Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość ania11
hej mogę dołączyć do starczek 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Zapomniałam Wam jeszcze napisać ze of początku ciąży mam codziennie bardzo wyraźne sny wystarczy ze przysnę na chwile a juz mi sie cos śni i np wczoraj mi sie śniło ze urodziłam dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, wcale Ci się nie dziwię, że się wystraszyłaś. Co do problemu - czytałam o tym, rzeczywiście sporo kobiet tak ma. Są specjalne wkładki, ale niestety dość drogie :-/. Nesairah, trzymamy kciuki :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, ja przedwczoraj przysnęłam popołudniu i śniło mi się, że upadłam z jakiejś drabinki na plecy :(. Przestraszyłam się :P. Kicia, a kiedy masz termin spodziwanej @? Ania11, jasne! Powiedz coś o sobie :), ile czasu się staracie, ile czas lat i czy macie już dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Poprawka - ile masz lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej dziewczyny zycze Wam udanego sylwestra i oby przyszły rok dla nas wszystkich był o 100 razy lepszy od obecnego!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, dziękujemy! Upragnionych dwóch kresek i zdrowych maluchów, które przyjdą na świat w 2017 roku :-)! Dziewczyny, jak jest u Was ze współżyciem w I trymestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ja spodziewam się @ 11 stycznia to jeszcze trochę czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
dziewczyny ja mam marzenie mieć dziewczynkę a wy.....? macie już wymarzone imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines u mnie nic juz od ponad dwóch miesięcy jakoś brak ochoty i tak zapobiegawczo ;) Co do płci nam obojetne ważne by było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witam Was i zycze kreseczek na nowy rok. Ja dzis jak zwykle nie odchodze od kibelka. Czopki mi sie skonczyly, a do wizyty 2 tygodnie... Wspolzycie na razie marne, bo sie zle czuje. Imion jeszcze nie wybralismy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines płeć dzidzi jest nam obojętna. Co do współżycia - ostatnio się zdecydowaliśmy i później się przejmowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ines mam do ciebie pytanie ile dni po owulacji robiłaś test i czy ten 10 czy 25? i kiedy poszłaś na betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witajcie. Jak u was poczatek roku? Wczoraj mialam lepszy dzien, dzis znowu rewolucje. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
do staranki- kiedy ty robiłaś test ciązowy ? w terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kicia - robiłam w dniu spodziewanej @: negatywny, później 4 dni po terminie @: również wyszedł negatywny, ale chyba po prostu za szybko spojrzałam i odłożyłam. Robiłam najczulszy test. Beta dopiero tydzień po @. W którym dniu cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co w 20 dc a 5 dpo to jeszcze w sumie wcześnie mam cykle 28 dniowe ale mam trochę dziwne objawy a ty byłas już u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
to ja wyżej pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka - u mnie się zaczyna. Dzisiaj wstałam z samego rana do pracy, miałam okropne zawroty głowy i mroczki pod oczami. Ledwo co doszłam do siebie. Miałaś tak może? Dziewczyny, sprawdzacie poziom progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kicia - byłam, ale było trochę wcześnie na usg. Widać było pęcherzyk, ale zarodka chyba nie. Mam przyjść znowu w terminie do dwóch tygodni. Jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
wiesz co trochę pobolewa mnie brzuch ,tkliwość i podwyższona lekko temperatura, a może niepotrzenie się nakręcam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny w nowym roku :) u mnie owulacja wypada za 5 dni, ale od dwóch dni bolą mnie jajniki i myślę właśnie czy może nie przyszła wcześniej ? Iwonka25, ja też w ciąży miałam sny każdej nocy, wszystkkie pamiętałam, a kiedy śniło mi się, że urodziłam chłopca, serce zarodka przestało bić :( ale ja od początku ciąży czułam, że 'nic tam nie ma', że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesairah
to wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Pare dni temu mialam straszne zawroty glowy caly dzien. To jest okropne. Do tego te wymioty...A w sylwestra to calkiem daly mi popalic. Robilam 2 testy ciazowe. 2 dni przed terminem negatywny. W dniu @ cien cienia cienia, ale tyle juz w zyciu testow zrobilam, ze bylam przeczulona. Testy najczulsze 10. Pojechalam na bete. Wynik byl 114.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
staranka dziękuje za opowiedz - to mój początek z testami chodziąż staramy się od lata a z obserwacją cyklu to drugi miesiąc więc dlatego pytałam ciebie - a mogę cię zapytać to twoja pierwsza czy druga ciaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
staranka dziekuje za odpowiedż- a mogę cie zapytać to twoja pierwsza czy kolejna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines nesairah, kicia - ja byłam i jestem mega senna, "brzuch" bardzo bolał, piersi jeszcze bardziej. Każda jest inna. Nie każda potrafi odczytać, ale każda potrafi sobie wmówić. Nie jest łatwo być cierpliwą :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej witam w nowym roku, u mnie jest dobrze czuje tylko czasem mdłości, wymiotowałam moze z 6 razy a na wadze mam 4 kg mniej, ja robiłam test dwa dni przed terminem @ bo ostatnie cykle wahały mi sie 34-36 dni i 34dc test wyszedł dosc wyraźnie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×