :) Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kudłaczek, superrrrr!!!! :-) Fajnie, ze dolaczylas!!! Bylas juz u gina? Iwona, my w tym roku 10 lat po slubie. Mieszkamy w Polsce. Staralismy sie o drugie. Powiem Wam, ze rzeczywiscie kazda ciaza jest inna. W tej mam calkiem inne objawy! Oby porod tez byl inny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kudłaczek, ale jaja! :-) To jeden "strzal" i sie udalo:-D To mozesz okreslic pewnie, jaka plec. Jak w owu, raczej chlopak. Przeczuc nie mam na razie. Skrycie chyba marze o dziewczynce. Bedzie chlopak, tez dobrze. Byle zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
ja tez tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staranka, ja też marzę o dziewczynce. Oby nam się te marzenia pospełniały ;) Chociaż tak jak mówisz, najważniejsze, żeby zdrowe były. U gina jeszcze nie byłam, trochę się stresuję wizytą. Myślę, że pójdę dopiero za 3 tygodnie, jakoś przed świętami bo chyba dopiero w 7-8 tyg można zobaczyć serducho :) A Wy już byłyście? Dostałyście jakieś skierowania na badania krwi? Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja w srode mam wizyte. Odliczam niecierpliwie. Serduszko juz powinno bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie :) Ciekawe jakie to uczucie jak się zobaczy na usg takie małe małe :) Czekam na wieści od Ciebie w środę zatem :)Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×