Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość M i s ia
Mialyscie czasem takie dni deprechy ze tylko plakac Wam sie chcialo a za chwile mijaly i wszystko bylo ok? To wina hormonow? Z tym endoknyrologiem moze byc ciezko, ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Misia, tak. Niestety te hormony maja takie dzialanie. Zachwiane powoduja zmienne nastroje, wybuchowosc, placzliwosc. Dlatego trzeba je uregulowac. Maja wplyw na wszystkie nasze funkcje zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Cześć ja mam dzis zle przeczucia brzuch juz praktycznie mnie nie boli i piersi tez troche mniej :( nie wiem czy tak powinno być to moja pierwsza ciąża do tego boli mnie głowa bardzo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, spokojnie! Wszystko bedzie dobrze! Nie masz plamien? Mozesz nie miec objawow. Nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Nie mam plamien tylko naczytałam sie ze jak piersi przestają nagle bolec to nic sie nie rozwija. A Ciebie cos boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie czytaj takich bzdur! Musisz do ciazy podejsc racjonalnie! Bo byle czym bedziesz sie stresowac! A to dopiero szkodzi dziecku. Mnie codziennie pobolewa brzuch. Piersi bola przy dotyku, wczoraj mnie szczypaly i kluly w okolicy brodawek. Rozumiem, ze to twoja pierwsza ciaza i sie przejmujesz, ale poki nie ma plamien i skurczow, to nic zlego nie powinno sie dziac. Oczywiscie zawsze mozesz poradzic sie lekarza. Ja jestem tylko znajoma z forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza ale myśle ze rozumiesz ze sie martwie bo to pierwsza ciąża :) mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje skoro nie plamie. Dzieki za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja przy pierwszej ciazy nie mialam bolow brzucha, tylko szybko zlapalam infekcje. Meczyl mnie kaszel i zaczelam plamic. Pojechalam na pogotowie i wtedy pierwszy raz zobaczylam serduszko. To jest niezapomniany widok! Potem meczyly mnie wymioty przez kilka miesiecy...Zagrozenie poronieniem...To pomysl, co czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka całe szczęście ze wszystko dobrze sie skończyło, ja juz bym chciała zobaczyć serduszko wtedy bym sie uspokoiła ale wiem ze to jeszcze za wcześnie dlatego musze jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Rozumiem cie! :-) Sluze rada w razie czego. Gdyby cos bylo nie tak, zle bys sie czula...Niestety przezylam tez poronienie przed corka...Czulam sie fatalnie mimo braku krwawienia. Ledwo trzymalam sie na nogach. Lekarka stwierdzila zatrzymanie rozwoju w 6. tygodniu. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze mam niedoczynnosc tarczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja tez marze juz o serduszku! To najcudowniejszy widok na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
No wlasnie ja nie wiem jak rozpoznać poronienie jeśli nie bedzie krwawienia... Mam nadzieje ze tego nie doświadcze ale wolałabym działać wtedy. Mimo wszystko mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu obie będziemy najszczęśliwsze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Bedzie dobrze! Nie mozna z gory zakladac najgorszego! Pamietaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
A masz mdłości? Ja miałam o 5 rano ale jakoś mi przeszło i w ciagu dnia czasem mnie mdli ale bez wymiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
2 razy moze leciutko mnie zemdlilo, ale odpukac, poki co nie ma wymiotow:-D Marzylam, zeby te ciaze przejsc lagodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, pytalas o pachwiny. Wlasnie wyczytalam w ksiazce "Ciaza i porod": " Wiele kobiet odczuwa teraz ciagniecie w okolicach pachwin. Nie ma powodu do zmartwien - sa to niegrozne bole wynikajace z rozciagania wiazadel macicy, powiekszajacej sie wraz z rozwojem zarodka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka dziękuje za informacje :) jak dobrze ze tu jesteś bo póki co nie mam o tym z kim rozmawiać bo maz nie wie tak naprawdę jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ciesze sie, ze moge pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry wszystkim! Poradzcie mi domowe sposoby na gardelko, bo w nocy mi sie zakaszlalo kilka razy i sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka na pewno pomaga herbata z miodem, ale takim naturalnym z tym ze nie można dodawać go do gorącej herbaty tylko ostudzonej zeby nie stracił właściwości. Poza tym na jakies wzmocnienie dobry jest czosnek, sok z malin, owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Jestem dzis rozbita. Zaliczylam wlasnie pierwszy haft...Chyba mi scieka z gardla i zoladek nie wytrzymal. Jem czosnek, mleko z miodem. Takie jakies suche i podraznione, przez co mi sie odchrzakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka to pewnie od gardła, a brzuch boli Cię cały czas ? Bo mnie teraz prawie wcale czasem tylko cos zakłuje, a tak to troche piersi, wczoraj spędziłam prawie cały dzien w łożku bo taka śpiąca bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Testy pozytywne jakby nie patrzec:-) Brzuch boli czasami. Da sie zyc. Musze dzis jakos przetrwac. Jak gardlo przestanie mnie draznic, to odzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Dzisiaj poleż najlepiej i sie grzej pod kocykiem żebyś grypy nie dostała. Wlasnie mój test dzisiaj jest wyraźniejszy mam nadzieje ze dobrze to wróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Trudno sie grzac, gdy corce musze w nauce pomoc i nadwerezam gardlo, by matme wytlumaczyc:-) Uff, z dwojka to juz inna bajka:-) Ale dam rade! Wszystko przetrzymam, byle sie zdrowe urodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia26
Cześć jestem tu Nowa. Z mężem staramy sie o dzidzie. Aczkolwiek narazie bez efektów. Praktycznie to jest moj drugi cykl po odstawieniu anty. Z powodu torbieli na jajniku. Robiłam testy owu ale jednak dostałam @ ... W przyszłym tygodniu ide do gina. Niewiem czy torbiel nie nawrocila. I dlatego mam problem z zajściem w ciąże. Cierpliwie czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Kurde 23 dzień a ja okres dostałam. Faktycznie te moje hormony z wariowaly. Tylko biorę selen z witaminami i taki efekt? Zwykle co 26 -30 dni miałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej gizeelcia musisz uzbroić sie w cierpliwość ja starałam sie 11 cykli ale w końcu chyba sie udało jak potwierdzę u lekarza to będę pewna na 100% Ale nie mozesz sie poddawać i na Ciebie przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Misia a jesteś pewna ze to @? Podobno czasem przy zagnieżdżeniu jest plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×