Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Poolii
Mialam usg robione w czwartek i nic nie wykazalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
W czwartek na usg nic nie bylo widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
gosc iwona - na 7 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
poolii ja sie dziwie ze twoj lekarz nie wyslal na bete. idz,zrob bedziesz miala pewnosc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizeelcia- pisz, jak tam po wizycie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
W czwartek jak bylam u lekarza mialam robione usg, i nic nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Jutro pojade na bete i zobaczymy. Musze byc na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Poolii - nie musisz być na czczo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kiepsko, że to forum tak się tnie :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Przepraszam za spam, nie widzialam wcześniej ze juz sie dodalo i pisalam kilka razy... Z jednej strony boje sie ze to nie ciąża, mialam akurat plodne gdy doszlo do zblizenia ale 2 dni pozniej strasznie przeżywałam wyjazd narzeczonego i boje sie ze to moze byc przez stres...ale kurcze tyle czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
niestety forum sie tnie strasznie:-( ale nic nie poradzimy:-( ja Wedlug moich obliczen dopiero 5tc i 2dni wiec jeszcze czekam z wizyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
merc0987 a robilas juz test? bo ja mialam na 8 termin @ i dzisiaj wyszedl juz dodatni. wiec czekam na Ciebie bo bedziemy w tym samym tc:-) Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otita
Witajcie :) nie jestem stałą czytelniczką forum, ale mam pytaniem bo za bardzo nie mam kogo o to zapytać. Wiem, że to tylko będzie Wasza opinia i zdanie, najlepiej iść zrobić betę ale nie chcę sobie robić nadziei, jeśli nie ma na to szansy. Przez 3 lata brałam pigułki i okres miałam zawsze na czas, w przeciwieństwie do czasu "przed pigułkami". Z moim partnerem postanowiliśmy odstawić pigułki i postarać się o bobasa. Ostatni @ miałam 5.01 - z racji odstawienia, potem byly starania ;) w trakcie cyklu, mniej więcej w połowie zaczęly mnie niesamowicie boleć sutki, aż miałam problem z noszeniem biustonosza, uwydatniły się żyły na piersiach, stałam się bardziej rozdrażniona i wiecznie senna i zmęczona, bolał mnie kręgosłup i cokolwiek zjadłam było mi niedobrze, ale nigdy nie wymiotowałam. Wczoraj powinnam dostać wg cyklu @ , no i miałam jednodniowe krwawienie, skąpe i o bardzo jasnej barwie, sutki trochę odpuściły. Zrobiłam pomimo tego wczoraj test i był negatywny. Czy istnieje pomimo tego jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jednak jestem w ciąży? Nadal jestem zmęczona, "cofa" mi się po jedzeniu, chociaż jestem cały czas głodna. Nie wiem czy jest sens robić jeszcze jeden test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Iwona- jutro rano zrobie, a jesli wyjdzie negatywny, to nie wiem co mam myslec. Albo musze zrobic bete i wyjdzie ciaza, albo mam jakis problem z hormonami i cos z jajnikiem nie tak, bo caly czas mnie ciagnie i kluje. Gratuluje pozytywnego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otita okres mialas 5.01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
mer0987 mam nadzieje ze to jednak ciaza:-) ja pare dni temu cos kolo tyg temu stalam w aptece i nagle zlapal mnie taki bol jajnika ktory trwal z min ze myslalam ze padne. Ale przeszlo:-) A dzisiaj tescik ze slabsza druga kreseczka,jakze wyczekana i wymodlona. Dziekuje i czekam jutro na twoje 2 kreseczki;-) i na cala reszte:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Iwona- powiem Ci, ze czuje sie juz jak wariatka. Czytam te same artykuly na temat ciazy po 1000x. Szczerze powiedziawszy, to momentami mysle, ze wolalabym dostac @, niz czuc ta okropna niepewnosc i niemoc. Az boje sie jutro rano robic ten test, bo jesli wyjdzie negatywny to nie wiem. A jak mysle, ze moze te wszystkie objawy i opozniona miesiaczka to wszystko za sprawa psychiki, to zaczyna mnie bardzo kluc jajnik prawy, jakby cos chcial mi udowodnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mer - trzymamy kciuji :-)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
mer0987 trzymam mocno kciuki za 2 kreski:-) Ja nie wiem czy to kobieca psychika dziala czy co? bo od rana mnie mdli:-( ble:-( a wczoraj mi nic nie bylo poza sennoscia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
ines a jak tam u Ciebie.:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona - ja tak samo jak Ty chodzę mega senna. Na początku mogłabym spać dniami i nocami. Jeszcze dwa dni temu mnie mdliło i odrzucało od jedzenia, a wczoraj jadłam z wielkim apetytem :-D. Poza tym trochę kręci się w głowie. Dzisiaj u nas ważny dzień - usg w 7 tygodniu. Liczę na to, że zobaczę serduszko. Bardzo, bardzo...wtedy powiem rodzince :-)! Iwona, pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Otita - mnie zaniepokoiła barwa tego krwawienia. Ja bym powtórzyła test za dzień czy dwa. Miałam brązowe plamienia w dniu @ i nawet killa dni później test wyszedł negatywny (nie jestem tego pewna, bo za szybko go odłożyłam). Tydzień później znowu miałam plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ines ja prowadze apteke. zaraz bede dzwonila do mojej gin umowic sie na wizyte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona - a który to dzień od ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Ines u mnie dzisiaj 5tc i 3dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona - ja w tym samym czasie usg robiłam :-). Miałam mały ten pęcherzyk. Masz już umówioną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Dziewczyny test wyszedl negatwny.... Mam tego dosc. Gdzie moja @, jesli nie jestem w ciazy? Zle sie czuje ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×