Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines u mnie beta urosła :-)! 28600. W środę będzie 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines to super :) Mer to strasznie drogo ja jak pisałam maila do jednego labolatorium to napisali mi ze 40 funtów, a mogę zapytać z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dobre wiesci dzisiejszy test w 1 minucie pokazal 2 grube kreski 4 dni po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Hej dziewczyny! Chcialabym bardzo do Was dołączyć ale sama nie wiem ... 7 grudnia mialam dni plodne, i wykorzystalismy to z mezem, w sylwestra powinnam dostac @ ale do dzis jej nie mam, test robilam w poniedziałek i wyszedł negatywnie. 4dni przed spodziewana @ mialam brązowe plamienia, i kłucie w podbrzuszu ale do dziś cisza. Bylam w czwartek u lekarza stwierdzil ze nic nie widać, i mam znowu testować w srode... nie wiem co myslec :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Hej dziewczyny! Chcialabym bardzo do Was dołączyć ale sama nie wiem ... 7 grudnia mialam dni plodne, i wykorzystalismy to z mezem, w sylwestra powinnam dostac @ ale do dzis jej nie mam, test robilam w poniedziałek i wyszedł negatywnie. 4dni przed spodziewana @ mialam brązowe plamienia, i kłucie w podbrzuszu ale do dziś cisza. Bylam w czwartek u lekarza stwierdzil ze nic nie widać, i mam znowu testować w srode... nie wiem co myslec :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Iwona dzis 16 dc piersi mnie bolą od dwóch dni i czuję się jak przed okresem, ale tak wcześnie? Ty piszesz ze miałaś podobnie. Coś więcej?jajniki mnie bolą ze zastanawiam się czy nie przemarzlam lub jakąś torbiel się nie pojawiła...bo gdzie ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kaska - super!!!! Ogromne gratulacje :-)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Misia - mnie często w połowie cyklu bolały jajniki. Czy przy ciąży - niestety nie pamiętam :-(. Ale czytałam, że niektóre kobiety czują, że doszło do zapłodnienia. Najlepiej wrzucić na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Polii - jest szansa :-). Jeśli nie to, to może stres z tym związany opóźnił @. Odpręż się i zaczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Staranka jak tam? Jesteś już w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Misia mnie ciągło w pachwinach, jajniki tez bolały, piersi były nabrzmiałe i troche bolące i to wszystko zaczęło sie tydzien przed terminem @. Niby czułam sie jak na okres ale tak troche inaczej ... a i suchość w pochwie była Kasia gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolii
Gość niczym sie nie stresuje:) do wszystkiego podchodze na luzie, tylko martwi mnie brak @ i test negatywny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Misia, w piatek mam wizyte u gina. Zdam sie na jego decyzje, bo musi dac skierowanie. Bez skierowania juz bylam na pogotowiu, ale dali tylko czopki. Czuje sie okropnie. Dobrze by mi zrobily jakies kroplowki. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Hej dziewczynka pamietacie mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona - jasne. Co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. odpuscilam sobie mysli o staraniach, zajelam sie soba i rodzina. miedzy czasie wzielismy pod swoj dach psinke:-). teraz @ spoznia sie 2 dni a ja kiepsko sie czuje. z racji ze test mialam w domu to zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
na koncu trzeba dodac .jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines wow - Iwona - jesteś w ciąży!!!! Udało się :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mer0987
Iwona- Londyn A ja nadal nie mam tego okresu, a piersi bola jeszcze bardziej. Najgorsze jest to, ze wczoraj prawy jajnik bolal mnie caly dzien, a dziesiaj jakby delikatnie podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
udalo mi sie dodac caly link. Ines udalo sie:-):-):-) ide zaraz do moich dziewczyn w aptece wziac kwas foliowy:-) dzieki kochana:-) Wszystkim wam Zycze aby ten rok byl owocny w 2 kreseczki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
udalo mi sie dodac caly link. Ines udalo sie:-):-):-) ide zaraz do moich dziewczyn w aptece wziac kwas foliowy:-) dzieki kochana:-) Wszystkim wam Zycze aby ten rok byl owocny w 2 kreseczki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×