Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość mer0987
moj facet powiedzial, ze mam bardzo duze brodawki i sutki dzisiaj i ze tez widzi te brazowe otoczki. :O Zobaczymy co z tego bedzie. Bol piersi chyba najgorszy, co? Nawet chodzic pewnie nie mozesz normalnie przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
moj facet powiedzial, ze mam bardzo duze brodawki i sutki dzisiaj i ze tez widzi te brazowe otoczki. :O Zobaczymy co z tego bedzie. Bol piersi chyba najgorszy, co? Nawet chodzic pewnie nie mozesz normalnie przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
moj facet powiedzial, ze mam bardzo duze brodawki i sutki dzisiaj i ze tez widzi te brazowe otoczki. :O Zobaczymy co z tego bedzie. Bol piersi chyba najgorszy, co? Nawet chodzic pewnie nie mozesz normalnie przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
moj facet powiedzial, ze mam bardzo duze brodawki i sutki dzisiaj i ze tez widzi te brazowe otoczki. :O Zobaczymy co z tego bedzie. Bol piersi chyba najgorszy, co? Nawet chodzic pewnie nie mozesz normalnie przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me0987
moj facet powiedzial, ze mam bardzo duze brodawki i sutki dzisiaj i ze tez widzi te brazowe otoczki. :O Zobaczymy co z tego bedzie. Bol piersi chyba najgorszy, co? Nawet chodzic pewnie nie mozesz normalnie przez nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Mer 0987 to moze jutro rano powtórz test. Ja byłam dzis na pobraniu krwi i moczu, teraz mam czekac na telefon kiedy mam przyjść na usg, tutaj robią miedzy 12-14 tyg ciąży, a Ty Staranka kiedy masz usg teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
W srode badania, w czwartek endo, w piatek gin. Juz sie martwie, jak tam dotre z tym moim samopoczuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me0987
dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test popoludniu ale negatywny. Ale nie nalezal do tych czulych. Za to piersi zaczely mnie baaardzo bolec. Juz nie wiem co mam o tym myslec. Okres spoznia mi sie 2 dzien. A jak tam dziewczyny wasze samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja sie zastanawiam, czy nie prosic o skierowanie do szpitala od gina. Jestem juz tak wycienczona i wychudzona, ze sama nie dam sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Gosc ines No sama wizyta okey :) Pani gin powiedziała, ze beta ładnie przyrosła pęcherzyk ładnie urósł i ma 1,79 a ciałko żółte w środku 0,40 ... czy nie aby za małe ??? I ciąża na 100%. Bo jest umiejscowiona w środku w macicy a nie poznanią :)) No na nfz gościu z ledwoscia dał L4 ale do pani gin ide we wtorek 10.01 po kolejne L4 bo wczesna ciąża i nie mogę nic ciężkiego dźwigać nawet jeszcze serduszka nie ma a we środę wkraczam w 7 tydzień :-(i zaczyna mnie i panią gin martwić czy abuly ciąża dobrze się rozwijała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Gizeelcia u mnie według usg był 5tydz5dzien i moje ciałko żółte miało 0,21 i wtedy widziałam serduszko, u Ciebie 0,40 odpowiada 6tydz i 2 lub 3 dzien według normy, póki co myśle ze nie masz czym sie martwić wyczytałam ze akcja serca płodu powinna być widoczna zawsze, gdy zarodek przekracza 5 mm (CRL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines mer0987 - jak zareagował Twój partner? Ja dzisiaj w nocy obudziłam się z takim bólem piersi jak nigdy. Normalnie czad...:-D. Poczekaj jeszcze chwilkę i zrób rano test. U mnie też od razu nie wyszło. Iwona - wcześniej nie można zrobić usg? Jak to jest w UK, jakiś inny system? Staranka - oczywiście! To dobry pomysł, zaproponuj lekarzowi. Gizeelcia - nie przejmuj się na zapas, i tak już połowa sukcesu :-)! U mnie ostatnio jeszcze zarodka nie było widać. Ja dzisiaj byłam zrobić betę, popołudniu wynik. Mam nadzieję, że maluszek rozwija się, bo ostatnio był malutki. W środę usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines w ogóle to lekko mnie mdli i czuję się jak na @. Myślicie, że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines- nie rozmawialiśmy na ten temat, mialam jakies dziwne obawy, zeby powiedziec mu, ze podejrzewam ciaze. Cala noc meczyly mnie sny o ciazy ( nie byly mile) A jak wstalam to mialam takie delilatne bole brzucha ( normalnie jak na okres tylko 10 razy slabsze). Czuje sie jak watiatka juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines mer - kiedy zamierzasz powtórzyć test? Wiem, że czekając można dostać obłędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines- szczerze? W przyszly poniedzialek lece do Polski i moze dopiero tam powtorze test, bo w ostatnim czasie zrobilam ich chyba z 20... Strata pieniedzy a i tak mi to nic nie da. Mam od rana okropny humor. Jestem tak zezloszczona na wszystko i wszystkich, ze szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines mer - znam ro uczucie. Jesteś na stałe w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ale mi dziś niedobrze i słabo...od wszystkiego mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
W UK pierwsze usg robione jest miedzy 12-14 tyg, drugie i ostatnie jest miedzy 20-23tyg, chyba ze ciąża jest zagrożona. Oczywiście można isc prywatnie wtedy to koszt około 80 funtów. Wczesniej usg nie robią bo to jest selekcja naturalna i dopiero od 12 tyg uważają ciąże. Ja nie wytrzymałabym tak długo dlatego poszłam prywatnie w 6 tyg sprawdzić na czym stoję a teraz czekam na telefon kiedy mam przyjśc na ich angielskie pierwsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Mnie na początku tez bolał brzuch w sumie chyba tak samo jak na @ z tym ze ten ból zaczął sie chyba tydzien wczesniej niż termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines - tak, mieszkam tu na stale- moj facet nie jest Polakiem, wiec raczej do Polski juz nigdy nie wroce na stale. Czuje sie bardzo dziwnie. Raz kluje mnie prawy jajnik, a raz lewy. Nie wiem juz co mam ze soba robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Iwona- mnie nie boli tak typowo na @, bardziej tak ciagnie mnie po obydwu stronach... Albo jak kaszle lub kicham, to czuje bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Mer u mnie podejrzeniem był nie tylko ból brzucha ale tez ból w pachwinach jakbym sie duzo rozciągała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, Mer - kurcze kiepsko z tymi usługami ginekologii w UK...całkiem inna bajka. Ja znowu zaczynam odczuwać lekki stresik połączony ze zniecierpliwieniem. Wizyta w środę. Teraz czekam na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Ines, Iwona- u mnie w miescie w laboratorium ceny hcg to byl koszt ok 80£ Moim zdaniem bardzo drogo. Moj bol ustal, teraz znowu czuje sie baardzo spiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines no i nadal nie ma tej bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×