Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
gość dziś matuzalem0325 dziś "Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły .... x Matu nie licz na to, że ktoś będzie ujawniał info z prywatnych kanałów. O ile nie popieram Kreski, ale w jednym ma racje. Zajmij sie swoim życiem. x najpierw on i kropa musieliby mieć swoje życie:D matu nie może przeboleć, że nie ma już możliwości błagać o atencje na rzece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ładnie,wszystko pięknie,ale uzależniony od psychotropów zwidok nadal nie umie się odnieść dlaczego miesza z błotem wszystkie kafeterianki,które pisały erotycznie,wyzywa je od kuref,a wybiela świętą trójce:want,imp i s-w,mimo że te trzy o wiele gorsze rzeczy robily.odnieś się w końcu do tego albinosie z urojonej Kanady:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz skonczyly sie teksty, teraz zaczyna spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może knur matu i cwel kropa za uchem odniosą sie dlaczego tak obsesyjnie interesują sie czyimś życiem i pasożytują na tym co ktoś napisał. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie mają swojego życia proste hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -cały krzysio albinos:-D nie wie co odpowiedzieć,to przekręca wszystko i wyzywa,a jak i to nie pomaga to z bezsilności leci spamik hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w ubliżaniu wyręcza cie kropa za uchem stary cwelu" ...jak widać Ciebie nie musi nikt wyręczać :) ...czy tak trudno zauważyć, że mam swoje życie, wcale nie najgorsze więc nie siedzę tu 24/24/7 ... ...nie chodzi mi o wyciąganie tu informacji z priv, napisałem jedynie że problem o którym mowa mogłyby rozwiązać Panie które poznały kreskę i zniknęły. Żeby się ustosunkować do sprawy nie trzeba niczego wyciągać... ...ile razy mam tłumaczyć że w nosie mam twoja atencję :) ...twoja uwaga dla kogokolwiek normalnego na tym forum wiąże się ze spamem i hejtem wiec uchowaj boże od twojej uwagi... i nie rozumiem tylko po kiego grzyba kiedy mnie tu nie ma co rusz wspominasz mój nick ? ...potrzebujesz kogoś kto o tobie wszystkim przypomni ? ....nie lepiej sobie spokojnie na rzece pisać gdzie nikt ci nie przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka Want z maila po wyslaniu swojego zdjecia musi bolec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha nie pochlebiaj sobie, nie interesuje mnie niczyje życie a już na pewno nie twoje, za to interesujesz mnie jako zjawisko na forum, twój przypadek po prostu jest szczególny i nie do podrobienia. Mógłby być ciekawym dla socjologów i psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matuzalem0325 dziś "Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły .... x Matu nie licz na to, że ktoś będzie ujawniał info z prywatnych kanałów. O ile nie popieram Kreski, ale w jednym ma racje. Zajmij sie swoim życiem. x najlepsze jest to, ze prawdopodobnie matu założył ten hejterski temat, bo nie ma możliwości dogryzać na rzece ze względu na zapchany temat :D odczekał chwile dla niepoznaki aż w końcu sie zalogował i wraz z cwelem kropą pławią sie obsesyjnie w świetle czyichś reflektorów. Spójrz powyżej jaki matuzalem jest zorientowany co w trawie piszczy. Ja nie wiem co ten mały człowieczek chce osiągnąć tą swoją bezradnościa. Ale jedno jest pewne, czyta wszystko od dechy do dechy, a cwel kropa to jego przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś Błyśniesz i zgaśniesz jak utwór jednosezonowy discopolowy knurku. Pale ci już A póki co baw sie dobrze moim kosztem. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu skąd czerpiesz cierpliwość do tego spamującego hejtera z kanady?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co go zaczepiacie?Niech siedzi i liże tzpipy stojąc murem na kurfami ero. Samansarę też wyzywałeś spamerze gęgaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo ja spolegliwy człowiek jestem i mam niewyczerpane pokłady cierpliwości :) ...póki mam akurat czas oczywiście, gdy go nie mam to mnie tu po prostu nie ma ... "Błyśniesz i zgaśniesz jak utwór jednosezonowy discopolowy knurku. Pale ci już A póki co baw sie dobrze moim kosztem. hahaha" --- skoro sam się dobrze bawisz jak widać po tym "hahaha" to nie rozumiem skąd te pokłady jadu i obelg, nie tylko zresztą w moim kierunku. Co do świeczki to dziękuję, ale obawiam się że przy tej całej twojej złości do świata to może być szybciej tobie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo piszesz "spojrz wyzej", Kresko? Do swojego psa z ktorym siedzisz przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha to jednak wyjątkowy psychol.Zrozum uzależniony od clonazepanu i rispoleptu clownie,ze w doopie mamy twoje atencje srencje.Powiedz tylko dlaczego nie cisniesz po Imp,Want i SW,skoro tak bardzo brzydzisz się kurestfem na forum czy zdradami?Powiesz czy znow bedziesz odkręcać kota ogonem? Przypominam: SW-mężatka,a lizała 0dbyt Kokowi i spijala jego gluty. Imp-mężatka,jarająca sie tym ze męża w rogi wali. Want-chlop ją zostawił bo go zdradzała,a na forum waliła się na mejlu z większością męskich nicków 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest clonazepanu i rispoleptu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki kropeczki ale chyba sie skończyły bo znowu wyzywa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychotropa krope olała Want i teraz są tego skutki, biedaczysko nie może sie pozbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co to jest clonazepanu i rispoleptu ?? x Antydepresant Kreska ma za sobą próby samobójcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analfabeta i psychotrop cwelik z hivem cały kropa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropeczka to matu pelikany. Nikt nie ma p*****lca na punkcie widma tylko matu. Z loginu nie wypada mu wyzywać, więc z pomarańczy daje czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×