Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Xxxk
Witam. Około miesiąc temu uprawiałam seks z partnerem bez zabezpieczenia. Partner byl we mnie kilka minut. Nie doszło do wytrysku. Miałam dni plodne. Później w odpowiedni termin dostałam miesiączkę tylko trochę słabszą od poprzedniej. Niemam żadnych objawów. Od dwóch dni mam lekki ból jajników. W podbrzuszu ogólnie. Następna miesiączkę mam za 12 dni. Jaka jest szansa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otita
Miało być oczywiście 05.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mer - a ile Ci się spóźnia? Ja cykl przed zapłodnieniem tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines, powinnam miec @ 7 czyli 4 dni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak u Was minął dzien? Jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Hej dziewczyny:) mialam dzis jechać na betę ale zaspałam i nie zdazylabym do pracy :/ troche boli mnie prawy jajnik jak na @ wiec nie wiem. Steierdzilam dzis, ze poczekam do konca miesiaca i jezeli nie dostane @ zrobię tą bete, bo jak pisalam juz wczesniej mialam dwudniowy stres i moglo przez to sie opóźnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines mer - może jest jeszcze szansa, może test nie jest aż tak czuły. Poolii - mnie też bolało jak na @. Iwona25 - u mnie dzisiaj wielki dzień. Okazuje się, że prawdopodobnie miałam później owulację i dzidzi jest młodsze, ale wszystko gra :-)! Widziałam serduszko :-)!!!! Teraz mam odpoczywać - czyli L4. Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
U mnie niby w porządku ale cały czas martwie sie czy wszystko jest dobrze, dzis kończę 12 tydz a nawet mini brzuszka nie widzę :( No cóż musze czekac do usg ... poza tym miałam ochotę dzis na pizzę i upiekłam sama, zjadłam kawałek i wylądowałam w wc ;) wiec tak sie najadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines to super ze jest serduszko :) miły widok na usg i wielka ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Pewnie niesamowite uczucie widziec serduszko malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo199120
Witam! :D ja na poczatku staran jestem. za 8 dni powinna byc @. mam nadzieje, ze sie nie pojawi. ni ale pierwszy cykl staran wiec wiekszych nadziei sobie nie robie jeszcze ;) mam 25 lat i mieszkam w uk. boje sie troche o opieke medyczna tutaj jakby sie udalo. lece do pracy. zajrze napewno wieczorem. pozdrawiam milego dnia i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
gosc ines No u mnie po wizycie okey :) Mój zarodek ma około 4mm wraz z bijacym serduszkiem :)) Tylko od ostatniego @ wychodzi 7 tydzień aczkolwiek kazała moja gin odliczyć kilka dni . Ja niestety od wczoraj chodzę do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. u Mnie ciezkie poranki:-( mdli mnie ale z godz od wstania,pozniej Daje rade;-) no i odrzucilo mnie od slodyczy:-( jak tylko zjem to mnie mdli,ale nie wymiotuje wiec narazie luzik:-) jakos dam rade:-) a jak u Was?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona25lat - a kiedy masz kolejne usg? Czytałam, że u niektórych kobiet widać później :-). Szczególnie, kiedy mają dobrze rozwinięte mięśnie brzucha. Ja wczoraj wręcz śliniłam się na myśl o pączkach mmm pizzę też bym zjadła :-D. Mam mdłości, ale tylko od mięsa mnie "odrzuca". Gizeelcia - moja fasolka ma ponad 5 mm i też ma mniej, niż wskazuje ostatnia @. Musisz chodzić do pracy? Nie dadzą Ci kolejnego L4? Iwona - to chyba dobrze, że słodyczy nie możesz jeść :-D. Ja się powstrzymuję, chociaż w sumie też mnie mdli na myśl o czymś bardzo słodkim. Tylko te pączki za mną chodzą ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mer - jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Jojo - życzę powodzenia i upragnionych II kreseczek. Są na forum dziewczyny, które zdecydowały się na ciążę w UK - nie bój nic :-). Coraz młodsze dziewczyny decydują się na ciążę, super :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
gosc ines No u mnie ma około 4mm więc napewno nie jest u mnie 7 tydzień. No musiałam iść bo umowe do podpisania miałam bo mamy co 3mies ... popracuje do piątku może poniedziałku a potem ide po L4 no zależy czy dobrze będę się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej Kolejne usg mam 18 stycznia juz nie mogę sie doczekać a zarazem bardzo sie boje czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines- dziekuje, ze pytasz. Jestem taka bardzo placzliwa, czuje przygnebienie. Plecy mnie bardzo bola, piersi nadal bola i sa powiekszone, test negatywny. Jutro jestem umowiona do lekarza, bo jajnik nadal kluje caly czas a @ nie przyszla i nic sie na nia nie zapowiada. A jak tam Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ines fajnie ze widzialas juz to malenkie serduszko:-)pamietam to niesamowite uczucie:-) Iwona25 powiem Ci ze u mnie brzuch pojawil sie dopíero w 6m a Moja siostra szla na porodowke bo jej wody odeszly w 9m i lekarze pytali ktory to tc:-) Ines odpoczywaj teraz na wolnym:-) ja na L4 nie ide narazie:-( chociaz moze;-) Jojo199120 witamy,witamy:-) Ines ze slodyczy nie jem to super ale ja nie mam ochoty wogole jesc:-(:-(:-(ble:-(ble:-(ble:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mer - u mnie OK, odpoczywam, ale mam zbyt duży apetyt dzisiaj :-/. O którek godzinie jutro wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Iwona25lat u mnie wilgotno mocno. Wczoraj nawet dużo białego. Nic pozostaje czekać. Choć nie czuję że to już. Chyba w końcu trzeba iść się zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×