Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość sylwia
matuzalema0325 o czym ty p********z mały bufonie, kierownikiem zostałeś mareczku bo miałeś plecy w rodzinie. Ja sie nie puszczam z tobą i nie życze sobie takich tekstów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...sylwia Kościół, do którego we trójkę ty ona i ja uczęszczamy, co tydzień jest wypełniony po brzegi. Daje nam to swego rodzaju poczucie anonimowości. Nikt nie przejmuje się tym, że ja i Kochanka zawsze siedzimy obok siebie. Nie sądzę nawet, by ktokolwiek z modlących się nas znał. To duże ułatwienie, aczkolwiek i tak nic złego nie robimy. MOJA jak zwykle nalegała, byśmy wyszli wcześniej i zajęli jak najlepsze miejsca. W Kościele byliśmy na pół godziny przed rozpoczęciem mszy. Potulnie usiadłem obok wybranki mojego serca mniej więcej w połowie stawki, przez kolejny kwadrans modląc się do Boga, by dodał mi odwagi w razie ewentualnego spotkania z drugą żoną. Nie sądziłem jednak, że egzamin z utrzymywania stalowych nerwów będzie tak trudny. To było jak powiew świeżego powietrza. Kochanka przeniosła naszą znajomość na nowy poziom – po raz pierwszy od trzech lat zetknęła się z moim drugim życiem. Już z daleka rozpoznałem stukot jej obcasów. Czułem, że zmierza w naszym kierunku. Odetchnąłem z ulgą, gdy postanowiła usiąść obok mnie. Co bym zrobił, gdyby usiadła z drugiej strony? MOJA nie miałaby pojęcia, że obok niej siedzi druga najbardziej wyjątkowa kobieta we Wszechświecie. No chyba, że rozpoznałaby w niej znajomą znajomych, z którą zamieniła kilka słów na towarzyskim spotkaniu mniej więcej trzy lata temu… Do niczego takiego jednak nie doszło. Bogu niech będą dzięki! Kochanka zachowała się jak prawdziwa profesjonalistka. Nie dawała żadnych oznak zdenerwowania – nawet wtedy, gdy MOJA w trakcie kolejnego moralizującego kazania o tym, jak ważne w życiu chrześcijanina jest coś tam, chwyciła mnie za rękę i mocno przysunęła do siebie. Modliłem się, by Kochance nie przyszedł do głowy podobny pomysł. Uspokoiłem się, gdy zrozumiałem, że jej spontaniczność jest tego dnia trzymana pod kluczem i nie ma prawa się uwolnić. Nadszedł moment komunii. MOJA wstała i w pośpiechu zajęła miejsce w długim rzędzie. Czułem się tak, jakbym uczestniczył w masowym mordzie Żydów. Niekończąca się kolejka ludzi zmierzała w jednym kierunku. Gdy pierwsza osoba zrobiła krok do przodu, druga ją naśladowała i tak dalej… Nikt nie protestował, wszyscy robili to samo co ich poprzednicy. Niewielu pozostało na swoich miejscach. Wśród nich byliśmy my. Ja i Kochanka. Siedzieliśmy w odległości jednego wolnego miejsca od siebie. Krew uderzyła mi do mózgu, a następnie napłynęła do pana tajemniczego . Czułem się potwornie zażenowany – dostałem erekcji w Kościele! Czy może być coś bardziej… niepoprawnego? Kochanka śpiewała pieśń, wychwalając Boga pod niebiosa i nie zwracając na mnie uwagi. Wreszcie nie wytrzymałem i chwyciłem jej dłoń, jednocześnie przez cały czas wpatrując się w ołtarz, dokąd zmierzał pochód. Czułem, że jest zaskoczona, jednak po chwili odwzajemniła mój gest delikatnym uściskiem. Następnie przejechała dwa razy uwolnionym kciukiem po zewnętrznej części mojego najmniejszego palca. Byłem w ekstazie. Wróciliśmy do domu i pieprzyliśmy się na obiad. MOJA była zaskoczona, ale zarazem wniebowzięta. Gdyby tylko wiedziała, że ja jeszcze bardziej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
matuzalem 0325 w łóżku byłeś podobny do dzięcioła skrzyżowanego z młotem pneumatycznym!! Znałeś tylko jedną pozycję - misjonarską, którą "odwalałeś", a po seksie pod prysznicem głośno się śmiałeś. Zapytałam cie, z czego się śmiejesz, a ty na to: "Jak to z czego? Poruсhałem!" za darmo !! prace kierownika też dostałeś za darmo bufonie niski dorota mi mówiła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Czemu sie gnoju podszywasz?jakim prawem piszes takie rzeczy?Napisałam że bufon nadęty to kierownik Marek a z panem Mateuszem nic mnie nie łączy gnoju !zgłaszam to na policję!to jest stalking!!Od sexu gdybym chciała to mam męża ale nie chcę!a pan Mateusz ma żonę.!Przegiąłeś j******u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dorota?co takiego mowiła?ta Dorota z Dino?Mam zaraz do niej napisać??Poprzniety gnoju.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muflon :D Dalej radosny muflonie Twórz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmok ile ty masz wolnego czasu? Wyloguj sie do zycia forumowy cieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tymczasem na kafe.... "Zespół Delbrücka, łac. mitomania, ang. pathological lying) – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji. Zespół opisał jako pierwszy Anton Delbrück. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia. Motywem kłamstwa patologicznego może być próżność, niekiedy zaś chęć wyrządzenia komuś krzywdy (np. przez anonimowe oskarżenie).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matuzalem jak zwykle rzeczowy i inteligentny. Anonimowy obrońcy matuzalema jak zwykle nie logują sie. Matuzalem wraz ze swoimi obrońcami (z priv ale ciii) jak zwykle wykorzystują ludzi chorych aby kogoś wyhejtować. Czego sie jeszcze dowiemy negatywnego o innych użytkownikach którzy nie chcą przytakiwać matuzalemowi jak zwykle. Będą choroby psychiczne, leki i kaleki w obronie matuzalema oczywiście z anonima, a matu uda że nie ma z tym nic wspólnego ? Matu co sądzisz o kropie która czyści ci regularnie anusa, a na kobietach nie zostawia suchej nitki ? Kropa jest twoją rówieśniczką z priv i nienawidzi młodych dziewczyn ? Oj kmiocie kopiesz sobie grób. Podpisano Widmo. A teraz twoi anonimowy obrońcy pokażą na co ich stać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu kmiotku ile jeszcze założysz hejterskich tematów z anonima i czy dobrze sie bawisz kosztem innych ludzi ? :D Co za bity cweluch i czego sie jeszcze dopuści aby pobrylować na czyichś plecach. Jakim ułomem trzeba być aby nie potrafić skupić kilku rozmówców na własnym temacie i pasożytować na kimś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden post wystarczy Krzysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mata a może ci temat założe i będziesz słodko popierdywał wraz ze swoimi pupilami anonimowymi...:D Serio wzbudzasz politowanie wraz ze swoimi anonimowymi obrońcami. Puść sobie chłopie na Rzece puste pola abyś mógł edycją pisać i pisz co chcesz, a ja w ramach dobroci dla zwierząt coś odpisze tak jak to czyniłem u Wilka. Naprawde gdyby mój dziadek żył i biegał na ero za jakimś małolatem z takim maniakalnym uporem to chyba bym sie powiesił. Serio. Bez urazy stary i szczerze Pozdro dla ciebie bo przyda ci sie zdrowie aby ganiać za mna. :D Podpisano Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby moj wnusio biegal za jakims starszym facetem na forum, hejtowal go, wyzywal, zyczyl smierci, oferowal pieniadze za kompromitujace materialy, plakal ze mu niszcza psychike, to bym gnoja wydzedziczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo czy ty bierzesz narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie wiem. może matu niech założy kolejny hejterski temat z anonima i jak zwykle "przypadkowo" sie zjawi i będziecie pasożytować na tych co udzielają sie z loginu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sie blokuje. Matu załóż z anonima kolejny i nie żałuj sobie, bo kto jak nie ty miałby powody do zakładania chorych tematów i oczywiście przypadkowo sie zjawisz w asyście pomarańczy. Głupotą przebijasz nawet ducha kafe, ale duch przynajmniej nie był tak nudny jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty skad niby znasz Ducha Cafe? Przeciez jestes tu tylko 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdyby moj wnusio biegal za jakims starszym facetem na forum, hejtowal go, wyzywal, zyczyl smierci, oferowal pieniadze za kompromitujace materialy, plakal ze mu niszcza psychike, to bym gnoja wydzedziczyl Zgłoś› gość dziś Widmo czy ty bierzesz narkotyki? x matu login i skończ te chore gierki. nie z nami te numery bruner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiu jesteś taki prosty jak budowa cepa🖐️ Aż żal patrzeć na upadek twojej alfy stu procentowy "meszczyzno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A Ty skad niby znasz Ducha Cafe? Przeciez jestes tu tylko 2 lata x duch był komuszym, stosował ubeckie metody, to bardzo zły osobnik był.Nie chciałbyś/abyś go poznać. To było zło w czystej postaci i miejmy nadzieje że zmarł a jego syn nie jest jego potomkiem bo gdyby sie tu zjawił to na kafe padłby blady strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestes tu dluzej niz dwa lata kolego. To tlumaczy obeznanie z wieloma dawnymi wydarzeniami na forum. Nie szkoda ci tylko twoich znajomych dziewczyn ze lykaja twoje sciemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baranów ani świń z tobą nie pasałem, więc nie wycieraj sobie pyska krzyśkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiu sraj sie dalej szczochu. Sraj daaaaaaaaalej pod siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu Widmo Niezgódko nie piszesz z Petrova? Nie tropisz zdrad Imperium i Want? Titit Adasiu Krzysiu Widmo Black Ajgorze :P:P😘 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie trzeba tutaj siedziec latami aby zaznajomić sie z historią i wyciągnąć wnioski. Kogo ty chcesz pod chuuj brać prostaku tymi przedszkolnymi manipulacjami. Brudne intencje biją od ciebie na kilometr, dlatego nara i porozmawiaj sobie z matu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmusiu leć do Eve wysmarkać nosek albo do Szamberium. Może da ci wylizac pieroga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Krzysiu sraj sie dalej szczochu. Sraj daaaaaaaaalej pod siebie Zgłoś› gość dziś Adasiu Widmo Niezgódko nie piszesz z Petrova? Nie tropisz zdrad Imperium i Want? Titit Adasiu Krzysiu Widmo Black Ajgorze x szybko popuściłaś w matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×