Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Hej Wszystkim! Dzisiaj odebrałam wynik bety. 3369 :D z piatku a dzień wcześniej we czwartek pecherzyk mały i bez zarodka czy możliwa taka beta wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Czesc Wszystkim! Odebrałam dzisiaj bete i wynik to 3369 :D dużo bo spodziewałam się mniejszej :)) Ale tez za szybko poszłam do gina i tylko pęcherzyk było widać i kazała przejśc we czwartek za tydzień. Czyli jeszcze 3 dni do wizyty :) Myślicie ze taka beta przy pecherzyku bez zarodka nie jest za wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hallooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kicia, to moja druga ciaza. Mamy juz 7-letnia corke:-) Niestety, wczesniej przezylam tez poronienie, wiec rozumiem niektore z was... Ta ciaza jest tak samo ciezka, jak poprzednia. Czuje sie identycznie zle. Nie wiem, kiedy mi sie polepszy. Gizelcia, czekaj spokojnie do wizyty. Ja tez za szybko poszlam i sie tylko stresowalam, ze serduszka jeszcze nie ma. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia, może masz wysoki poziom progesteronu? U mnie ppdobna sytuacja z zarodkiem i wizytę mam dopiero 14.01. Lekarz powiedział- do 14 dni, więc umówiłam się dokładnie za dwa tygodnie. Mam nadzieję zobaczyć serduszko :-)! U mnie beta dużo niższa, ale w normie. Jesteśmy w tym damym dniu ciąży :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny, badacie progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, Iwona, w którym tygodniu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines teraz leci 11 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
do staranki - ja tez mam córkę a teraz staram się o druga ciąze ale już trochę to trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kaska - jasne, będzie nam miło. Powiedz coś o sobie :-). Ile masz lat, o które dziecko się starasz i w którym dc jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie badam progesteronu. Nic nie wiem na ten temat. Leci mi 11 tydzien, w czwartek zacznie sie 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
My tez sie dlugo staralismy, ponad 1,5 roku. Oprocz niedoczynnosci tarczycy mialam problem z za wysoka prolaktyna. Dopiero jak wszystko uregulowalam, to sie udalo. A nawet na ten cykl sie nie nastawialam, byly tylko 3 proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 29 lat w maju skończę 30 wiec decyja zapadla ze do maja sie staramy tak przed 30 zeby dzidzis byl w brzuszku:-) to pierwszy cyl staran.dzisiaj 26 dc za 2 dni testuje. mam juz corke ktora w maju skonczy 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kaska, będziemy trzymać kciuki. Jak przebiegała pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez większych problemow, mdłości bez wymiotów badania w normie- pracowałam do 7 miesiąca ciąży. :-) termin miałam na 19 maja córka urodziła się 18 sn. teraz coraz częściej dopomina sie o rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny:) jak u Was? Mam pytanie czy Wy tez macie zaparcia w ciąży? Jak sobie z tym radzić? Ja jem duzo owoców, warzyw a i tak nic to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, ja tez mam ten problem z zaparciami. Wcinam duzo gruszek, nie pomaga. Dzis sukces - zjadlam troszke obiadu:-) Moja corcia tez dopomina sie o siostre, ale jeszcze nie znamy plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Dzis jeszcze rozmawialiśmy z mężem o imionach i zdecydowaliśmy ze jeśli bedzie dziewczynka to bedzie Alicja a jeśli chłopiec to Szymon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, Szymon bardzo mi się podoba, mężowi już mniej :-P. Dziewczyny, mam wizytę dopiero za tydzień i bardzo się niecierpliwię :-(. Najchętniej poszłabym na betę, sprawdzić czy rośnie, ale to strata pieniędzy...też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry! Ines, jak mi powiedzial, ze jeszcze nie widzi serduszka, to poszlam 2 razy na bete i ladnie rosla. Uspokoilam sie wiec do nastepnej wizyty. Co do imion, mialam 2 propozycje dla dziewczynki, ale sama juz zmienilam zdanie: Natalia i Marcelina. Bedziemy sie glowic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ja postaram się wykazać cierpliwością i pójdę na betę dopiero w poniedziałek (może być wskazówką dla lekarza?), w środę na usg. Ja dla dziewczynki: Wiktoria :-). Chłopiec: Krzysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny, nie wiem, jak ja w pracy wysiedzę. Ciągle chce mi się spać, a spałam prawie 8 godzin. To za mało snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ja w pierwszej ciązy nie robiłam testów ani owulacyjnych ani ciążowych po spóźniającej się tydzień @ poszłam od razu na bete a teraz już inaczej jest i jestem bardziej niecierpliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines twoj organizm teraz ciezko pracuje wiec nawet 8 godzin moze to za malo na regeneracje sil... co do imion u mnie własnie miala byc Alicja pozniej ciagle z m zmienialismy zdanie... co do chopca to pewnie byl by krzys u mnie dzisiaj testowanie dzien przed okresem i blada widoczna na pierwszy rzut oka druga kreska ale tez nie tak odrazu wiec poczekam na @ a jak nie przyjdzie powtorze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja bete robilam pod siebie. Jak rosla, to i dziecko roslo. Lekarz swoje zobaczy na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hallloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×